[2] Моднат Prosilver [3.4.4]

Графичен, уеб дизайн и т.н.
Аватар
MachkaM1337
Извън линия
Рекламатор
Рекламатор
Се отблагодари: 1 път
Получена благодарност: 2 пъти
Обратна връзка:

Мнение от MachkaM1337 » 14 Сеп 2021, 00:44

Изображение
Изображение
Изображение

prosilver.rar
(8.87 MiB) Свалено 3 пъти
prosilver.rar
(8.87 MiB) Свалено 3 пъти
Дано ви е харесал! :))

Аватар
d3ath2435
На линия
Рекламатор
Рекламатор
Се отблагодари: 29 пъти
Получена благодарност: 81 пъти
Обратна връзка:

Мнение от d3ath2435 » 14 Сеп 2021, 09:13

Това много прилича на един мой стил, като махнем хедъра и менюто, но явно като няма никаква креативност :D ... Даже малко някакси е голямо съвпадението ... да сме ползвали и двата един и същи код на цвета на форумите. Тъпо ми става когато видя някой да копира някой. Бъдете повече креативни. Измислете нещо ваше лично ваше. За мен този стил е Copy/Paste и се надявам модераторите на този форум да предприемат някакви мерки! Не знам защо, но доста хора копират каквото и да направя, а и не само мен. Пак ще се повторя!!! Твърде много съвпадения!!!

Изображение
Изображение

Твоето копие
Изображение

И с най-голямото си нахалство ми пишеш във форума да ме питаш и да искаш помощ как да си направиш форума да е респонсив. Срамота! Наистина се надявам модераторите да се намесят! :lock:

П.С. Активирай си поне Windows-a xD
 ! Съобщение от: d3ath2435
Искаш форум? Трябват ти хостинг и домейн? Мога да уредя всичко от което се нуждаеш! Свържи се с мен за допълнителна информация и цени!
Изображение
phpBB България - Българското phpBB общество!

Аватар
MachkaM1337
Извън линия
Рекламатор
Рекламатор
Се отблагодари: 1 път
Получена благодарност: 2 пъти
Обратна връзка:

Мнение от MachkaM1337 » 15 Сеп 2021, 06:48

d3ath2435 написа:
14 Сеп 2021, 09:13
Това много прилича на един мой стил, като махнем хедъра и менюто, но явно като няма никаква креативност :D ... Даже малко някакси е голямо съвпадението ... да сме ползвали и двата един и същи код на цвета на форумите. Тъпо ми става когато видя някой да копира някой. Бъдете повече креативни. Измислете нещо ваше лично ваше. За мен този стил е Copy/Paste и се надявам модераторите на този форум да предприемат някакви мерки! Не знам защо, но доста хора копират каквото и да направя, а и не само мен. Пак ще се повторя!!! Твърде много съвпадения!!!

Изображение
Изображение

Твоето копие
Изображение

И с най-голямото си нахалство ми пишеш във форума да ме питаш и да искаш помощ как да си направиш форума да е респонсив. Срамота! Наистина се надявам модераторите да се намесят! :lock:

Нищо не съм копирал от теб, когато правя нещо и когато го пукам тук и направо казвате тва е copy-paste стига вече бе хора направо ми писна от вас

Аватар
d3ath2435
На линия
Рекламатор
Рекламатор
Се отблагодари: 29 пъти
Получена благодарност: 81 пъти
Обратна връзка:

Мнение от d3ath2435 » 15 Сеп 2021, 09:33

MachkaM1337 написа:
15 Сеп 2021, 06:48
d3ath2435 написа:
14 Сеп 2021, 09:13

Изображение
Изображение

Твоето копие
Изображение

Нищо не съм копирал от теб, когато правя нещо и когато го пукам тук и направо казвате тва е copy-paste стига вече бе хора направо ми писна от вас
когато правя нещо и когато го пукам тук и направо казвате тва е copy-paste
Според теб щом и други ти го казват? Значи не съм единствения който смята така? Прояви малко креативност и измисли нещо от твоята глава. Недей да гледаш другите изработки и т.н. Приеми го като съвет!!! Това е форум и всеки изразява своето мнение. Повечето вместо да си взимате някаква поука от написаното вие директно почвате да скачате като петли!!! Помислете, вслушайте се и действайте!
 ! Съобщение от: d3ath2435
Искаш форум? Трябват ти хостинг и домейн? Мога да уредя всичко от което се нуждаеш! Свържи се с мен за допълнителна информация и цени!
Изображение
phpBB България - Българското phpBB общество!

Аватар
Botche
Извън линия
Рекламатор
Рекламатор
Се отблагодари: 8 пъти

Мнение от Botche » 15 Сеп 2021, 22:07

Само едно ще кажа спри се вече едно и също нещо във 5 цвята .. пък и самата навигация не ти работи като си в някой раздел или тема това е шоо само копи/пейст ;д не е сериозно т'ва. бахти спрелия тип си .. ти си като ония ХАРВЕЙ същия червей си и ти .
Изображение

Публикувай отговор
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Обратно към “Дизайн”