DGP-BG # DM,D2,CLASSIC

Архив на сървъри.
Аватар
d3ath2435
Извън линия
Рекламатор
Рекламатор
Мнения: 545
Регистриран на: 04 Фев 2017, 19:59
Се отблагодари: 64 пъти
Получена благодарност: 127 пъти
Обратна връзка:

DGP-BG # DM,D2,CLASSIC

Мнение от d3ath2435 » 10 Ное 2017, 21:27

Изображение
Ъптайм на сървърите: 24/7
Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение
Форум|Сървъри|Правила|Банлист|Facebook|Steam|GT.COM|GT.RS

٠•●DGP-BG # DeathMatch[ UNIQUE ] ●•٠
IP + Порт на сървъра. 185.148.145.235:27026

Изображение
Последно промяна от d3ath2435 на 03 Дек 2017, 01:57, променено общо 3 пъти.

Аватар
deadlylord
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 572
Регистриран на: 04 Апр 2017, 16:35
Местоположение: Бургас, България
Получена благодарност: 2 пъти
Обратна връзка:

DGP-BG # DM,D2,CLASSIC

Мнение от deadlylord » 12 Ное 2017, 17:19

Темата е направена добре. Сървърите са с типичните тъпи модчета и не се различават с абсолютно нищо от масовката. Форума ми допадна, въпреки че
► Покажи скъсения текст
ПП Направи ми лошо впечатление live:jacksparooww -> https://i.imgur.com/BCrpRPj.png

Аватар
d3ath2435
Извън линия
Рекламатор
Рекламатор
Мнения: 545
Регистриран на: 04 Фев 2017, 19:59
Се отблагодари: 64 пъти
Получена благодарност: 127 пъти
Обратна връзка:

DGP-BG # DM,D2,CLASSIC

Мнение от d3ath2435 » 12 Ное 2017, 20:00

Благодаря за изказаното мнение, но можеше да пропуснеш думата "ТЪПИ" ... Всеки си има свой собствен вкус ... всеки си има собствено разсъждаване кое как да се направи какво да се сложи и т.н ... Да си видял някъде да казвам, че вашите модове са "ТЪПИ" ? Влизал съм играл съм при Вас има някои неща които не ми харесват и пак съвпадат с доста сървъри :) ... Относно форума ... доста време си играх с него, но както знаете вече има дублиран стил на моя ... както и да е с деца не може да се оправи човек ... копчетата които си посочил да не работят за момента ... относно модератора които "проси" кодове ако мога така да се изкажа, ще взема мерки за това ... Благодаря за коментара и ако имаш още идеи целият съм в слух ... дали тук или на ЛС :)

Аватар
deadlylord
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 572
Регистриран на: 04 Апр 2017, 16:35
Местоположение: Бургас, България
Получена благодарност: 2 пъти
Обратна връзка:

DGP-BG # DM,D2,CLASSIC

Мнение от deadlylord » 12 Ное 2017, 20:21

Както виждаш в подписа ми ... аз отговарям за basebuildera. А за csportal, както сам можеш да видиш форума се е бъгнал и стивко(баш ownera) не може да намери време да оправи 5-6 реда и да coppy paste кода за сървърите на всеки раздел ... или да сървъри на веригата(което се появава от нищото и няма нищо на него). Като цяло, от към сайт и форум мога да пиша романи(скоро ще мога и да ги материализирам).

От към сървъри, аз съм на мнението, че няма смисъл от горе посочените модове, защото:
1) Ако искаш да се стреляш има cs go(да не забравим, че в cs go има competative режим)
2) Нов сървър не може да се пръкне ей така от нищото, освен ако не му се наблъскат яко реклама и яко буустове
3) Не виждам, как можеш да покажеш нещо униклано на такъв тип игрални режими

ПП Както казах вашия форума е доста добър от към дизайн и стил, като му се оправят и малките бъгчета тук и там ще стане бомба и ви пожелавам успех и развитие :)
ПП 2 Видях, че имаш втори логин най-доло на сайта(който е леко безполезен) и хората нямат достъп до http://forum.dgp-bg.com/app.php/partner и като гледам подписите на хората са леко бъгнати https://i.imgur.com/XQYIx7v.png
и от тук можеш да махнеш аватарите ще става мазало https://i.imgur.com/GRuUdij.png
ПП 3 За сървърите би било хубаво да се добави https://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=177592 и във форума на разделите да има baner+link за gametracker Изображение
ПП 4 Respawn-a се е бъгясал и kick-ва 185.148.145.235:27026

Аватар
d3ath2435
Извън линия
Рекламатор
Рекламатор
Мнения: 545
Регистриран на: 04 Фев 2017, 19:59
Се отблагодари: 64 пъти
Получена благодарност: 127 пъти
Обратна връзка:

DGP-BG # DM,D2,CLASSIC

Мнение от d3ath2435 » 04 Дек 2017, 15:39

Изображение

Защо да изберете нашият сървър ?
  • Постоянна подръжка оправяне на бъгове ( Ако има такива разбира се )
  • Skype поддръжка ( Ако имате въпроси за нещо имате 3 скайпа на разположение все един от нас ще е онлайн )
  • Уникален User Expirience
  • Предлагаме доста богат списък с VIP Екстри

Полезни сървърни команди :
  • /mute - Отваря ви меню, с което може да заглушите даден играч или направо всички
  • /showip - Отваря ви меню , с което може да видите IP-тата на всички играчи [Използва се за доклади главно]
  • /fith - Отваря ви меню, с което може да си настроите дали искате да виждате/чувате съобщенията/звуците след хвърляне на граната
  • /rankmenu - Отваря ви меню, с настройки и информация за вашият ранк
  • /shop - Отваря ви сървърният магазин

VIP Extras:
  • HE on HS -- > Имате 5 пъти по-голям шанс за HE граната на следващия ви RESPAWN и 2 пъти повече трупане на гранати при убийство с HeadShot [MAX : 10]
  • Bullet DMG -- > Имате BULLET DMG (Показва ви щетите нанесени на играчи дори и през стените !)
  • Unlimited RS -- > Може да използвате /rs колкото желаете
  • VIP Unique Models -- > Имате различни CT и T скинове от останалите играчи
  • Vampire on Kill -- > Възвръщате си по 15 кръв при нормално убийство и по 25 с HeadShot като кръвта ви може да достигне до 105
  • Change Name Allow -- > Може да си сменяте ника по време на игра
  • Fast Knife -- > Имате +50 скорост, когато извадите нож
  • Double Jump -- > Имате двоен скок
  • Refill Ammo on HS -- > Оръжието автоматично се презарежда щом убиете противник с HeadShot
  • Rank System + HAPPY HOUR -- > Получавате 2 пъти повече XP, докато в Happy Hour-а [20:00-21:00] получавате 3 пъти повече.
  • VIP Shop Items -- > Golden AK47 (VIP предмети от сървърният магазин)

Server IP Adress : 185.148.145.235:27026

Изображение
  • NecheB** -- > d3ath2435
  • Lycan -- > lycan9207
  • JustInCase -- > koko9695
► Покажи скъсения текст

Аватар
OciXCrom
Извън линия
Администратор
Администратор
Мнения: 7206
Регистриран на: 06 Окт 2016, 19:20
Местоположение: /resetscore
Се отблагодари: 117 пъти
Получена благодарност: 1295 пъти
Обратна връзка:

DGP-BG # DM,D2,CLASSIC

Мнение от OciXCrom » 03 Яну 2018, 17:25

Сървърът не работи. До 48 часа предостави информация какво се случва, в противен случай темата ще бъде архивирана.

Аватар
d3ath2435
Извън линия
Рекламатор
Рекламатор
Мнения: 545
Регистриран на: 04 Фев 2017, 19:59
Се отблагодари: 64 пъти
Получена благодарност: 127 пъти
Обратна връзка:

DGP-BG # DM,D2,CLASSIC

Мнение от d3ath2435 » 05 Яну 2018, 18:12

Архивирайте темата :)

Заключено

Обратно към “Еднодневки / Спрени сървъри / Архив”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Bing [Bot] и 12 госта