Лични изработки d3ath2435 (NecheB ;**)

Графичен, уеб дизайн и т.н.
Аватар
d3ath2435
Извън линия
Рекламатор
Рекламатор
Мнения: 542
Регистриран на: 04 Фев 2017, 19:59
Се отблагодари: 64 пъти
Получена благодарност: 127 пъти
Обратна връзка:

Лични изработки d3ath2435 (NecheB ;**)

Мнение от d3ath2435 » 20 Юни 2020, 22:38

Реших да споделя някои нови и някои стари изработки! Ще запонча първо с новите :dance:

Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Erko Technology
Изображение
Изображение
Изображение
GAMERBG
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
OTHER
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Assassin's Creed Valhalla
Изображение Изображение
Изображение
LENOVO ADS
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изработки на баба набор (стари изработки от преди 3-4 години може и повече)
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение Изображение Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение
 ! Съобщение от: d3ath2435
Би трябвало някъде да имам още много подобни изработки, но мисля че и това е достатъчно!

Аватар
Goddness
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 1812
Регистриран на: 20 Май 2017, 11:47
Местоположение: Някъде по света
Се отблагодари: 141 пъти
Получена благодарност: 187 пъти
Обратна връзка:

Лични изработки d3ath2435 (NecheB ;**)

Мнение от Goddness » 20 Юни 2020, 23:00

#iwanpastidaqde

По темата: Добри изработки, имаш качествата и потенциал само на някои изработки ти куца текста и не си ги разтегнал като хората. На тва дето ги правиш аватарите кватрадчета, т.е bg-то, не ме кефи, да не говорим, че е банално. Другото става.

Edit: @summertime vibes , беше в кръга на шегата хаштага :D
Последно промяна от Goddness на 21 Юни 2020, 14:13, променено общо 1 път.

Аватар
illusion
На линия
Developer
Developer
Мнения: 1796
Регистриран на: 27 Ное 2016, 17:47
Местоположение: CraftVision
Се отблагодари: 151 пъти
Получена благодарност: 358 пъти
Обратна връзка:

Лични изработки d3ath2435 (NecheB ;**)

Мнение от illusion » 20 Юни 2020, 23:13

nameless. написа: 20 Юни 2020, 23:00 #iwanpastidaqde

По темата: Добри изработки, имаш качествата и потенциал само на някои изработки ти куца текста и не си ги разтегнал като хората. На тва дето ги правиш аватарите кватрадчета, т.е bg-то, не ме кефи, да не говорим, че е банално. Другото става.
Този хаштаг, който си сложил е доста излишен в случая :D

Нечев до колкото знам си води и курсове по тези неща и т.н.., тоест иска да научи нещо ново и практикува да кажем ежедневно програмата, докато аз отварям фотошопа веднъж седмично и не гледам уроци, както и нямам никакъв inspiration да правя каквото и да е с тази програма, може свободно да се каже, че съм се и отказал от нея, доста скучна ми идва. А и в реалният живот няма как ти да си най-добрият във всичко, аз имам някакъв опит просто и колкото мога помагам, нито съм професионалист, нито се състезавам с някой :D

Иначе nice, новите изработки са добри, само подобри текстовете.

Аватар
d3ath2435
Извън линия
Рекламатор
Рекламатор
Мнения: 542
Регистриран на: 04 Фев 2017, 19:59
Се отблагодари: 64 пъти
Получена благодарност: 127 пъти
Обратна връзка:

Лични изработки d3ath2435 (NecheB ;**)

Мнение от d3ath2435 » 03 Юли 2020, 00:02

Update! Няколко разработки за Facebook

Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

PHPBB-BG Bot Avatar
Изображение



Аватар
d3ath2435
Извън линия
Рекламатор
Рекламатор
Мнения: 542
Регистриран на: 04 Фев 2017, 19:59
Се отблагодари: 64 пъти
Получена благодарност: 127 пъти
Обратна връзка:

Лични изработки d3ath2435 (NecheB ;**)

Мнение от d3ath2435 » 25 Окт 2021, 00:19

UPDATE! 15.09.2021

Ето още няколко мои изработки към колекцията. Повечето за към проекта phpBB България, а останалите са към нов проект за Farming Simulator България
phpBB стилове
Изображение
Изображение
Към стиловете има и нови икони, които могат да бъдат видяни при посещение на форума ако някой се интересува. Твърде много икони са за да ги споделя.
Аватари
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
ИзображениеИзображение

Рангове
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Тези на 100% ще бъдат качени като ресурс във phpBB България! За останалите се колебая!
Изображение

Други
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Извън темата
Ще бъда много щаствил ако никой нищо не копира, а просто ми пише и попита за дадено нещо. Винаги има по-хубав вариант от Copy/Paste :surrender:

Аватар
d3ath2435
Извън линия
Рекламатор
Рекламатор
Мнения: 542
Регистриран на: 04 Фев 2017, 19:59
Се отблагодари: 64 пъти
Получена благодарност: 127 пъти
Обратна връзка:

Лични изработки d3ath2435 (NecheB ;**)

Мнение от d3ath2435 » 25 Окт 2021, 00:23

Изображение
Изображение
Изображение
Последно промяна от d3ath2435 на 05 Ное 2021, 18:32, променено общо 1 път.

Аватар
s1lata
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 228
Регистриран на: 10 Апр 2020, 21:25
Се отблагодари: 69 пъти
Получена благодарност: 26 пъти
Обратна връзка:

Лични изработки d3ath2435 (NecheB ;**)

Мнение от s1lata » 25 Окт 2021, 20:26

Харесва ми как работиш, не взимаш космически цени както повечето "дизайнери" които си рекламират услугите като такива тук. Човечни хора малко останаха, шапка ти свалям. "Изработи ми неща за olddogscs и когато го попитах колко му дължа той ми каза да реша сам и да направя дарение по моя преценка!"
Заслужаваш адмирации !

Аватар
illusion
На линия
Developer
Developer
Мнения: 1796
Регистриран на: 27 Ное 2016, 17:47
Местоположение: CraftVision
Се отблагодари: 151 пъти
Получена благодарност: 358 пъти
Обратна връзка:

Лични изработки d3ath2435 (NecheB ;**)

Мнение от illusion » 26 Окт 2021, 22:09

s1lata написа: 25 Окт 2021, 20:26 Харесва ми как работиш, не взимаш космически цени както повечето "дизайнери" които си рекламират услугите като такива тук. Човечни хора малко останаха, шапка ти свалям. "Изработи ми неща за olddogscs и когато го попитах колко му дължа той ми каза да реша сам и да направя дарение по моя преценка!"
Заслужаваш адмирации !
Бих искал да коментирам, защото в случая със сигурност визираш и мен към това с "космическите цени, които дизайнерите тук предлагали". Какво значи космическа цена за теб? Беше ми писал за лого първоначално и ти казах 10 евро, след което свалих на 5, тъй като видях че си от тези, които се пазарят за рестото от жълти стотинки в магазина. Отново явно ти беше космическа цената - 10лв за едно лого. След това сам предложи да дадеш 50лв за изработка на форум стил и още работи - приех, ти се отказа. След това искаше мотд и банер, банера ти го намалих на 5 евро ти пак не се съгласи. Ама то хубаво сме българи и се пазарим за всичко и гледаме най-изгодното, но оценявайте работата на хората, ако за вас 5 евро са космически цени, то тогава не знам какви проекти сте тръгнали да правите. Съжалявам за това леко излишно мнение в темата, но подобни неща няма как да не ги коментирам.

Публикувай отговор
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Обратно към “Дизайн”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта