EPLAY-BG.eu | Набираме екип

Аватар
Botche
Извън линия
Рекламатор
Рекламатор
Мнения: 40
Регистриран на: 14 Ное 2016, 21:28
Се отблагодари: 26 пъти
Получена благодарност: 10 пъти

EPLAY-BG.eu | Набираме екип

Мнение от Botche » 28 Май 2021, 23:20

Изображение
Здравейте,
След downtime EPLAY-BG е отново онлайн и се нуждаем от нов екип. Търсим модератори, хостъри, дизайнери , отговорници за разделите със игрите (cs/1.6/go/source/wow/Dota/gta/lol) и сървър админи. Смятам, че все още има коректни хора , ако някой има интерес, нека просто да пусне тема с описание с какви умения разполага в нашия форум.
:pepo_think2:

Аватар
m0ney
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 285
Регистриран на: 13 Апр 2020, 11:36
Се отблагодари: 83 пъти
Получена благодарност: 39 пъти
Обратна връзка:

EPLAY-BG.eu | Набираме екип

Мнение от m0ney » 29 Май 2021, 09:31

Не, че нещо ама.. какво предлагате обратно, с какво се отличавате от другите вериги...
Изображение
Изображение

Аватар
EMOTO2.COM
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 344
Регистриран на: 11 Яну 2018, 17:02
Се отблагодари: 26 пъти
Получена благодарност: 31 пъти
Обратна връзка:

EPLAY-BG.eu | Набираме екип

Мнение от EMOTO2.COM » 29 Май 2021, 13:04

МНЕНИЕТО Е СКРИТО ОТ СТРАНА НА МОДЕРАТОР! ЦЪКНИ ВЪРХУ ЛЕНТАТА ЗА ДА ГО ПРЕГЛЕДАШ.
Последно промяна от thoughtz на 29 Май 2021, 15:47, променено общо 1 път.
Причина: Безсмислен коментар - спам
Присъедини се към най-доброто място за игра!
https://emoto2.com/

Аватар
Goddness
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 1812
Регистриран на: 20 Май 2017, 11:47
Местоположение: Някъде по света
Се отблагодари: 141 пъти
Получена благодарност: 187 пъти
Обратна връзка:

EPLAY-BG.eu | Набираме екип

Мнение от Goddness » 29 Май 2021, 15:32

МНЕНИЕТО Е СКРИТО ОТ СТРАНА НА МОДЕРАТОР! ЦЪКНИ ВЪРХУ ЛЕНТАТА ЗА ДА ГО ПРЕГЛЕДАШ.
Последно промяна от thoughtz на 29 Май 2021, 15:48, променено общо 1 път.
Причина: Безсмислен коментар - спам

Аватар
EMOTO2.COM
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 344
Регистриран на: 11 Яну 2018, 17:02
Се отблагодари: 26 пъти
Получена благодарност: 31 пъти
Обратна връзка:

EPLAY-BG.eu | Набираме екип

Мнение от EMOTO2.COM » 30 Май 2021, 03:16

Knuckles написа: 29 Май 2021, 15:32
EMOTO2.COM написа: 29 Май 2021, 13:04 Аз му предлагам изобщо да не се занимава да си губи времето с такива неща...
По тази логика и аз ти предлагам повече да не си мръднеш пръста и да си затвориш умрялата верига? Бахти хейтъра бате, дет едно изречение грамотно не може да напише ама е първи по хейт, хахахаха...
Мухльо, когато достигнеш моето ниво или го надвишиш по поддръжка и всичко свързано със сървъри, тогава можеш да ми предлагаш такива неща! За какъв хейт говориш ?? Единствения хейт идва от твоя коментар... това, че си толкова плиткоумен неозначава, че моя първи коментар е някакъв хейт към автора на темата. Относно другото което написа няма какво да го коментирам (бате, како и тн...)
Присъедини се към най-доброто място за игра!
https://emoto2.com/

Аватар
s1lata
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 228
Регистриран на: 10 Апр 2020, 21:25
Се отблагодари: 69 пъти
Получена благодарност: 26 пъти
Обратна връзка:

EPLAY-BG.eu | Набираме екип

Мнение от s1lata » 30 Май 2021, 04:29

EMOTO2.COM написа: 30 Май 2021, 03:16
Knuckles написа: 29 Май 2021, 15:32
EMOTO2.COM написа: 29 Май 2021, 13:04 Аз му предлагам изобщо да не се занимава да си губи времето с такива неща...
По тази логика и аз ти предлагам повече да не си мръднеш пръста и да си затвориш умрялата верига? Бахти хейтъра бате, дет едно изречение грамотно не може да напише ама е първи по хейт, хахахаха...
Мухльо, когато достигнеш моето ниво или го надвишиш по поддръжка и всичко свързано със сървъри, тогава можеш да ми предлагаш такива неща! За какъв хейт говориш ?? Единствения хейт идва от твоя коментар... това, че си толкова плиткоумен неозначава, че моя първи коментар е някакъв хейт към автора на темата. Относно другото което написа няма какво да го коментирам (бате, како и тн...)
Братле, погледни си форума и сам си отговори на к'во дередже си.. едва ли някога би си позволил платен дизайн какъвто има въпросния eplay. Не знам какво мога да кажа повече, опаковката е много важна.. в случая твоята не струва !

По темата, добър дизайн на сайта както и форума. Харесва ми, изчистено и семпло, но все пак ако не смяташ да набиеш една чанта с пари за реклами.. по-добре не се захващай с cs.. вече нищо не е както преди. Трябват големи ресурси за постигане на резултати.

Аватар
Goddness
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 1812
Регистриран на: 20 Май 2017, 11:47
Местоположение: Някъде по света
Се отблагодари: 141 пъти
Получена благодарност: 187 пъти
Обратна връзка:

EPLAY-BG.eu | Набираме екип

Мнение от Goddness » 30 Май 2021, 22:14

EMOTO2.COM написа: 30 Май 2021, 03:16
Knuckles написа: 29 Май 2021, 15:32
EMOTO2.COM написа: 29 Май 2021, 13:04 Аз му предлагам изобщо да не се занимава да си губи времето с такива неща...
По тази логика и аз ти предлагам повече да не си мръднеш пръста и да си затвориш умрялата верига? Бахти хейтъра бате, дет едно изречение грамотно не може да напише ама е първи по хейт, хахахаха...
Мухльо, когато достигнеш моето ниво или го надвишиш по поддръжка и всичко свързано със сървъри, тогава можеш да ми предлагаш такива неща! За какъв хейт говориш ?? Единствения хейт идва от твоя коментар... това, че си толкова плиткоумен неозначава, че моя първи коментар е някакъв хейт към автора на темата. Относно другото което написа няма какво да го коментирам (бате, како и тн...)
Леко бе, село, не си при кравите да ми викаш "мухльо", ясно ли ти е? За кво ниво, кви 5 лева ми дрънкаш бе? Ако не са рекламите, няма да чуят за умрялата ти верига, сладур, недей да ми скачаш като заек, че хем си неграмотен, хем и тъп като маса.

Аватар
Botche
Извън линия
Рекламатор
Рекламатор
Мнения: 40
Регистриран на: 14 Ное 2016, 21:28
Се отблагодари: 26 пъти
Получена благодарност: 10 пъти

EPLAY-BG.eu | Набираме екип

Мнение от Botche » 16 Сеп 2021, 16:26

Изисква регистрация След добавянето може да активирате 3 дневен бууст за вашият сървър напълно безплатно .
Сайта е обновен като са добавени (Галерия , произвони сървъри, безплатен бууст на сървъри, лотария, платени услуги само с ПЕЙ ПАЛ)
Сайта е изцяло за реклама на игрови сървъри!
:pepo_think2:

Заключено
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Обратно към “Архив”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта