Как да инсталирам система на localhost ?

PHP, MySQL, JavaScript, HTML, CSS и др.
Аватар
Nixe
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 159
Регистриран на: 07 Дек 2017, 03:57
Получена благодарност: 1 път

Как да инсталирам система на localhost ?

Мнение от Nixe » 05 Яну 2018, 01:05

Искам да си направя малко тестче :D а аргос е доста сложна предполагам за мен и не работи на безплатен хостинг не ми трябва да има доста функции, просто да си е цс система и да работи на 7.0
Искрено благодаря и на двамата, че участвате в темата :)
Изображение

Аватар
JustyleR
Извън линия
Модератор
Модератор
Мнения: 560
Регистриран на: 24 Фев 2017, 18:59
Се отблагодари: 33 пъти
Получена благодарност: 132 пъти
Обратна връзка:

Как да инсталирам система на localhost ?

Мнение от JustyleR » 05 Яну 2018, 07:26

Няма така известна система която да се ползва често както примерно има phpBB, тоест или трябва да си преработиш някоя антика или да си напишеш сам. (Та, намира се тука там някоя система като Argos, за други не знам и не искам да знам)
Знаещите си пишат собствена, а незнаещите си наблъскват отлдени скриптове за различни функции на едно място и после реват защо им вади грешка или някой им е свалил сайта.

Ако питаш мен, сайт не ти трябва. Всичко което искаш да направиш може да стане и в phpBB, има достатъчно модули и прочие.
Та, аз спирам да пиша и оставям господина дето се направи на по-умен от останалите да ти помага.
Discord сървър, чрез който можете да се свържете с мен.


Аватар
Nixe
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 159
Регистриран на: 07 Дек 2017, 03:57
Получена благодарност: 1 път

Как да инсталирам система на localhost ?

Мнение от Nixe » 05 Яну 2018, 07:39

Благодаря ви за вниманието, можете да заключите темата ако ми хрумне нещо ще ви помоля да я отключите ! :)
Изображение

Аватар
1fRaNkkK
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 776
Регистриран на: 09 Окт 2016, 15:21
Се отблагодари: 8 пъти
Получена благодарност: 55 пъти

Как да инсталирам система на localhost ?

Мнение от 1fRaNkkK » 05 Яну 2018, 14:01

Nixe написа: 05 Яну 2018, 01:05 Искам да си направя малко тестче :D а аргос е доста сложна предполагам за мен и не работи на безплатен хостинг не ми трябва да има доста функции, просто да си е цс система и да работи на 7.0
Искрено благодаря и на двамата, че участвате в темата :)
Argos е единствената безплатна система, която съдържа нещата, които ти искаш. Не знам какво му е трудното да се работи с нея, след като си има и админ панел и всичко точно. Система на CS няма да намериш из форумите, която е написана качествено и да работи под php 7 без проблем, единственият начин е да си платиш на някой да ти напише системата или да си я направиш сам.

Argos би трябвало да работи при xampp/безплатен хостинг, само LGSL-то няма да работи, това може да го махнеш/изключиш. Накратко качествен код като системата на Argos на този етап няма да намериш никъде безплатно.

Ако питаш мен, както каза @Justyler - phpbb има доста разширения вече, които са как да кажа 'counter strike friendly'. Тези, които си отварят cs верига не значи, че трябва задължително да има система, аз бих си направил просто един сайт само с html & css с проста информация, като портал. Ако потръгнат нещата във веригата тогава бих започнал да мисля за система.

Ако се чудиш дали phpbb работи под php 7, да работи, най-новата версия вече е направена да работи с php 7.

Заключено
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Обратно към “Уеб Програмиране”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта