Black-Gaming.Net

Архив на сървъри.
Аватар
illusion
Извън линия
Developer
Developer
Мнения: 1809
Регистриран на: 27 Ное 2016, 17:47
Местоположение: CraftVision
Се отблагодари: 151 пъти
Получена благодарност: 370 пъти
Обратна връзка:

Black-Gaming.Net

Мнение от illusion » 12 Яну 2021, 15:10

Темата е изчистена по молба на автора.

Аватар
Just
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 427
Регистриран на: 23 Дек 2016, 19:10
Местоположение: http://cs-ultragaming.info
Се отблагодари: 5 пъти
Получена благодарност: 34 пъти
Обратна връзка:

Black-Gaming.Net

Мнение от Just » 12 Яну 2021, 17:54

2/10 за Сървъра няма нищо за което играч да се хване да му хареса сървъра и да влезе отново няма и защити от хакери дори rechecker нямате пуснат който да спира поне 70% от хакерите.
4/10 За сайта
Така наречените играчи, който писаха в темата се оказаха Сървър Отговорници, https://prnt.sc/wlx7jg Другите може да са с друг ник регистрирани в сайта
Изображение


NEW CS 1.6 SERVERS IP: 45.144.155.176:27015

Изображение

Аватар
s1lata
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 230
Регистриран на: 10 Апр 2020, 21:25
Се отблагодари: 69 пъти
Получена благодарност: 27 пъти
Обратна връзка:

Black-Gaming.Net

Мнение от s1lata » 12 Яну 2021, 18:08

Тоя ламер пак се изказа неподготвен.. ре-чекъра не ми трябва тъй като имам админи над 25г по-голямата ни аудитория от тях!
Я кажи какво има в твоя сървър? Или дай съвет, с какво да ги привличам случайно с тоя becomevip ли ко беше тама? "смешник".
Това е класически сървър и не мисля че са ми нужни каквито и да са тъпи привлекателни плъгини? Сигурно имаш предвид за булед демиджа? хаха..
Сървър отговорниците ми когато са писали в темата въобще не са били в нашия екип на този пост!
Много добре едно от момчетата е написало в коментара си, че играе от скоро и да Админ е вече.. не виждам какво лошо има да изкажат мнение по сървърите ми. Ти никога няма да бъдеш нещо повече от нас не го ли разбираш завистнико неден!
Да,да,да много повече сме от теб! имаме поне форум които се използва и имаме ресурс да си плащаме сметките по него + рекламите на сървърите. Хайде да направим експеримент буустваш тъпия публик сървър, а аз бууствам нашия и ще видим колко време ще държи хора и твоя и моя? Човече не се излагай сървъра ми не пада под 10човека до 3ч! След по малко от година ти няма да си фактор и това ти го гарантирам, (:

Аватар
zolfeca
Извън линия
Администратор
Администратор
Мнения: 417
Регистриран на: 10 Окт 2016, 23:48
Се отблагодари: 24 пъти
Получена благодарност: 92 пъти

Black-Gaming.Net

Мнение от zolfeca » 12 Яну 2021, 19:12

s1lata написа: 12 Яну 2021, 18:08 ...
Получаваш +1 предупреждение за токсичното си отношение. Всеки има право на мнение, въпросния потребител се е аргументирал и това е. А ти тука солиш всеки, който няма хубаво мнение. Отделно мисля, че е прав затова кои пишат хубавите коментари. Съмнявам се с 5 дена игра някой да стане сървър мениджър, но мен това не ме бърка. Продължавай така и предупрежденията няма да закъсняват.

Аватар
s1lata
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 230
Регистриран на: 10 Апр 2020, 21:25
Се отблагодари: 69 пъти
Получена благодарност: 27 пъти
Обратна връзка:

Black-Gaming.Net

Мнение от s1lata » 12 Яну 2021, 19:21

Евала и на тебе золфец (: ти май не прочете предишните му коментари? 5-10 дена.. това няма значение хората ни помнят и ни знаят. Продължавай да лепкаш предупреждения, само да ти вметна когато ме баннеш преди това ми изтрии темата от форума. Поздрави от токсичните за НЕ токсичните "блабла"

Аватар
s1lata
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 230
Регистриран на: 10 Апр 2020, 21:25
Се отблагодари: 69 пъти
Получена благодарност: 27 пъти
Обратна връзка:

Black-Gaming.Net

Мнение от s1lata » 23 Яну 2021, 18:04

delete
Последно промяна от s1lata на 26 Яну 2021, 22:53, променено общо 1 път.

Аватар
нЗеро
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 54
Регистриран на: 27 Мар 2020, 22:22
Се отблагодари: 14 пъти
Получена благодарност: 16 пъти
Обратна връзка:

Black-Gaming.Net

Мнение от нЗеро » 24 Яну 2021, 01:17

Сървъра е добре, ако се махнат оръжията който ти дава в началото - по добре да се направи меню и играча да си избира каквото иска.
Има някакви спамещи реклами в чата, който са написани на caps и са малко дразнещи явно са през кратък интервал, а и надписа най отгоре DJIHADISITE POBEDIHA е най излишното нещо :D
name: |AWP BATTLE| # NZERO [BEST MAPS]
IP: 91.132.63.21:27016

Аватар
s1lata
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 230
Регистриран на: 10 Апр 2020, 21:25
Се отблагодари: 69 пъти
Получена благодарност: 27 пъти
Обратна връзка:

Black-Gaming.Net

Мнение от s1lata » 24 Яну 2021, 12:50

Това с надписа съм с две ръце, още днес ще го коригирам. За менюто което говориш също съм съгласен, но когато пускахме сървъра тези неща ги настроихме от game.cfg с цел по-малко плъгини, като цяло доста неща са настроени от там. Ще инсталираме менюто възможно най скоро. Благодаря ти за мнението 8)

Аватар
s1lata
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 230
Регистриран на: 10 Апр 2020, 21:25
Се отблагодари: 69 пъти
Получена благодарност: 27 пъти
Обратна връзка:

Black-Gaming.Net

Мнение от s1lata » 26 Яну 2021, 01:24

Менюто с оръжияте е добавено и направено специално за нашия сървър от @SmirnoffBG
Ново модерно меню което замени нашия автоматичен spawn на оръжията, който беше леко безмислен.
Ново в менюто: +броня,каска и гранати за ВИП мембърите.
Премахнат е фрииз таймът, целта е "бърза игра" когато сървъра ползва по-горе посоченото меню, става лесно и адски бързо взимането на оръжия, особенно когато си вип потребител. Бързото взимане на оръжия и мигновеното тръгване след spawn в базата, прави играта различна и много динамична. Много рядко срещано в сървърите у нас.
Искам да отбележа също, че сме активирали yapb bots, с цел когато през деня се събират по-трудно играчи.. това да се улесни, все пак никой не би искал да играе сам в празен сървър?
Тези ботове са доста по-интелигентни от podbots, имат 4 режима на игра и не са досадни в играта. Сървъра е настроен да стартира с 5 бота когато е празен, при запълване на капацитет от 10 играча, той веднага киква yapb bots (ботовете) и остават реални 5 играча.
Ще виждате въпросните ботове в часовия диапазон от 8:00 до 17/18:00ч , след това сървъра се пълни доволно дори и без реклами, така че ще ги виждате по рядко.

Поздрави от екипа. :beer:

Аватар
EMOTO2.COM
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 345
Регистриран на: 11 Яну 2018, 17:02
Се отблагодари: 26 пъти
Получена благодарност: 31 пъти
Обратна връзка:

Black-Gaming.Net

Мнение от EMOTO2.COM » 26 Яну 2021, 08:07

МНЕНИЕТО Е СКРИТО ОТ СТРАНА НА МОДЕРАТОР! ЦЪКНИ ВЪРХУ ЛЕНТАТА ЗА ДА ГО ПРЕГЛЕДАШ.
Последно промяна от illusion на 26 Яну 2021, 17:14, променено общо 1 път.
Причина: Може да не спамиш излишно.
Присъедини се към най-доброто място за игра!
https://emoto2.com/

Заключено

Обратно към “Еднодневки / Спрени сървъри / Архив”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта