CS-AdveNtuRe.eu

Архив на сървъри.
Аватар
sf4n
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 311
Регистриран на: 08 Яну 2018, 11:25
Се отблагодари: 25 пъти
Получена благодарност: 14 пъти

cs-adventure.eu

Мнение от sf4n » 21 Май 2020, 19:58

Не разбирам защо когато нещо не ви допадне го оплювате по всевъзможни начини.. За герой ли се чувствате като дрънкате глупости без да сте влизали даже в някой сървър, нито познавам собственика, нито тези потребители, който са нахвърляли адските тъпни по нагоре. Това удоволствие ли ви доставя, защото гледам на някой хора им става навик да плюят по чуждото па не си гледат техните проекти, още по смешно ми става, че човека се изтъква като най-добрия а винаги като отворя форума срещам теми как плюе по проектите на хората, това явно му доставя удоволствие и си избива комплексите, който не може да избие никъде другаде освен из интернет пространството. *Към автора на темата*Относно сървърите, според мен са топ и няма нужда да се влияе от мнението на всеки, защото всеки е различен и има различни разбирания за това как е добре да изглежда нещо и как не, така, че прави каквото ти смяташ за добро за сървърите и форума, никога няма да се хареса нещо на 100% от потребителите.

На кратко "СПРЕТЕ ДА СЕ ИЗЛАГАТЕ"
Изображение

Единствен по рода си Zombie BaseBuilder с уникален мод и коректни админи по всяко време в сървъра.
IP: bb.cs-zapad.eu:27013

Respawn сървър.
IP: re.cs-zapad.eu:27015

Furien сървър.
IP: fu.cs-zapad.eu:27016

Нашият Сайт
Нашият Форум

Аватар
Dachoni
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 157
Регистриран на: 23 Ное 2017, 16:48
Се отблагодари: 95 пъти
Получена благодарност: 6 пъти

cs-adventure.eu

Мнение от Dachoni » 29 Юни 2020, 23:00

Който желае нека заповяда в сървърите ни. Който не му допада играта в графа нарушители, имаме раздел кандидатури.
Който не му допадат сървърите, нека не влиза. Все пак съм длъжен да ви подканя да поддържаме играта, която обичахме и обичаме все още.Благодарим ви за подкрепата.
:gamer1:
Последно промяна от Dachoni на 05 Юли 2020, 00:48, променено общо 1 път.

Аватар
illusion
Извън линия
Developer
Developer
Мнения: 1796
Регистриран на: 27 Ное 2016, 17:47
Местоположение: CraftVision
Се отблагодари: 151 пъти
Получена благодарност: 358 пъти
Обратна връзка:

cs-adventure.eu

Мнение от illusion » 11 Юли 2020, 22:51

Изтрих ненужните мнения в темата, за да не пълнят темата на човека с излишни глупости, които не са и по темата. Тези, на които им се говори много за CS веригите и така нататък, имате дискорди, направете си една група и там няма кой да Ви спре.

И аз да коментирам нещо по темата:
В сървърите не съм влизал честно казано, защото CS-а го отварям веднъж месечно, но съдейки по форума - има да се дооправя. Този стил що-годе е подходящ за такава тематика, но махни ги тези sidebars, стоят грозно, наистина.. Нещата като сървъри, login panel и така нататък можеш да ги направиш отделно, вместо всичко сложено в началото на форума.

Аватар
Dachoni
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 157
Регистриран на: 23 Ное 2017, 16:48
Се отблагодари: 95 пъти
Получена благодарност: 6 пъти

CS-AdveNtuRe.eu

Мнение от Dachoni » 11 Ное 2020, 20:46

Здравейте, отново да напомня, който желае нека посети сървърите ни. В предишният ми пост е мястото за кандидатури на позициите.
:gamer2:

Аватар
Dachoni
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 157
Регистриран на: 23 Ное 2017, 16:48
Се отблагодари: 95 пъти
Получена благодарност: 6 пъти

CS-AdveNtuRe.eu

Мнение от Dachoni » 17 Дек 2020, 22:15

От днес 10.12.2020г. до 31.01.2021г. 00:00 часа, ще се проведе промоция при смс изпращане за баланс в системата на сървър услугите ни.
За повече информация посетете нашата онлайн страница.

Аватар
Dachoni
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 157
Регистриран на: 23 Ное 2017, 16:48
Се отблагодари: 95 пъти
Получена благодарност: 6 пъти

CS-AdveNtuRe.eu

Мнение от Dachoni » 12 Фев 2021, 12:19

Поради, слабия интерес на сървърите, проекта затваря врати.
Благодарим на всички допринесли за развитието и поддръжката на сървърите, както и уеб страницата. :D
За нас беше удоволствие да сте част от Нас. :D

Аватар
bustA
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 264
Регистриран на: 20 Юни 2020, 11:47
Се отблагодари: 42 пъти
Получена благодарност: 27 пъти
Обратна връзка:

CS-AdveNtuRe.eu

Мнение от bustA » 12 Фев 2021, 12:44

Жалко, заповядай при нас :)
Cs-Plovdiv.com - Aim Attack - 93.123.16.4:27022 :gamer1:

Заключено

Обратно към “Еднодневки / Спрени сървъри / Архив”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта