Сървъра спира сам (4vendeta-/hlds_run: line 255..)

Въпроси и проблеми свързани с AMXModX.

Модератори: Extreme, Extreme, Extreme, Extreme, Extreme, Extreme, Extreme

Аватар
cgozzie
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 1319
Регистриран на: 13 Окт 2016, 22:10
Местоположение: Варна
Се отблагодари: 245 пъти
Получена благодарност: 43 пъти

Сървъра спира сам (4vendeta-/hlds_run: line 255..)

Мнение от cgozzie » 14 Яну 2018, 21:29

Казах ти аз също имам зет от тях с техните модове настроени,е то е ясно че съм си го променил но да нямам и 1 еррор на нищо и сървъра не ми е спирал и 1 път незнам защо на теб ти спира.
Изображение

Аватар
MaPaXyuA
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 162
Регистриран на: 08 Ное 2016, 16:29
Местоположение: Горна Оряховица
Се отблагодари: 5 пъти
Получена благодарност: 18 пъти
Обратна връзка:

Сървъра спира сам (4vendeta-/hlds_run: line 255..)

Мнение от MaPaXyuA » 14 Яну 2018, 21:40

OciXCrom™ написа: 14 Яну 2018, 21:29 Провери файла qconsole.log в cstrike папката. Ако го няма - не е активен debug режим на сървъра. Надали хостът умишлено те игнорира. Просто изчакай отговор. Те най-вече може да ти помогнат.
Файла: qconsole.log не го намерих. ( нямам такъв файл )
Само този открих debug.log
последно съдържание:
CRASH: Sun Jan 14 10:47:59 EST 2018
Start Line: ./hlds_linux -game cstrike +ip 79.124.49.93 +port 27016 +maxplayers 21 +map de_dust2 -pingboost 0
Изображение

Аватар
cgozzie
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 1319
Регистриран на: 13 Окт 2016, 22:10
Местоположение: Варна
Се отблагодари: 245 пъти
Получена благодарност: 43 пъти

Сървъра спира сам (4vendeta-/hlds_run: line 255..)

Мнение от cgozzie » 14 Яну 2018, 21:56

L 01/14/2018 - 21:06:00: [GEOIP] Database info: GeoLite2 Country database 2.0
L 01/14/2018 - 21:06:00: -------- Mapchange to de_dust2 --------
L 01/14/2018 - 21:06:00: [csdm_spawn_preset.amxx] Loaded 40 spawn points for map de_dust2.
L 01/14/2018 - 21:06:00: [csdm_main.amxx] CSDM spawn mode set to none

Това е моят лог както виждаш нямам и 1 грешка сървъра си въри нон стоп.Забравих да кажа виж си най-добре целия лог в самия панел от кадето си стартираш сървъра не само в фтп-то.
Изображение

Аватар
MaPaXyuA
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 162
Регистриран на: 08 Ное 2016, 16:29
Местоположение: Горна Оряховица
Се отблагодари: 5 пъти
Получена благодарност: 18 пъти
Обратна връзка:

Сървъра спира сам (4vendeta-/hlds_run: line 255..)

Мнение от MaPaXyuA » 14 Яну 2018, 22:05

cgozzie написа: 14 Яну 2018, 21:56 L 01/14/2018 - 21:06:00: [GEOIP] Database info: GeoLite2 Country database 2.0
L 01/14/2018 - 21:06:00: -------- Mapchange to de_dust2 --------
L 01/14/2018 - 21:06:00: [csdm_spawn_preset.amxx] Loaded 40 spawn points for map de_dust2.
L 01/14/2018 - 21:06:00: [csdm_main.amxx] CSDM spawn mode set to none

Това е моят лог както виждаш нямам и 1 грешка сървъра си въри нон стоп.Забравих да кажа виж си най-добре целия лог в самия панел от кадето си стартираш сървъра не само в фтп-то.
Това е от мен. :D
L 01/14/2018 - 14:58:21: Info (map "de_dust2") (file "addons/amxmodx/logs/error_20180114.log")
L 01/14/2018 - 14:58:21: Invalid menu id -1(7)
L 01/14/2018 - 14:58:21: [AMXX] Displaying debug trace (plugin "csdm_equip.amxx", version "2.1.3d")
L 01/14/2018 - 14:58:21: [AMXX] Run time error 10: native error (native "menu_items")
L 01/14/2018 - 14:58:21: [AMXX] [0] csdm_equip.sma::plugin_init (line 186)
L 01/14/2018 - 14:58:21: Invalid menu id -1(7)
L 01/14/2018 - 14:58:21: [AMXX] Displaying debug trace (plugin "csdm_ffa.amxx", version "2.1.3d")
L 01/14/2018 - 14:58:21: [AMXX] Run time error 10: native error (native "menu_items")
L 01/14/2018 - 14:58:21: [AMXX] [0] csdm_ffa.sma::plugin_init (line 94)
L 01/14/2018 - 14:58:21: Invalid menu id -1(7)
L 01/14/2018 - 14:58:21: [AMXX] Displaying debug trace (plugin "csdm_itemmode.amxx", version "2.1.3d")
L 01/14/2018 - 14:58:21: [AMXX] Run time error 10: native error (native "menu_items")
L 01/14/2018 - 14:58:21: [AMXX] [0] csdm_itemmode.sma::plugin_init (line 323)
Изображение

Аватар
DoPe ;]]
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 402
Регистриран на: 27 Фев 2017, 22:10
Обратна връзка:

Сървъра спира сам (4vendeta-/hlds_run: line 255..)

Мнение от DoPe ;]] » 14 Яну 2018, 23:30

Аз имах подобен error който ми излизаше, след като си сложих техния deathrun мод, винаги след като T умираше сървъра crash-ваше, свързах се с тях и те веднага се отзоваха на помощ, и ето сега няма никакви проблеми. :) На мен проблема ми идваше от плъгина DeathrunManager и не знам какво пипнаха но го оправиха... Просто ги изчакай ?
The Best Deathrun Server: 79.124.49.91:27019
The Best Respawn Server: 79.124.49.88:27021

Аватар
4Vendeta
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 8
Регистриран на: 29 Сеп 2017, 17:39
Местоположение: София
Обратна връзка:

Сървъра спира сам (4vendeta-/hlds_run: line 255..)

Мнение от 4Vendeta » 15 Яну 2018, 11:55

Повечето от клиентите, които контактуват с нас по скайп вече знаят, че до края на месеца, самият съпорт няма да бъде на 100% активен. Това е написано като съобщение в скайп настроението.
Виждам, че си ни хвърлил око от много време и само плюеш наляво-надясно какви сме биле и какви не сме биле. Това, което казваш нас не ни топли (или студи) по никакъв начин. Само ми е интересно дали това, което казваш, че при готов мод Dust2, сървъра ти крашва ? Не мисля! След добавянето на CSDM плъгина съм сигурен, че сървъра е почнал да крашва. До колкото гледам има и някакви грешки. По спомен се сещам, че не всички CSDM плъгини вървяха така гладко под ReHLDS, както едно време. Нищо чудно да ти крашва сървъра, ако случайно си изтеглил и сложил CSDM от cs - ламер . инфо. Нищо против теб нямаме и никого не игнорираме. Много ми е чудно кой си всъщност и да те изнамерим из логовете в сайта или скайп и да проверим как сме те игнорирали. Въпреки, че в момента с теб нямаме връзка, понеже не знаем кой си те съветвам следните неща:
Щом ще правиш CSDM сървър, дали било респаун или нещо друго, защо не си избра при поръчка готовият Respawn мод ? Добре, да кажем, че не си го видял и си объркал, защо не попита дали нямаме такъв мод ? Да кажем, че не си се досетил, защо не обясни какво се опитваш да направиш, за да те насочим и в последствие да ти кажем от къде да го изтеглиш готовият ни мод и да го сложиш ? Аз лично твърдя, че CSDM изцяло товари изключително много, при положение, че може да се измисли заобиколен път с няколко плъгина. И именно това сме го направили в Respawn мода, който го имаме като готов. ТОЕСТ с на Veco Respawn плъгина (настроен дали да се спаунва по бази или на рандом места), един CSDM Style Guns Menu, един плъгин за премахване на бомбата (Ако е нужно), един refill ammo плъгин и пипването на настройката за рунда в game.cfg си правиш играта на цяла CSDM системка. Въпреки това не можем да те накараме да ползваш нашият заобиколен вариант. Ти си в пълното си право да ползваш каквото искаш. Но в случая, щом си с пълен пакет Re.........., защо просто не ползваш ReCSDM ? Там е проблема, че ти просто не знаеш какво има сървъра ти и как да го направиш, а пък после друг ти бил виновен. Не искаме да те обвиняваме по никакъв начин, но с няколко прости изречения можем да се разберем като хора, а не да плюем наляво-надясно кой колко струва, нали ?

И все пак да обобщя решенията:
  • Премахване на сегашното CSDM от-до
  • Вземане на решение какво ще се ползва:
    - Добавяне на ReCSDM
    - Добавяне на Veco Respawn, CSDM Gun Style Menu, Refill Ammo, Bomb Remover, game.cfg - infinity round 1
Желая ви приятен ден и нека все пак се свържете с нас по някакъв начин (сайт/скайп) и имайте търпение да ви се отговори преди да нападате и обвинявате някого с нещо.

Аватар
MaPaXyuA
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 162
Регистриран на: 08 Ное 2016, 16:29
Местоположение: Горна Оряховица
Се отблагодари: 5 пъти
Получена благодарност: 18 пъти
Обратна връзка:

Сървъра спира сам (4vendeta-/hlds_run: line 255..)

Мнение от MaPaXyuA » 15 Яну 2018, 12:26

ИЗВИНЯВАМ се, но рядко използвам скайп.. писах в сайта ви, но никой не ми отговори.. поне да бяхте написали в сайта си като информация, че съпорта няма да е активен на 100%..
ето няколко връзки с мен:
[email protected]
[email protected]
[email protected]

Не Ви плюя! Просто искам да използвам дадената услуга както трябва да е..
Нямам никакви лог файлове с грешки.. освен в папката "logs"
OciXCrom™ написа: ↑14 яну 2018, 21:29
Провери файла qconsole.log в cstrike папката. Ако го няма - не е активен debug режим на сървъра. Надали хостът умишлено те игнорира. Просто изчакай отговор. Те най-вече може да ти помогнат.
Файла: qconsole.log не го намерих. ( нямам такъв файл )
Само този открих debug.log


Единствено имам тази грешка от конзолата: ./hlds_run: line 255: 26053 Segmentation fault?[6C$HL_CMD
Момчетата от SMSHOSTING ми помогнаха да оправя тази грешка при първия ми сървър и сега мога да правя еррор файлове с големи размери.

Сега ще добавя "ReCSDM" и да се надяваме да нямам проблеми, друго нищо няма да пипам.
Изображение

Аватар
4Vendeta
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 8
Регистриран на: 29 Сеп 2017, 17:39
Местоположение: София
Обратна връзка:

Сървъра спира сам (4vendeta-/hlds_run: line 255..)

Мнение от 4Vendeta » 15 Яну 2018, 12:36

Услугата, която предоставяме, я предоставяме в пълна сила и работеща. Това, че след това, вие пипате, добавяте, редактирате по сървъра и след това сървъра умира, не означава, че услугата ни не е качествена. Хубаво е да се знаят някакви "чалъми" и да се пробват, нали ? Сега вие примерно имате някакъв проблем, както в случая. Хубаво е да се помисли, да се разсъждава, от какво може да е, защо се получава така и т.н.. Като за начало аз веднага бих се сетил да сменя CSDM с друга версия и на оглед на това, че се ползва пълен пакет Re.... щях да пробвам ReCSDM. Въпреки всичко ако това продължава щях да опитам да ъпдейтна AMXX, да пробвам различни варианти, да видя кое ще се понася добре на сървъра. Не е както едно време, слагаме всичко ей така, я настроил, я не, върви. Вече нещата не са както преди. Изискват се повече знания, умения и най-вече мислене. Както знаете, при нас имате пълен достъп. Може да пипнете по абсолютно всичко, да пробвате най-различни варианти. Да тествате преди да ревнете и да оплюете някого. Да кажем, че за това не сте се сетили, НО бива ли преди да сте ни писали в сайта, да сте пуснали темата и да ни плюете по този начин ? В сайта сте писали точно в 18:38. Темата е пусната в 18:15. Разумният човек би писал първо на съпорта, би изчакал 24 часа за отговор и след това би пуснал тема в някой форум, да се помислят някакви варианти, но не и да се плюе наляво-надясно, защото сървъра не върви, след като сте работили върху него, дали било с добавяне, редактиране и прочие..
Извън темата
След като крашне сървъра, вие имате достъп до Конзолата на сървъра. Може да прегледате последните съобщения и да се види дали костват самите те фаталното спиране на сървъра. Въпреки това има и дата и час на спиране на сървъра (при краш) от самият debug.log. Ако самият краш се е случил с някаква грешка като липсващ файл модел, то ще изпише в конзолата или в cstrike/sys_error.log. Отделно имаш и цяла папка с логове в amxmodx/logs.

Аватар
Pet(5)ko
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 134
Регистриран на: 09 Фев 2017, 19:53
Местоположение: Варна
Се отблагодари: 12 пъти
Получена благодарност: 2 пъти
Обратна връзка:

Сървъра спира сам (4vendeta-/hlds_run: line 255..)

Мнение от Pet(5)ko » 15 Яну 2018, 13:29

4Vendeta написа: 15 Яну 2018, 12:36 Услугата, която предоставяме, я предоставяме в пълна сила и работеща. Това, че след това, вие пипате, добавяте, редактирате по сървъра и след това сървъра умира, не означава, че услугата ни не е качествена. Хубаво е да се знаят някакви "чалъми" и да се пробват, нали ? Сега вие примерно имате някакъв проблем, както в случая. Хубаво е да се помисли, да се разсъждава, от какво може да е, защо се получава така и т.н.. Като за начало аз веднага бих се сетил да сменя CSDM с друга версия и на оглед на това, че се ползва пълен пакет Re.... щях да пробвам ReCSDM. Въпреки всичко ако това продължава щях да опитам да ъпдейтна AMXX, да пробвам различни варианти, да видя кое ще се понася добре на сървъра. Не е както едно време, слагаме всичко ей така, я настроил, я не, върви. Вече нещата не са както преди. Изискват се повече знания, умения и най-вече мислене. Както знаете, при нас имате пълен достъп. Може да пипнете по абсолютно всичко, да пробвате най-различни варианти. Да тествате преди да ревнете и да оплюете някого. Да кажем, че за това не сте се сетили, НО бива ли преди да сте ни писали в сайта, да сте пуснали темата и да ни плюете по този начин ? В сайта сте писали точно в 18:38. Темата е пусната в 18:15. Разумният човек би писал първо на съпорта, би изчакал 24 часа за отговор и след това би пуснал тема в някой форум, да се помислят някакви варианти, но не и да се плюе наляво-надясно, защото сървъра не върви, след като сте работили върху него, дали било с добавяне, редактиране и прочие..
Извън темата
След като крашне сървъра, вие имате достъп до Конзолата на сървъра. Може да прегледате последните съобщения и да се види дали костват самите те фаталното спиране на сървъра. Въпреки това има и дата и час на спиране на сървъра (при краш) от самият debug.log. Ако самият краш се е случил с някаква грешка като липсващ файл модел, то ще изпише в конзолата или в cstrike/sys_error.log. Отделно имаш и цяла папка с логове в amxmodx/logs.
Каква активност... Брат ми си плаща сървър в събота вечер,вие отговаряте и ви иска мод който е кнайф с респалн,казвате му в най скоро време ще е се свържем с вас. И получава отговор в неделя след 16;00,че мода е готов... Голям съпорт имате ;) направо евала някой ден ако се затриете сами,няма да направите лошо... И с крадените плъгини който видях,че сте писали,че са авторски...

Аватар
4Vendeta
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 8
Регистриран на: 29 Сеп 2017, 17:39
Местоположение: София
Обратна връзка:

Сървъра спира сам (4vendeta-/hlds_run: line 255..)

Мнение от 4Vendeta » 15 Яну 2018, 14:04

Pet(5)ko написа: 15 Яну 2018, 13:29 Каква активност... Брат ми си плаща сървър в събота вечер,вие отговаряте и ви иска мод който е кнайф с респалн,казвате му в най скоро време ще е се свържем с вас. И получава отговор в неделя след 16;00,че мода е готов... Голям съпорт имате ;) направо евала някой ден ако се затриете сами,няма да направите лошо... И с крадените плъгини който видях,че сте писали,че са авторски...
Ще ме извинявате, но съпорта по никакъв начин не е длъжен да ви изпълнява заявките за модове. Това, че вие искате еди какъв си мод, не означава, че съпорта ще ви го направи. Това не му е работата. В случая се е заел с вашата заявка по добра воля, въпреки че не му влиза в работата това нещо. След като наемете сървъра, той идва с пълен достъп. Каквото искате, това ще си сложите и така ще си редактирате нещата, че на ВАС да ви харесва. Ние работа там с модовете НЯМАМЕ ! Не забравяйте, че съпорта идва безплатно. Вие не плащате за него и нямате право да изисквате по никакъв начин дадени неща от съпорта. Ако искате може да опрем до чуждестранните хостинг компании и да ви искаме по 30 евро на час, за да ви изпълним заявката ?
Никой не ви кара да купувате плъгини, модове и прочие. Нещата, които се предлагат в друга съвсем различна тема не са казани, че са авторски всичките. Това, че е ударен един уникален едит на дадено нещо, не го прави безплатен. Който разбира, да си го направи сам, който не разбира, иска го и има желанието да си заплати за него, ще се свърже с човека, който го "продава". Така, че с цялото ми уважение, но критиката ВИ не е на място.

Публикувай отговор
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Обратно към “Поддръжка / Помощ”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 29 госта