Хостинг за War3 уеб статистика?

Въпроси и проблеми свързани с AMXModX.
Аватар
<< SaNchez >>
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 131
Регистриран на: 02 Ное 2016, 22:00
Местоположение: по сфета и у нас
Обратна връзка:

Хостинг за War3 уеб статистика?

Мнение от << SaNchez >> » 10 Дек 2016, 00:13

Та на Линукс ми е сървъра и на платен хост, въпроса е там че модула sqlite прави проблем под тази ОС на War3 mod-a и съответно крашовете са доста чести , някой от вас навит ли е за известно време ( 1-2 месеца ) да ми хостне Уеб статистика? След това ще видя откъде ще й намеря подходящ хост. Но ми е важно защото съм платил за хостинга на сървъра си и искам да ги няма тези крашове! :think:

Попринцип не съм търсел в интернет дали предлагат неща като War3 web статистики безплатно (преди години мисля че имаше ) :rolle:
Последно промяна от << SaNchez >> на 10 Дек 2016, 00:43, променено общо 1 път.
Данък обществено мнение не плащам :coolface:

Аватар
NiTriX
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 144
Регистриран на: 07 Окт 2016, 16:23
Местоположение: София
Се отблагодари: 3 пъти
Получена благодарност: 4 пъти

Re: Хостинг за War3 уеб статистика?

Мнение от NiTriX » 10 Дек 2016, 00:26

Какво общо има уеб статистиката с крашовете на сървъра? Написаното в главният пост на темата ми се струва НЕсвързано и неразбираемо.

И кой нормален ще се навие да ти хоста разни неща + това, че за да има достъп от хоста до сървъра и за да функционира уеб статистиката е необходим VPN в повечето случаи.

Препоръчвам да се обърнеш към компанията, която ти хоства сървъра, тъй като те могат да ти свържат статистиката, да хостват SQL-а на уеб статистиката, SQL-а на war3ft мода, за да запазва XP-то по MySql и да не крашва сървъра и хоства нужните файлове.. :)
Изображение

Аватар
<< SaNchez >>
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 131
Регистриран на: 02 Ное 2016, 22:00
Местоположение: по сфета и у нас
Обратна връзка:

Re: Хостинг за War3 уеб статистика?

Мнение от << SaNchez >> » 10 Дек 2016, 00:40

viewtopic.php?f=50&t=198 От тази тема разбрах защо са крашовете под Линукс на war3 и откъде идвал целия проблем.
Имам предвид , че след този период (месец , два) ще измисля разрешение за хост от друго място , но в момента ми е нужен.

За последното ти предложение съм съгласен , но в случай че не се съгласят ще ми трябва място където да ми хостват статистиката (поне за този период който съм споменал ) пък после ще си намеря отнякъде. Не виждам защо да не пусна тема след като в момента нямам възможност да поддържам такава статистика , съответно реших да попитам някой друг за услуга.
Данък обществено мнение не плащам :coolface:

Аватар
NiTriX
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 144
Регистриран на: 07 Окт 2016, 16:23
Местоположение: София
Се отблагодари: 3 пъти
Получена благодарност: 4 пъти

Re: Хостинг за War3 уеб статистика?

Мнение от NiTriX » 10 Дек 2016, 00:49

Да бе, разбирам, но дори някой да се навие да ти хоства статистиката, тази статистика трябва първо да се свърже със Sql-а си, след това със сървъра, а за да стане това на компютъра от който се хоства сървъра ще трябва да се инсталира програма (VPN), с която ще бъде възможно сървъра да се свърже със SQL-а на статистиката и т.н. и т.н. и т.н. и т.н.
Според мен на дали някой ще се навие.....

Едно време gameservers.bg хостваха моя war сървър, като заедно с него, хостваха в DB и Sql-а му + Sql-а на web статистиката към него и те ми бяха направили връзката между всичко. Аз само си хоствах файловете на web статистиката, като им бях дал достъп на IP-то до хоста и т.н. и т.н.. Някви подобни глупости.

Та мисълта ми е, че само хостинг компанията ти може да ти помогне! :)
Изображение

Аватар
<< SaNchez >>
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 131
Регистриран на: 02 Ное 2016, 22:00
Местоположение: по сфета и у нас
Обратна връзка:

Re: Хостинг за War3 уеб статистика?

Мнение от << SaNchez >> » 13 Дек 2016, 13:48

Лок на темата.
Данък обществено мнение не плащам :coolface:

Заключено
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Обратно към “Поддръжка / Помощ”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 гост