Конфигурационния файл в КС и неговите приложения

В този раздел можете да задавате всякакви въпроси свързани със самата игра или сървъри за нея в случай, че въпросът ви не се отнася за AMXX.
Правила на форума
ВАЖНО

В този раздел се пускат теми само и единствено свързани с играта или сървъри за нея в случай, че темата не се отнася за AMXX. Ако темата ви е свързана с AMXX или плъгини за AMXX, пуснете я в този раздел.
Аватар
Burton
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 25
Регистриран на: 01 Окт 2017, 19:04
Получена благодарност: 1 път

Конфигурационния файл в КС и неговите приложения

Мнение от Burton » 15 Ное 2017, 10:00

Здравейте отново :)
От доста време се чудя да пускам ли тази тема или не, защото е малко по-специфична и за хора в "по-тесен" кръг :)
За какво иде реч ? - Админ съм от дълги години и мисля, че горе долу с уал хаковете се справям, но така и продължават да ми "куцат" скриптове и дописвания на команди в цфг. (Умишлено не използвам латинското изписване на съкращенията и думите, за да не излиза в Гугъл примерно при търсене :) ) Та, всеки, който е бил админ знае, че съществуват такива неща, въпроса е как да се разпознаят, докато се гледа даден играч ? Гледах много, наистина много клипчета, но там дават как изглежда от първо лице, т.е. този, който го използва, а всъщност се оказва, че като страничен наблюдател нещата не се виждат точно така. Веднага давам и пример : Имах бан за айм/но рекойл, такава причина сложих, защото видно мерника на играча не беше наред, някак си притреперва по време на изстрел/ите, като леко завъртане се получава и залепя за противника. Много е недоловимо, трябва човек да знае какво точно да гледа, за да го види. Та, това виждам аз, но гледайки демото на самия играч, при него нямаше никакъв, ама НИКАКЪВ откат на оръжието, което е невъзможно без нещо дописано, така разсъждавам аз :) Съответно цфг-то, което ми изпрати играча си беше съвсем чисто, определено не си мислех, че ще ми изпрати истинското xD Но тук вече е и главната цел на темата - как да разпознаваме такива играчи, търся мнение на хора, които са се занимавали поради една или друга причина с такива неща :) Команди в цфг ли да търся или друг файл или какво ? Какво издава такива играчи ? Какво трябва да гледам ?
Все още се чудя дали да помоля да контактуваме с лични съобщения по тази тема или да обсъждаме нещата тук, защото през годините се научих, че обяснявайки защо си банал даден играч се оказва, че така ги уча как да се предпазват и да се издават все по-трудно и ми омръзна да уча хакерите да стават все по-добри в пазенето си :D
Та, кой както прецени, дали на лично или тук, ще ми е полезна всякаква информация по темата.
Не искам да тегля от нета разни неща, защото знаете много добре, че освен това, което се тегли, особенно такива преправени неща :) се навличат и разни други гнусотии :) :) :)
Благодаря на всички, които се отзоват на молбата ми.

  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Обратно към “Помощ и въпроси / Поддръжка”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 13 госта