Търся си верига в която да се присайденя

Аватар
SuperStarBG5
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 31
Регистриран на: 10 Мар 2021, 21:02
Се отблагодари: 3 пъти
Получена благодарност: 1 път

Търся си верига в която да се присайденя

Мнение от SuperStarBG5 » 20 Мар 2021, 10:42

Добър ден потребители на amxx-bg.info/forum аз си предлагам услугите като модератор или сървър отговорник. За сега имаме един сървър който мод ще сменя ако вие имате предложения с радост щее ги чуя но да ви разкажа за сървъра. Да знаете двама сме owner-ите на този сървър! Благодаря предварително.
Дискорд за връзка: SuperStarBG#6969 или Skype: david. Manolov

хостинг - gameservers
Слотове - 21
Ип - 93.123.18.47:27016
uptime - 24/7
Повече информация за сървъра можете да намерите тук.
Последно промяна от SuperStarBG5 на 09 Апр 2021, 18:57, променено общо 3 пъти.

Аватар
Niku
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 84
Регистриран на: 19 Фев 2021, 14:54
Се отблагодари: 16 пъти
Получена благодарност: 9 пъти
Обратна връзка:

Търся си верига в която да се присайденя

Мнение от Niku » 20 Мар 2021, 17:24

Да беше оставил нешо за връзка поне.
[DTB] +18 Ultimate Respawn - 91.132.63.21:27024 - :bg:
[DTB] +18 Ultimate Knife Arena - 87.121.54.55:27022 - :bg:

Аватар
SuperStarBG5
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 31
Регистриран на: 10 Мар 2021, 21:02
Се отблагодари: 3 пъти
Получена благодарност: 1 път

Търся си верига в която да се присайденя

Мнение от SuperStarBG5 » 20 Мар 2021, 17:58

Niku написа: 20 Мар 2021, 17:24 Да беше оставил нешо за връзка поне.
Добавени са благодаря!

Аватар
AsusRogStrix
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 244
Регистриран на: 09 Мар 2020, 18:25
Се отблагодари: 116 пъти
Получена благодарност: 62 пъти
Обратна връзка:

Търся си верига в която да се присайденя

Мнение от AsusRogStrix » 20 Мар 2021, 22:07

Виж кво няма нужда да пишеш при кого си напуснал, като слагаш сайта ми в 'Черния си списък' аз и без това нямаше да ти пиша в темата.
Нека знаят всички момчето май има проблем с нервите и мютна почти всички в дискорд сървъра ми и напусна, аз тогава даже не бях на линия.
Извинете за спама, написах това ако някой се чуди защо това момче отбелязал сайта ми в 'Черния си списък'.
Изображение Изображение Изображение

Аватар
FPS-Gam3r
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 110
Регистриран на: 27 Фев 2019, 18:29
Местоположение: България
Се отблагодари: 12 пъти
Получена благодарност: 34 пъти
Обратна връзка:

Търся си верига в която да се присайденя

Мнение от FPS-Gam3r » 20 Мар 2021, 22:31

m0ney написа: 20 Мар 2021, 22:13
AsusRogStrix написа: 20 Мар 2021, 22:07 Виж кво няма нужда да пишеш при кого си напуснал, като слагаш сайта ми в 'Черния си списък' аз и без това нямаше да ти пиша в темата.
Нека знаят всички момчето май има проблем с нервите и мютна почти всички в дискорд сървъра ми и напусна, аз тогава даже не бях на линия.
Извинете за спама, написах това ако някой се чуди защо това момче отбелязал сайта ми в 'Черния си списък'.
По това не се разбира много много, можеш ли да обясниш за какво става на въпрос да си знае веригата евентуално която ще го приеме?
Аз бях един от потърпевшите.... мютна ме защото си спамехме и не му беше удобно, но все пак нека всеки сам прецени грешки се случват и на всеки му идва в повече от време на време

Аватар
SuperStarBG5
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 31
Регистриран на: 10 Мар 2021, 21:02
Се отблагодари: 3 пъти
Получена благодарност: 1 път

Търся си верига в която да се присайденя

Мнение от SuperStarBG5 » 20 Мар 2021, 23:28

AsusRogStrix написа: 20 Мар 2021, 22:07 Виж кво няма нужда да пишеш при кого си напуснал, като слагаш сайта ми в 'Черния си списък' аз и без това нямаше да ти пиша в темата.
Нека знаят всички момчето май има проблем с нервите и мютна почти всички в дискорд сървъра ми и напусна, аз тогава даже не бях на линия.
Извинете за спама, написах това ако някой се чуди защо това момче отбелязал сайта ми в 'Черния си списък'.
Сега нека да обесня: Ти като "собственик" си качил правила в дискорд групата ти които твойте потребители не спазваха.Там потребителя командва модератора какво да прави. Сериозно ли смяташ това за нормално пред положение, гледах да съм коректен с теб. Верно тука всеки си гледа кефа но няма поблем нито си първия нито пък последния. Благодаря за отзива ти!
FPS-Gam3r написа: 20 Мар 2021, 22:31
m0ney написа: 20 Мар 2021, 22:13
AsusRogStrix написа: 20 Мар 2021, 22:07 Виж кво няма нужда да пишеш при кого си напуснал, като слагаш сайта ми в 'Черния си списък' аз и без това нямаше да ти пиша в темата.
Нека знаят всички момчето май има проблем с нервите и мютна почти всички в дискорд сървъра ми и напусна, аз тогава даже не бях на линия.
Извинете за спама, написах това ако някой се чуди защо това момче отбелязал сайта ми в 'Черния си списък'.
По това не се разбира много много, можеш ли да обясниш за какво става на въпрос да си знае веригата евентуално която ще го приеме?
Аз бях един от потърпевшите.... мютна ме защото си спамехме и не му беше удобно, но все пак нека всеки сам прецени грешки се случват и на всеки му идва в повече от време на време
А защо не кажеш как даваше команди на модератор а беше един потребител. Смисъл интересно ми е ти не псуваше ли предположение, че асус сложил правило да не се обижда. Не знам личното ми мнение, е че там е пълна анархия за което и напуснах. Ехх то е било хубаво да критикувате и да се правите на света вода ненапита. Смятам да прключа темата за повече информация ще дам на лс. Поздрави!

Аватар
illusion
Извън линия
Developer
Developer
Мнения: 1796
Регистриран на: 27 Ное 2016, 17:47
Местоположение: CraftVision
Се отблагодари: 151 пъти
Получена благодарност: 358 пъти
Обратна връзка:

Търся си верига в която да се присайденя

Мнение от illusion » 21 Мар 2021, 12:07

Темата е изчистена от излишните коментари, следващите коментари, които не са по самата тема ще бъдат възнаградени с предупреждение.

Колкото до авторът на темата - него го знам от доста време и гледа над това било в Discord или друг чат/проект като цяло да се спазват правилата, момчето не е лошо, нямам никакви лоши впечатления от него. Според мен ако някой го вземе при него няма да сгреши, стига да е сериозен. В това което каза той има доста истини, само да вметна.

Аватар
SuperStarBG5
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 31
Регистриран на: 10 Мар 2021, 21:02
Се отблагодари: 3 пъти
Получена благодарност: 1 път

Търся си верига в която да се присайденя

Мнение от SuperStarBG5 » 16 Юни 2021, 08:14

Темата отворена и си търся наново верига в която да се присайденя.

Аватар
KARASKO
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 51
Регистриран на: 03 Яну 2021, 23:55
Се отблагодари: 1 път
Получена благодарност: 4 пъти

Търся си верига в която да се присайденя

Мнение от KARASKO » 16 Юни 2021, 12:31

Препоръчвам ти първо да си оправиш сървъра, защото не може да се кънектва към него и след това да си търсиш нова верига. Ние от black-gaming ти казахме 5 пъти да си оправиш сървъра,но без резултат. Никой не би искал празен сървър в веригата си макар, че ние преглътнахме това за което съжаляваме. Явно нямаш ресурси за реклами, защото сървъра не се рекламира и няма никакво движение вътре. Препоръчвам ви да не взимате под внимание въпросния потребител и неговото ай-пи "сървър".

Аватар
SuperStarBG5
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 31
Регистриран на: 10 Мар 2021, 21:02
Се отблагодари: 3 пъти
Получена благодарност: 1 път

Търся си верига в която да се присайденя

Мнение от SuperStarBG5 » 16 Юни 2021, 19:49

Изображение
KARASKO написа: 16 Юни 2021, 12:31 Препоръчвам ти първо да си оправиш сървъра, защото не може да се кънектва към него и след това да си търсиш нова верига. Ние от black-gaming ти казахме 5 пъти да си оправиш сървъра,но без резултат. Никой не би искал празен сървър в веригата си макар, че ние преглътнахме това за което съжаляваме. Явно нямаш ресурси за реклами, защото сървъра не се рекламира и няма никакво движение вътре. Препоръчвам ви да не взимате под внимание въпросния потребител и неговото ай-пи "сървър".
Интересно ми само при теб го има този поблем защото го тествахме с модератора @Invius и той успя да влезе. Отделно вие от Black-gaming все търсите да влезете в някоя драма за което ми е направило впчетление това поне може да се потвърди. Отделно аз работя и това е че нямам време да го боостна скоро се оправи. Истината, е че ме съветхваха да не влизам при вас и съжелявам, че не го послушах.

Заключено
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Обратно към “Архив”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта