Cs-ParaDise.EU

Архив на сървъри.
Аватар
zolfeca
Извън линия
Администратор
Администратор
Мнения: 417
Регистриран на: 10 Окт 2016, 23:48
Се отблагодари: 24 пъти
Получена благодарност: 92 пъти

Cs-ParaDise.EU

Мнение от zolfeca » 20 Окт 2021, 13:08

Оправете динамичните банери на последните сървъри.

Аватар
EKOLOGA
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 89
Регистриран на: 26 Дек 2016, 04:26
Местоположение: plovdiv
Получена благодарност: 6 пъти
Обратна връзка:

Cs-ParaDise.EU

Мнение от EKOLOGA » 20 Окт 2021, 22:23

Готово едитнахме си ги благодаря за напомнянето пропуснали сме тъй като напоследък доста работа се отвори по новия проект извиняваме се от екипа.
Изображение
Изображение

IP: 93.123.16.44:27015

FPS: 10000 (TEN-THOUSAND!)
SITE: www.CS-PARADISE.EU

CS-PARADISE.EU е верига игрални сървъри ориентирана към зрялата аудитория на неостаряващата класика Counter-Strike 1.6

» Уникалена cheat system - НИКАКВИ ХАКЕРИ
» 10000 FPS (ДЕСЕТ ХИЛЯДИ!) - НИКАКЪВ ЛАГ
» Гигабитова свързаност - НАЙ-НИСКИЯТ ПИНГ
» Професионална поддръжка - НАЙ-ЯКИТЕ НАСТРОЙКИ
» Непрестанно обновяване - НАЙ-НОВИТЕ МОДОВЕ

С нас ще преоткриеш CS 1.6 в безкомпромисни сървъри, където честната игра е гарантирана от уникалната ни защита!

ВНИМАНИЕ:
ПРИ НАС СТРЕЛЯТ ДОСТА СИЛНИ ИГРАЧИ!
ДОРИ СРЕД МОМИЧЕТАТА ИМА БРУТАЛНИ
----------------------
Изображение

Аватар
Goddness
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 1813
Регистриран на: 20 Май 2017, 11:47
Местоположение: Някъде по света
Се отблагодари: 143 пъти
Получена благодарност: 187 пъти
Обратна връзка:

Cs-ParaDise.EU

Мнение от Goddness » 11 Ное 2021, 20:14

Влизам във форума и какво да видя:
https://forum.cs-paradise.eu/viewtopic. ... p=152#p152
https://forum.cs-paradise.eu/viewtopic. ... p=153#p153
https://forum.cs-paradise.eu/viewtopic. ... p=154#p154

Пичагата си присвоява плъгините като свои, а реално нищо не е направил по тях. Да не говорим, че логина ви пълен шит. За 5 мин посещение над 15 пъти се логвах... Оправете си грешката със стила, един стил не може да "направите" читаво, а верига сте тръгнали да правите. :pepo_cry:


П.С: И пичагата ги качва във "Ваши плъгини" чак :coolface:
Screenshot_4.png
Screenshot_4.png (48.72 KiB) Преглеждано 2035 пъти
Screenshot_4.png
Screenshot_4.png (48.72 KiB) Преглеждано 2035 пъти
Последно промяна от zolfeca на 11 Ное 2021, 20:44, променено общо 1 път.
Причина: Аз без рег не мога да го видя това:(

Аватар
Botche
Извън линия
Рекламатор
Рекламатор
Мнения: 40
Регистриран на: 14 Ное 2016, 21:28
Се отблагодари: 26 пъти
Получена благодарност: 10 пъти

Cs-ParaDise.EU

Мнение от Botche » 11 Ное 2021, 22:16

тоя стил го е правил харвей как очакваш да работи нещо ? :Д
:pepo_think2:

Аватар
d3ath2435
Извън линия
Рекламатор
Рекламатор
Мнения: 545
Регистриран на: 04 Фев 2017, 19:59
Се отблагодари: 64 пъти
Получена благодарност: 127 пъти
Обратна връзка:

Cs-ParaDise.EU

Мнение от d3ath2435 » 11 Ное 2021, 22:44

Не е нужна регистрация за да се видят темите... Десен бутон в темата за да видите сорс и ...
Изображение

99% от темите, стиловете и т.н. като цяло техните неща са крадени от тук и от други места. Този 1% който оставям е за имената им които поставят като автори, създатели и т.н. (не съм сигурен дали и те не са откраднати, но всичко е възможно в този свят). Видях и това, че искат да разменят банер с amxx-bg. Трябва да си мега нагъл за да го направиш това! Визията на форума е 100% НЕ фриенди за мобилни устройства и т.н. И интересното е, че те сами го правят да НЕ Е ...
Изображение

Мога да изпиша много много много още относно тази верига. Не съм посещавал сървърите, но предполагам, че сървърите им са направени от потребителите на amxx-bg защото тези пичове обичат да си правят по 100 акаунта тук там и да се представят за други хора. Пример за това техния администратор "neshto kato =HACKER". Стефан Дебелаков, Стефф, 183, stefch0 и какви ли още не потребителски имена къде ли не! Толкова неща съм му направил и казал, както и на този хайвер ли е, падпадък ли е ... И накрая си присвояват правата :clap: Нищо лично, но така не се действа.

П.С. Всички DEV пасти да ядат пред техните знания :surrender: :surrender: :surrender:
► Покажи скъсения текст

Аватар
Goddness
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 1813
Регистриран на: 20 Май 2017, 11:47
Местоположение: Някъде по света
Се отблагодари: 143 пъти
Получена благодарност: 187 пъти
Обратна връзка:

Cs-ParaDise.EU

Мнение от Goddness » 11 Ное 2021, 23:47

МНЕНИЕТО Е СКРИТО ОТ СТРАНА НА МОДЕРАТОР! ЦЪКНИ ВЪРХУ ЛЕНТАТА ЗА ДА ГО ПРЕГЛЕДАШ.
Последно промяна от thoughtz на 12 Ное 2021, 00:40, променено общо 1 път.
Причина: Безсмислен коментар = спам

Аватар
petr0w
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 222
Регистриран на: 31 Окт 2016, 02:38
Се отблагодари: 5 пъти
Получена благодарност: 14 пъти
Обратна връзка:

Cs-ParaDise.InFo

Мнение от petr0w » 12 Ное 2021, 02:38

EKOLOGA написа: 01 Авг 2020, 21:46 Втория линк ти давам тъй като все още не съм намерил нито една българска хостинг компания да имат платен девелопер лиценз

https://www.gametracker.com/search/cs/? ... rt=&order=
Повече от година все още никоя компания няма "платен девелопер лиценз" , ти си човека чудо !
EKOLOGA написа: 02 Авг 2020, 04:41 Дали ако пиша мейл до гейм тракера няма да те проверят и ако съм прав да ти банират сървъра това е друга тема не съм тук пак повтарям за да се правя на кой съм и на кой не съм ако с нещо мога да ви помогна момчета няма проблеми!
Кой беше ти, че ще даваш наклон на някой ? Сериозно опитвам се да се сетя от къде изгря, че толквоа си вдигнал празната глава ?
EKOLOGA написа: 19 Яну 2021, 23:28 Садвате тъй като 60 % от времето ви сървърите тук си захранват сървърите на рекламите по сайтовете докато аз имам минимум 200 редовни играча така че не ми говори ти бушит ;) когато стигнеш под 100 на позиция в тракера тогава ми говори за социален алтизъм ;) Даже чакат да делериума да им сложи платформи и защити както мен преди заеби дори не знае че има 3 месеца експлойт с ревойс енджина за тва му падат сървърите :)
Първо - ти си на месечни бустове от както геймтракъра ги пуснаха, не знам защо се опитваш да се правиш на неутрален от към тази тема ?
Второ - Bulgarska Trewa, под 100 ранк сме и пред теб. Имам ли право да критикувам това недоразумение ?
EKOLOGA написа: 27 Сеп 2021, 13:51 Това ли е най важното в играта че звука за посрещане те дразни - спри си звука 2 това второто е пълна аматьорщина :) да ти кажа ми да сложа булед демча активен пък да се знае като оцелиш някои да продалжаваш да стреляш тази команда е включена в касиците там играта е по бавна :) поради тази причина е спрян в дъст 2 то ;)
Да, щом хората коментират е важно. За това е пусната темата за да събереш позитивизми и негативизми. Лошо че тук няма ЕДИН позитивен коментар ..
Bullet damage - булеТ ДЕЙМИДЖ !!!
Уцелиш .. Труден ти е граматичния български, да.

--------------------------------------------------------------------------

Прочитайки всички тези коментари, от очеИЗВАДНО наглия собственик, аз не мога да се абстрахирам и да дам положителен вот за тази верига, но все пак ще опитам!!

1. Копирано описание изцяло от сектора - ОТ-ДО (дори от момичетата има брутални .. бляблябля) !!!
2. Сайтът е пълен с всякакви недоразумения.
3. Абсолютно неадекватни админи в сървъра който е дъст2 (dragon arena ли е Yu-Gi-Oh ли е, не знам ..). Лично присъствах на ГАГ в който гагнатия не беше виновен, а админа и още един се гавреха с конкретния човек и го предизвикваха да отвърне! Гаг-а беше перманентен.
4. Крайно необразован си от към тема цс-а, плъгините презастъпващи се в сървъра ти го доказват. Аз същот като колегата искам да попитам след каква прекомпилация на ядрото сваляш пинга, обясни за нас простолюдните ?
5. Ти си небалансиран човек, който дори мен заплашва с някакви глупости и експлойити които още ги чакам ..
----------------------------------------------------------------------------------------------

4-5 години си на месечен буст и не виждаш ли че не става и причините са явно в теб .. Радвам се, че имаш финансовата възможност и можеш да си го позволяваш, но препоръчвам да вложиш тези пари в частен бизнес. Предполагам, че там ще имаш по-висок успех (трудно е да е по нисък ..).
Бих ти дал оценка 1/10 само заради вложените пари през годините, но ти ще си помислиш, че си направил нещо добре. Повярвай ми, няма нищо добре направено в твоята верига (нито сървъри, нито сайт), съжалявам - 0/10 !!!
► Покажи скъсения текст
Bulgarska Trewa -91.132.63.63:27015

Аватар
EMOTO2.COM
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 345
Регистриран на: 11 Яну 2018, 17:02
Се отблагодари: 26 пъти
Получена благодарност: 31 пъти
Обратна връзка:

Cs-ParaDise.EU

Мнение от EMOTO2.COM » 12 Ное 2021, 17:31

Колко грозно само... Един като започне да плюе, другите като видят и те започват сякаш само това са чакали. :boo: :boo: :boo: За жалост такива са хората от България - хубави отвън но изгнили отвътре... Тоя палячо изобщо не го защитавам, че си ги заслужава вашите нападки да, дори и повече от това заслужава.

Единствено коментара на @petr0w може да се опрости до някаква степен, защото добре е аргументирал отговора за сървърите.
Само да ти кажа ако не знаеш или не си разбрал, че твоя приятел ИТНИ за който се представя е същия тоя чакмак Еколога. :tooth:


Ииииииии за накрая да кажа на хората който отговарят за тия теми за изтривания и за заключвания, КЪДЕ СТЕ? Моя тема може да се заключва докато други където наистина заслужават да са изтрити или заключени си стоят??? Не, че има някаква полза от рекламиране на сървър/и в теми като тези но все пак да се придържаме към правилата или?
Присъедини се към най-доброто място за игра!
https://emoto2.com/

Аватар
petr0w
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 222
Регистриран на: 31 Окт 2016, 02:38
Се отблагодари: 5 пъти
Получена благодарност: 14 пъти
Обратна връзка:

Cs-ParaDise.EU

Мнение от petr0w » 12 Ное 2021, 20:28

Много грешно мислиш, ако смяташ че аз 'плюя' защото другите са почнали. Здраво мислещ човек съм който има собствено мнение и макар рядко, но го излагам.

Прилагам снимка на която конкретния индивид ме заплашва: ЦЪК

Другият човек който е под никнейм "hakera2018", ми се представи за някакъв си ITNI от Пловдив, нямам идея кой, кой е .. Не се занимавам с подобни глупости.


Колкото до собственика, писал си на 47 човека заплашвайки ги с твоите хакерски способности, дали това ще е начина да стигнеш първото място ли ? - НЕ !
От повече от 10 години съм в тая игра и над 70% от времето съм държал челни позиции. В нито един от случаите не съм се занимавал с други хостъри, дори не ви и познавам (може би там е тайната) :blush:
Bulgarska Trewa -91.132.63.63:27015

Аватар
petr0w
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 222
Регистриран на: 31 Окт 2016, 02:38
Се отблагодари: 5 пъти
Получена благодарност: 14 пъти
Обратна връзка:

Cs-ParaDise.EU

Мнение от petr0w » 19 Ное 2021, 03:45

Получих коментар в геймтракър от собственика:

"Така ПЕДЕРУГА ПЕТРОВ ТАЗИ СНИМКА ОТИВА ПРИ Chilimera https://ibb.co/QKXDKZR сега ще ти деранкна сервъра щото си алчно копеке педерасТ!!!!"

Понеже съм го блокирал в скайп ми пише във геймтракър и ме занимава с някви глупости. Защо аз бих писал да ходим в тревата и да не дам ип, брейнлесс индивид :) ?
Bulgarska Trewa -91.132.63.63:27015

Заключено

Обратно към “Еднодневки / Спрени сървъри / Архив”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта