Counter-Strike 1.6
FIREZONE # ZOMBIE BIOHAZARD © [MULTIMOD] INFECTION ®
45.144.155.91:27015
bio_snow_na2
Играчи: 14/32
bio_snow_na2
Counter-Strike 1.6
HH-GaminG.EU #One Bullet 45.144.155.102:27020 aim_deagle Играчи: 8/21
Counter-Strike 1.6
CS1.BG | DUST2 NOSHTA GARMI [RANKED PLAY] 45.144.155.113:27015 de_dust2 Играчи: 0/31
Counter-Strike 1.6
Cs-PlovdiV.com - Aim Attack 93.123.16.4:27022 aim_sk_ak_m4 Играчи: 4/16
Counter-Strike 1.6
VIP
45.144.155.171:27015 ★ [ZM]ImperialCS Zombie Plague Mega|Fast SaveAP Jetpack+GoldenAK zm_alpha_twd 12/32

WAR-CS.COM - SERVERS

В този раздел можете да рекламирате сървъра/веригата си, за която и да е игра.
Правила на форума
Моля, прочетете внимателно Правилата за писане в раздела преди да пуснете тема в него или да отговорите на вече съществуваща такава!
Аватар
AsusRogStrix
Извън линия
Рекламатор
Рекламатор
Се отблагодари: 122 пъти
Получена благодарност: 62 пъти
Обратна връзка:

WAR-CS.COM - SERVERS

Мнение от AsusRogStrix » 23 Май 2024, 21:35

Изображение

IP адрес: 45.144.155.106:27079
Карта: D2 Only.

Изображение

Сайт: https://war-cs.com
Discord: asusrogstrix7777

Аватар
Marinovv
Извън линия
Потребител
Потребител
Се отблагодари: 559 пъти
Получена благодарност: 13 пъти
Обратна връзка:

Re: WAR-CS.COM - SERVERS

Мнение от Marinovv » 26 Май 2024, 10:16

Тъжно е!
С риск да се обиди собственика на сървъра, тъжно е по много начини.. :(

Влизам в сървъра и какво да видя: Copy-Paste сървър на всеки втори сървър. Нищо иновативно , което да откроява сървъра.
Просто поръчан сървър от QGS и пуснат в употреба. Това говори зле за собственика на сървъра.
И точно от там идва крещящата нужда от играчи по сървърите. Всеки си създава безмислено тъп сървър и ето го резултата, като в съдби на кръстопът. :mad:

YAPBИма 6 добавени YAPB системни бота, но никъде не видях да е обозначено по някакъв начин, че това не са истински играчи. Като собственик им дължиш истината на играчите, защото така съм виждал хора препускат из между сървърите и търсят хора, а то в действителност навсякъде ботове. :sick:
Когато един играч е осведомен, че имаш ботове, ще ти гласува доверие и вероятно ще остане в твоя сървър.
Някои хора играят играта от дъжд на вятър и не знаят, че вече навсякъде има ботове, и го разбират по-трудния начин, за съжаление.
Съвета е ми е : махни пинга на ботовете поне.
Не видях никакъв шоп магазин, или най-малкото някакви скинчета, това, онова. Имай усет към нещата, братле. :beer:

Сайта ти е под всякаква критика. Там съм без коментар, че се уморих от такива диващини.

Не те обвинявам, че си решил да си създадеш сървър, ама това недоразумение просто ме смущава, а фактът, че не си единствен, ме кара да изтръпвам. :surrender:

Чудя се на акъла ти. Ако толкова искаш да управляваш, защо не кандидатства в някой сървър? Вече навсякъде вземат безплатни администратори само и само да съживят играта. Моля те, помисли над това и си спести паричките - закрий сървъра.
Иван Маринов,

лицензиран оператор и пилот на професионални дронове клас C1 за всички държави в EU.

DJI Mavic 3 Classic | DJI Mavic 3 PRO - погледни света от различна перспектива.

45.144.155.172:27015

Аватар
illusion
Извън линия
VIP
VIP
Се отблагодари: 154 пъти
Получена благодарност: 384 пъти
Обратна връзка:

Re: WAR-CS.COM - SERVERS

Мнение от illusion » 27 Май 2024, 17:23

@Marinovv

В крайна сметка написа много, а нищо не каза. Толкова ли не разбрахте вече толкова години, че играта е мъртва отдавна и това дали има 100 сървъра или 10 сървъра няма никакво значение. Ако си мислиш, че мода има значение за това ти да имаш играчи - лъжеш се, съжалявам, че аз трябва да ти кажа истината. Имал съм сървъри с топ модове, като дори тук в AMXX-BG се пускаха теми за заявки за плъгини именно от моят сървър и в тези модове не съм имал кой знае какви играчи. Толкова ли не можете да си го сложите този факт в главата, че играта е мъртва и е нормално да е мъртва, след като вече има по-нови, по-реални и по-играни игри от нея? Разбира се, винаги ще се намират и OG-та, които я играят, но ако чакаш на тях нещо да стане - то няма да стане. А това играчите, че ще се задържат при теб или "ще ти имат по-голямо доверие", защото знаят, че това са ботове не знам как го измисли, но е пълна глупост. Аз в момента имам сървър на CS2 и едвам събирам 10 човека, камоли ако имам на 1.6 :mad:

Другото което е относно това:
"Сайта ти е под всякаква критика. Там съм без коментар, че се уморих от такива диващини."

Като сайта му е под всякакъв коментар, защо не му остави една градивна критика как да го оправи, кое не ти харесва, дай му някакъв feedback, а не "това е под всякаква критика, ама няма да ти кажа защо, просто така смятам".

Като изразявате някакви мнения поне давайте критики, за да може автора да си има едно на ум кое да промени и т.н.

И накрая му пишеш да си спести паричките и да закрие сървъра - не мисля, че ти си човека, който да даваш наклон на останалите какво да правят с парите си, така че занапред като съвет ти го казвам да не го правиш, нищо лично. Всеки решава какви сървъри да прави, всеки решава какво да прави с парите си.

Това всичко, което съм написал горе не е с цел заяждане, просто мнение за твоят коментар, дано не съм те засегнал по някакъв начин.

Колкото за веригата на момчето - сайта на мен ми допада - прост, изчистен дизайн без излишни глупости. В сървъра не съм влизал, тъй като не играя играта - там не мога да дам мнение.

В крайна сметка искам да кажа, че 1.6 е DEAD и каквото и да правите няма да я върнете обратно, както беше преди години.

Peace.
Изработки на поръчкови уеб системи, уеб дизайни и графични изображения
Discord Server

Изображение

⭐ FRAGZONE CS2 PUBLIC
🔗 connect 87.121.54.84:27018

Публикувай отговор
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Обратно към “Реклама на сървъри”