Suspect art

Графичен, уеб дизайн и т.н.
Аватар
Bartian
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 280
Регистриран на: 01 Сеп 2018, 14:43
Се отблагодари: 65 пъти
Получена благодарност: 78 пъти

Лични изработки - ŇøŞtÂŁgĨą1337; / Lordthoughtz.

Мнение от Bartian » 02 Юли 2019, 16:27

Мисля че щеше да е по яко ако org беше цветен и то със изпъкващи цветове което да концентрира погледа
Думата "хакер" е неправилно използвана в смисъл на "компютърен хакер" от някои журналисти. Ние, хакерите, отказваме да приемем това тълкуване и продължаваме да означаваме с него смисъла на "някой, който обича да го програмира и да го ползва". Изображение

Аватар
Goddness
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 1812
Регистриран на: 20 Май 2017, 11:47
Местоположение: Някъде по света
Се отблагодари: 141 пъти
Получена благодарност: 187 пъти
Обратна връзка:

Лични изработки - ŇøŞtÂŁgĨą1337; / Lordthoughtz.

Мнение от Goddness » 03 Юли 2019, 13:18

Пробвах и с други цветове, но нещо не ми грабна окото и за това реших този. Само трябва да запълня празните места, че прекалено съм го оставил.

Аватар
Goddness
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 1812
Регистриран на: 20 Май 2017, 11:47
Местоположение: Някъде по света
Се отблагодари: 141 пъти
Получена благодарност: 187 пъти
Обратна връзка:

Лични изработки - ŇøŞtÂŁgĨą1337; / Lordthoughtz.

Мнение от Goddness » 17 Ное 2019, 19:06

Ъпдейт.

Изображение

Изображение

Изображение

Аватар
Autumn Shade
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 269
Регистриран на: 14 Мар 2019, 13:20
Се отблагодари: 48 пъти
Получена благодарност: 150 пъти

Лични изработки - ŇøŞtÂŁgĨą1337; / Lordthoughtz.

Мнение от Autumn Shade » 17 Ное 2019, 19:42

Дръж си само на банерите... Много си далеч от дизайните... Нито кръгът е кръг, нито шрифтът шрифт, нито отражението отражение... Нямаш footer, colour scheme, а тея мрежи са малко бозави. Логото не е на място, не виждам как може да се измисли начин да го продължиш към друга страница, замисли се, няма да е само това сайта. Погледни някои други дизайни как ги правят като SPALP и прави по пример.

Аватар
Goddness
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 1812
Регистриран на: 20 Май 2017, 11:47
Местоположение: Някъде по света
Се отблагодари: 141 пъти
Получена благодарност: 187 пъти
Обратна връзка:

Лични изработки - ŇøŞtÂŁgĨą1337; / Lordthoughtz.

Мнение от Goddness » 18 Ное 2019, 12:20

Autumn Shade написа: 17 Ное 2019, 19:42 Дръж си само на банерите... Много си далеч от дизайните... Нито кръгът е кръг, нито шрифтът шрифт, нито отражението отражение... Нямаш footer, colour scheme, а тея мрежи са малко бозави. Логото не е на място, не виждам как може да се измисли начин да го продължиш към друга страница, замисли се, няма да е само това сайта. Погледни някои други дизайни как ги правят като SPALP и прави по пример.
Първи опит ми е, нормално да не е окей. А и много ,,добро" мнение ми даде, браво. ,,Продължавай си с банерите", защо да продължавам с банерите? Искам да науча и още неща. Вместо да ми кажеш какво да променя, какво да добавя и т.н ти ми говориш глупости. Ако искаш да се заяждаш, давай в друга тема, не тук. Сега да не помислиш, че не търпя на ,,отрицателни" мнения? Просто си изказвам мнението, което ти даде.

Аватар
IamSooSeXy
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 4
Регистриран на: 13 Ное 2019, 15:59

Лични изработки - ŇøŞtÂŁgĨą1337; / Lordthoughtz.

Мнение от IamSooSeXy » 18 Ное 2019, 16:29

МНЕНИЕТО Е СКРИТО ОТ СТРАНА НА МОДЕРАТОР! ЦЪКНИ ВЪРХУ ЛЕНТАТА ЗА ДА ГО ПРЕГЛЕДАШ.
Последно промяна от OciXCrom на 18 Ное 2019, 17:23, променено общо 1 път.
Причина: Неаргументирано мнение.

Аватар
Bartian
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 280
Регистриран на: 01 Сеп 2018, 14:43
Се отблагодари: 65 пъти
Получена благодарност: 78 пъти

Лични изработки - ŇøŞtÂŁgĨą1337; / Lordthoughtz.

Мнение от Bartian » 18 Ное 2019, 17:15

Изображението на спайдерман е ужасно , шрифта да не говорим , бутоните под всякаква критика на Facebook логото не си го направил както трябва , тея паяжини седят много - зле , намери по реалистични и мнението ми е 0/10 не ти се отдава това и както каза @Autumn Shade седи си на банерите поне те ти се получават иначе кат за 1ви път можеше поне шрифта и изображението да оправиш..
Думата "хакер" е неправилно използвана в смисъл на "компютърен хакер" от някои журналисти. Ние, хакерите, отказваме да приемем това тълкуване и продължаваме да означаваме с него смисъла на "някой, който обича да го програмира и да го ползва". Изображение

Аватар
okislitel
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 69
Регистриран на: 17 Фев 2019, 20:25
Се отблагодари: 14 пъти
Получена благодарност: 34 пъти

Лични изработки - ŇøŞtÂŁgĨą1337; / Lordthoughtz.

Мнение от okislitel » 18 Ное 2019, 19:21

Дизайнът не е дизайн, от това, което мога да видя, може би ти е точно 16 layer-а всичко. Липсва ти лого, липсва ти навигация, всичко е разхвърляно и не на място, няма замисъл, нито реализация.
Шрифтът и цветовете не са подходящи. Иконките не са еднакво оразмерени, кръговете също. Рендерът, който стои там е твърде малък, освен това не се слива изобщо с бекграунда, отражението - без коментар.
Второто изображение е доста по-добре, единствено оправи нещата, които съм ти маркирал, тъй като стоят ужасно.
Банерът ми е твърде сив, сливането с wallpaper-ите също не е много окей, текстът не ти е центриран и шрифтът не е хубав.

Съветът ми за дизайните е да опиташ първо с няколко редизайна, може да видиш също и по YouTube/Instagram за идеи.

Аватар
Goddness
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 1812
Регистриран на: 20 Май 2017, 11:47
Местоположение: Някъде по света
Се отблагодари: 141 пъти
Получена благодарност: 187 пъти
Обратна връзка:

Лични изработки - ŇøŞtÂŁgĨą1337; / Lordthoughtz.

Мнение от Goddness » 18 Ное 2019, 19:29

Еее, едно читаво мнение да видя. @okislitel, благодаря ти за мнението, оценявам го. Първото, даже не знам с колко layer-a съм го правил да ти кажа честно ;дд , а и ми е за първи път и знам, че не е като хората. По натам ще видя да го дооправя, за второто, това което си ми го оградил, е така, т.е изтеглил съм го от Google и така си беше, и как се вика само съм го ,,пльоснал" там. За банера.. нямах много, много идея как да го направя, тъй като ми беше скучно и реших да направя един банер на споменатата верига в банера. Знам, че не изглежда много като хората, но екипа на OneShot го хареса. Но все пак реших да го споделя, да има.

Също благодаря за съвета, ще ми бъде отполза. :)

Аватар
Goddness
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 1812
Регистриран на: 20 Май 2017, 11:47
Местоположение: Някъде по света
Се отблагодари: 141 пъти
Получена благодарност: 187 пъти
Обратна връзка:

Лични изработки - ŇøŞtÂŁgĨą1337; / Nasivetery

Мнение от Goddness » 28 Мар 2020, 20:22

По заявка са. Приемам всякакви критики и идеи.

Изображение


И едно аватарче:
Изображение

Публикувай отговор

Обратно към “Дизайн”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 13 госта