Анархия в amxx-bg ?

Ако имате някакъв проблем, въпрос или искате да дискутирате нещо свързано със сайта ни, пишете тук.
Аватар
Smok3Pot
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 256
Регистриран на: 08 Фев 2018, 23:52
Се отблагодари: 9 пъти
Получена благодарност: 11 пъти

Анархия в amxx-bg ?

Мнение от Smok3Pot » 16 Фев 2020, 05:18

Дълго време не бях влизал, реших да видя дали положението е същото, не, по-зле е.

Знам,че собственика ще се обиди и ще ме банира сигурно, но като цяло това не ме интересува и съм тук за друго.

Работата е там, че явно позволявате на измамниците да вилнеят още в форума без да ги банвате?

viewtopic.php?f=37&t=8322

Няма да обиждам модераторите ви, ама ... да си знае, специално thougz, че този човек беше измамник с доста скам репортове из други форуми, пуснах дори доказателства :D Пича ме заплаши с предупреждение, явно са го били малко в училище да разбере смисъла на поста ми, аз го правя за хората, а той да всява страх в потребителите, да си мислим, че той е господаря.. :D

Отдавна се отказах от купища игри и форуми (български), тъй като интелектуалното ниво е твърде ниско, критично бих казал, беше нужно да спра да се занимавам и да помагам на разни балами.

Мога да кажа евала на Администраторите и на някои други (не на модераторите, защото знам на колко години е всеки един и колко мозък има) , за това, че помагат на хората в нужда от плъгини, информация, помощ и тн, наистина добра работа.
Но си оправете леко форума, че има доста индивиди, които отдавна трябва да са баннати, явно мерки не се взимат,а е нужно.

Правя го за хубаво, не за лошо.
Дано темата достигне до Червените, преди някой зелен да се е помислил за богоизбран. :D От опит знам какви са ... умнички. :D

Мир и успех, дано извън кибер пространството не сте такива.

Аватар
illusion
Извън линия
Developer
Developer
Мнения: 1796
Регистриран на: 27 Ное 2016, 17:47
Местоположение: CraftVision
Се отблагодари: 151 пъти
Получена благодарност: 358 пъти
Обратна връзка:

Анархия в amxx-bg ?

Мнение от illusion » 16 Фев 2020, 10:24

Първо бих започнал с факта, че положението е било по-зле (както ти викаш). Защо си мислиш, че е по-зле, след като заявките си се изпълняват и всичко си е точно и както трябва, не знам какво толкова много се промени, че стана на по-зле? Ако заради 1 потребител ти си правиш мнение изцяло за форума, значи това, което си написал изобщо не е адекватно.

В момента пишеш мнение за човек, който е скамвал преди доста години (за скорошни не знам, не съм му личният баща, че да го следи всяка една минута к'во прави). Единственото, което се сещам в момента е, че преди във "фен сайта" беше в blacklist (не съм напълно сигурен, беше преди години).

Колкото за твоето "интелектуално ниво" :D
Не знам защо се филмираш толкова, че си нещо повече от останалите тук, това най-много го мразя, защото докато говориш за своето интелектуално ниво, ми слагаш в подписа това - https://prnt.sc/r2zufv. Не мислиш ли, че е малко смешно от твоя страна? :D

"Оправете си форума, че има МНОГО индивиди", а всъщност сочиш само 1 човек за измамник? :D

И като цяло темата ти като искаш да достигне главно до червените защо не писа на някой от Администраторите на лично съобщение, ами направи тема?

Както виждаш, доста от изказванията ти нямат никакъв реален смисъл, не знам къде си тръгнал да говориш за интелектуалното ти ниво. Явно доста се лъжеш. Нито ще е голяма загуба да не влизаш във форума, нито нищо. Пътя е свободен, както знаеш.

Та както и да е, оставям темата да отговори някой от "червените", да не бъдеш обиден. 8)

Заключено
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Обратно към “Проблеми/Въпроси/Дискусии свързани със сайта”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта