Защо да не купувате сървър от ArenaPlay? - РАЗБЕРЕТЕ ТУК!

Форум за всичко останало, което си няма собствен раздел.
Потребителски аватар

TheRedShoko ReShoko
Модератор
Модератор
Регистриран: 06 окт 2016, 07:42

Мнение от TheRedShoko ReShoko » 01 яну 2018, 23:43

Ако сървърите ви крашват не е проблем на хостинга. Щом не можете сами да си оправите мода не виждам какво са ви виновни хоста? За 2 години при тях не съм имал проблеми като "Сървърите на ден по 4/5 спират". Научете се с какво се захващате преди да ревете наляво и надясно.
Програмистът е творец и инженер. Той измисля решения, генерира идеи, пише код, тества го, поправя грешките, тества пак - всичко това, докато тръгне или докато не усети, че е в грешна посока и трябва да промени нещо кардинално. Програмистът постоянно развива и използва своето логическо мислене. Той е обречен на учене всеки ден, цял живот. Добрият програмист постоянно учи, променя се, адаптира се.
Светлин Наков

Потребителски аватар

MaPaXyuA ImpCS
Потребител
Потребител
Регистриран: 08 ное 2016, 16:29
Години: 25
Контакти:

Мнение от MaPaXyuA ImpCS » 02 яну 2018, 13:51

TheRedShoko написа:
01 яну 2018, 23:43
Ако сървърите ви крашват не е проблем на хостинга. Щом не можете сами да си оправите мода не виждам какво са ви виновни хоста? За 2 години при тях не съм имал проблеми като "Сървърите на ден по 4/5 спират". Научете се с какво се захващате преди да ревете наляво и надясно.
Сървъра ми като е от 4vendeta.. уш най-добрите.. а проблема ми от крашовете беше от платформата (добре, че са SMSHOSTING-не е реклама).. това сигурно ще е от мене защото платформата ми е от 4vendeta.. хайде моля ви се, без такива шеги.. :D :D :mad:

Потребителски аватар

TheRedShoko ReShoko
Модератор
Модератор

Мнение от TheRedShoko ReShoko » 02 яну 2018, 14:28

Това, че мислиш, че SMSHosting са добра хостинг компания, само по себе си показва колко разбираш от сървъри. Нормално при тях да нямаш проблеми със сървъра - левче плъгинче и без крашове. Като нямате достъп до сървъра няма как да го олепате и да започне да крашва ;)
Програмистът е творец и инженер. Той измисля решения, генерира идеи, пише код, тества го, поправя грешките, тества пак - всичко това, докато тръгне или докато не усети, че е в грешна посока и трябва да промени нещо кардинално. Програмистът постоянно развива и използва своето логическо мислене. Той е обречен на учене всеки ден, цял живот. Добрият програмист постоянно учи, променя се, адаптира се.
Светлин Наков

Потребителски аватар

MaPaXyuA ImpCS
Потребител
Потребител
Регистриран: 08 ное 2016, 16:29
Години: 25
Контакти:

Мнение от MaPaXyuA ImpCS » 02 яну 2018, 16:49

TheRedShoko написа:
02 яну 2018, 14:28
Това, че мислиш, че SMSHosting са добра хостинг компания, само по себе си показва колко разбираш от сървъри. Нормално при тях да нямаш проблеми със сървъра - левче плъгинче и без крашове. Като нямате достъп до сървъра няма как да го олепате и да започне да крашва ;)
Мойто момче.. аз каква работа имам извън папката "amxmodx"? Така като тръгнете да говорите .. помислете и след това пишете :)

Потребителски аватар

botlike hhhhh
Потребител
Потребител
Регистриран: 11 юни 2017, 23:37

Мнение от botlike hhhhh » 02 яну 2018, 16:55

MaPaXyuA написа:
02 яну 2018, 16:49
TheRedShoko написа:
02 яну 2018, 14:28
Мойто момче.. аз каква работа имам извън папката "amxmodx"? Така като тръгнете да говорите .. помислете и след това пишете :)
И моделите и звуците ли слагаш в AMXMODX? :crazy: :crazy:
Изображение

Потребителски аватар

TheRedShoko ReShoko
Модератор
Модератор

Мнение от TheRedShoko ReShoko » 02 яну 2018, 17:52

Не се замисляте като пишете. Най-добре си наемайте сървъри (на бавнярски - сервери) от SMSHosting, където нямате достъп до него, или ги затваряйте. Заемате се с неща, които не разбирате и обвинявате другите. Мога да изброя около 10 неща, които се правят извън amxx папката, но те не са за хора, които не знаят какво правят. Аз излизам от темата - правете каквото искате и после пак се чудете защо не получавате помощ.
Светлин Наков

Потребителски аватар

Nixe ss
Рекламатор
Рекламатор
Регистриран: 07 дек 2017, 03:57

Мнение от Nixe ss » 04 яну 2018, 04:41

МНЕНИЕТО Е СКРИТО ОТ СТРАНА НА МОДЕРАТОР! ЦЪКНИ ВЪРХУ ЛЕНТАТА ЗА ДА ГО ПРЕГЛЕДАШ.
Последна промяна от TheRedShoko ReShoko на 04 яну 2018, 08:01, променено общо 1 път.
Причина: Какво общо има това с темата?

Потребителски аватар

hackera457 Охрана
AMXX Скриптър
AMXX Скриптър
Регистриран: 01 ное 2016, 09:46
Години: 23
Контакти:

Мнение от hackera457 Охрана » 04 яну 2018, 13:14

ArenaPlay са доста качествени, проблема е че вие "разбирачите" мислите, че при краш проблема е в сървъра или платформата, но никой не го интересува какво блъска в мода си и дали краша не е причинен от някой плъгин. Заради такива индивиди като вас запада гейминга в България. Като не разбирате не се захващайте - разберете с това пари не се искарват, сървърите са за удоволствие, веригите предлагат сървъри за развлечение, а не с цел печалба. Темата за мен си е чист хейт и няма какво да си губя времето да коментирам и да се разправял с разни лапешкори дето не знаят какво правят.
SMS Hosting са най-скапаната компания предлагаща хостинг услуги - незащитени от флууд машини, огпаничен достъп до сървъра, добавяне само на избрани плъгини, които те предлагат, никаква възможност за CUstom плъгини с цел уникалност на мода и т.н както и някой други неща, които умишлено ще запазя за себе си и няма да споделя.
Ай сега у лево и залягайте над учебниците вместо да се занимавате със хостинг на сървъри и т.н, защото нищо няма да излезе от вас освен едни прости коминочистачи
Моите плъгини

Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи.
Джон Максуел

Заключена

Върни се в “Off-Topic”