Cs-ParaDise.EU

Архив на сървъри.
Аватар
EKOLOGA
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 89
Регистриран на: 26 Дек 2016, 04:26
Местоположение: plovdiv
Получена благодарност: 6 пъти
Обратна връзка:

Cs-ParaDise.EU

Мнение от EKOLOGA » 21 Ное 2021, 00:52

Ми педал си къв да си показал съм ти че с 5 долара ти пада гс то нужно ли е да си пращаш протижетата да ми спамят по сървъра наглост пълна от твоя страна нищо знам ти адреса само да се освободя лично ще те срещна в софия ;) тогава ще разбереш на живо всъшност кой съм и след като ти налея малко шамари липсващи от баща ти ще те направя половин мъж тъй като цял няма как да станеш и да искаш щот не знаеш кво е казарма като те гледам 150 джуденце не знам но явно с годините където се мазниш на хората как въобще ти се вързват на гайдата след срещата ни от сега ти го гарантирам че няма кой да ти пусне сървъра не ме карай 1 во сървъра ти да пада профилактично 2 и аз да си пратя привиквачите всеки път преди да ти пада сървъра!!!
3 то да напиша ли реалния ти адрес за всеки случай няма да ти кажа кой ми го вдаде за да гадаеш но приятел ако ме видш на живо света ще ти се стори тесен частните лица няма да могат да ти помогнат разбираш ли ? мишок :)
4 то човека критик с логина що се правиш на глупак много добре знаеш че това е клауд фаер настройка ще е оправим в близките дни не се притеснявай това чебтук сте се сабрали критици ме амбицира повече да наблегна върху проекта си тъй като освен едни празни ип та на 93.123.18 и тук таме някой друг с повече хора от нормалните 0/32
https://www.gametracker.com/search/cs/B ... =93.123.18
та дори общност нямате не знам за кво се борите? Няма и смисъл да се затормозявам на този въпрос сами си отговорете!
Изображение
Изображение

IP: 93.123.16.44:27015

FPS: 10000 (TEN-THOUSAND!)
SITE: www.CS-PARADISE.EU

CS-PARADISE.EU е верига игрални сървъри ориентирана към зрялата аудитория на неостаряващата класика Counter-Strike 1.6

» Уникалена cheat system - НИКАКВИ ХАКЕРИ
» 10000 FPS (ДЕСЕТ ХИЛЯДИ!) - НИКАКЪВ ЛАГ
» Гигабитова свързаност - НАЙ-НИСКИЯТ ПИНГ
» Професионална поддръжка - НАЙ-ЯКИТЕ НАСТРОЙКИ
» Непрестанно обновяване - НАЙ-НОВИТЕ МОДОВЕ

С нас ще преоткриеш CS 1.6 в безкомпромисни сървъри, където честната игра е гарантирана от уникалната ни защита!

ВНИМАНИЕ:
ПРИ НАС СТРЕЛЯТ ДОСТА СИЛНИ ИГРАЧИ!
ДОРИ СРЕД МОМИЧЕТАТА ИМА БРУТАЛНИ
----------------------
Изображение

Аватар
thoughtz
Извън линия
Модератор
Модератор
Мнения: 585
Регистриран на: 13 Окт 2016, 00:32
Местоположение: гр. София
Се отблагодари: 112 пъти
Получена благодарност: 79 пъти
Обратна връзка:

Cs-ParaDise.EU

Мнение от thoughtz » 21 Ное 2021, 11:35

Кой си?

1. Ще се научиш на първо място да пишеш правилно (поне тук).
2. С тези селски заплахи от рода на 5 долара и ти пада gameservers, сървъра ти ще продължава да е пълен с бежанци само.
3. Такива сървъри като твоите, с фейк пинг и фалшиви игачи, нямат място тук.
4. Админите са ти под всякаква критика, даже не знам защо са админи, като повечето играчи са 150ping+ и стоят афк.
5. Докато заплашваш и завиждаш за успеха на другите, вместо да хванеш да си пооправиш сървърите, все ще седиш на едно място.
6. Темата ти отива в кофата. Можеш да се оплачеш на администратор, евентуално да го заплашиш как ще го намериш или ще му спреш интернета, ако не ти я отключи.
7. Промени си държанието, ако искаш да имаш достъп до този форум.

Заключено

Обратно към “Еднодневки / Спрени сървъри / Архив”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта