CRXRanks: Flags Per Level

В този раздел се качват всякакви съб-плъгини, тоест добавки за такива плъгини, които имат собствено API и позволяват изработката на съб-плъгини работещи с тях.
Аватар
OciXCrom
Извън линия
Администратор
Администратор
Мнения: 7206
Регистриран на: 06 Окт 2016, 19:20
Местоположение: /resetscore
Се отблагодари: 117 пъти
Получена благодарност: 1295 пъти
Обратна връзка:

CRXRanks: Flags Per Level

Мнение от OciXCrom » 05 Юли 2018, 15:56

Изображение

CRXRanks: Flags Per Level
Описание
  • Този плъгин е добавка за OciXCrom's Rank System, която позволява на играчите да получават администраторски флагове чрез вдигане нива в ранк системата.
Списък с кварове
  • crxranks_fpl_strict "0" -- ако е сложено на 1, ще получавате само флаговете които са предназначени за вашето ниво, в противен случай ще получите и флаговете от всички предишни нива
Настройване на флаговете
  • Флаговете се настройват във файла configs/RankSystemFlags.ini.
  • На нов ред се добавя нужното ниво и флаговете които играчите ще получат при достигане на въпросното ниво, разделени със символа "=".
Допълнителна информация и линк за теглене

Изображение
Изображение
Изображение

Аватар
iv69
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 744
Регистриран на: 17 Мар 2018, 15:34
Се отблагодари: 214 пъти
Получена благодарност: 39 пъти

CRXRanks: Flags Per Level

Мнение от iv69 » 06 Юли 2018, 19:23

Супер , ще го пробвам , но само да попитам преди това: Има ли някакво значение за подредбата на всичките тези твои плъгини в plugins.ini, за да функционират добре и правилно(или поне кой под кой, е препоръчително да са), или няма значение :

crx_teambalance.amxx
crx_auto_awp.amxx
crx_awp_models.amxx
crx_ranksystem.amxx
crx_chatmanager.amxx
crxranks_flags_per_level.amxx
crx_resetrank.amxx -//така го "кръстих" аз
crx_VIPextra.amxx - //така го "кръстих" аз

Аватар
OciXCrom
Извън линия
Администратор
Администратор
Мнения: 7206
Регистриран на: 06 Окт 2016, 19:20
Местоположение: /resetscore
Се отблагодари: 117 пъти
Получена благодарност: 1295 пъти
Обратна връзка:

CRXRanks: Flags Per Level

Мнение от OciXCrom » 07 Юли 2018, 02:29

Няма значение, поне за тези в списъка.

Аватар
iv69
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 744
Регистриран на: 17 Мар 2018, 15:34
Се отблагодари: 214 пъти
Получена благодарност: 39 пъти

CRXRanks: Flags Per Level

Мнение от iv69 » 07 Юли 2018, 10:03

Мдааа, перфектна изработка, направо ювелирна, няма лаг засечки, поне не и досега. Поздравления от сърце !!!

Аватар
iv69
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 744
Регистриран на: 17 Мар 2018, 15:34
Се отблагодари: 214 пъти
Получена благодарност: 39 пъти

CRXRanks: Flags Per Level

Мнение от iv69 » 11 Сеп 2018, 15:54

Имам питане, или по-скоро проблем:
Направил съм да дава определени VIP-екстри с някакви "стойности" - при достигане примерно на 21Level на флаг "p". При следвашия "праг" от 31Level - вече на друг флаг разбира се "t", искам да дам част от старите "екстри" но с други стойности плюс нови екстри... И !!! Тук мисля , че е проблема - плъгина мисля, че е направен така, че при достигане на всяко следващо ниво даващо нов флаг - да "натрупва" флаговете а не да дава нов а да маха стария- така мисля , защото и двата флага в случая си остават.... - А мисля , че си пречат с различните стойности на различните екстри.... тоест играча стигнал 31Level - има и двата флага - и поради това еднакви екстри с различни стойности...

Аватар
OciXCrom
Извън линия
Администратор
Администратор
Мнения: 7206
Регистриран на: 06 Окт 2016, 19:20
Местоположение: /resetscore
Се отблагодари: 117 пъти
Получена благодарност: 1295 пъти
Обратна връзка:

CRXRanks: Flags Per Level

Мнение от OciXCrom » 11 Сеп 2018, 16:01

iv69 написа: 11 Сеп 2018, 15:54 Имам питане, или по-скоро проблем:
Направил съм да дава определени VIP-екстри с някакви "стойности" - при достигане примерно на 21Level на флаг "p". При следвашия "праг" от 31Level - вече на друг флаг разбира се "t", искам да дам част от старите "екстри" но с други стойности плюс нови екстри... И !!! Тук мисля , че е проблема - плъгина мисля, че е направен така, че при достигане на всяко следващо ниво даващо нов флаг - да "натрупва" флаговете а не да дава нов а да маха стария- така мисля , защото и двата флага в случая си остават.... - А мисля , че си пречат с различните стойности на различните екстри.... тоест играча стигнал 31Level - има и двата флага - и поради това еднакви екстри с различни стойности...
Да, получаваш всички флагове от предишните нива, не само тези от текущото ти ниво. Обнових плъгина и добавих квар crxranks_fpl_strict. Промени настройката на 1 за да получаваш флаговете само от твоето ниво.

Аватар
iv69
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 744
Регистриран на: 17 Мар 2018, 15:34
Се отблагодари: 214 пъти
Получена благодарност: 39 пъти

CRXRanks: Flags Per Level

Мнение от iv69 » 11 Сеп 2018, 16:06

OciXCrom™ написа: 11 Сеп 2018, 16:01
iv69 написа: 11 Сеп 2018, 15:54 Имам питане, или по-скоро проблем:
Направил съм да дава определени VIP-екстри с някакви "стойности" - при достигане примерно на 21Level на флаг "p". При следвашия "праг" от 31Level - вече на друг флаг разбира се "t", искам да дам част от старите "екстри" но с други стойности плюс нови екстри... И !!! Тук мисля , че е проблема - плъгина мисля, че е направен така, че при достигане на всяко следващо ниво даващо нов флаг - да "натрупва" флаговете а не да дава нов а да маха стария- така мисля , защото и двата флага в случая си остават.... - А мисля , че си пречат с различните стойности на различните екстри.... тоест играча стигнал 31Level - има и двата флага - и поради това еднакви екстри с различни стойности...
Да, получаваш всички флагове от предишните нива, не само тези от текущото ти ниво. Обнових плъгина и добавих квар crxranks_fpl_strict. Промени настройката на 1 за да получаваш флаговете само от твоето ниво.
Супер ! Благодаря !!!

Аватар
iv69
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 744
Регистриран на: 17 Мар 2018, 15:34
Се отблагодари: 214 пъти
Получена благодарност: 39 пъти

CRXRanks: Flags Per Level

Мнение от iv69 » 21 Сеп 2018, 21:12

Аз пак ще досаждам но имам една нова щура идея:
Оцикс, може ли CRXRanks: Flags Per Level да се модернизира някак си с функциите си към главната ранксистема така, че когато играча достигне дадено ниво от което вече се получават флагове, да му излиза някакъв надпис-с покана за избор:
-да си "регне"ник-а с избор на "да"(по СТЕАМ_ИД- на принципа на оня готин плъгин който ти направи), за да "продължи" в следващото ниво което вече ще му дава и примерно някакви VIP-екстри...
-ако избира "не" - ще му се занули XP-a и ще продължи да си играе пак дотам.....

Не знам може ли да се направи това, може би трябва отделен нов събплъгин , може би може да се "доработи" този... , аз не разбирам дори дали е осъществимо, но ползата от него ще е такава , че със сигурност само един играч ще може да играе с VIP-екстрите които сам си е "заработил"... Аз сега съм я направил да дава XP по STEAM_ID, но така, ако някой иска да влиза с друг ник да си поиграе, без да му се променя статс-а , не става....
И ако имаш желание и време да се захванеш с това, направи някак си съобщението да е на английски- ти него го знаеш поне не като мен, и да е нещо подобно(за разположение и цвят и...) с надписа за вота за timelimite.
Благодаря предварително и не се сърди , че постоянно искам нещо.... Кефи ме ранксистемата много и ми се иска да стане уникална !

Аватар
kennyS
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 47
Регистриран на: 21 Авг 2018, 22:00

CRXRanks: Flags Per Level

Мнение от kennyS » 21 Сеп 2018, 22:08

МНЕНИЕТО Е СКРИТО ОТ СТРАНА НА МОДЕРАТОР! ЦЪКНИ ВЪРХУ ЛЕНТАТА ЗА ДА ГО ПРЕГЛЕДАШ.
Последно промяна от OciXCrom на 22 Сеп 2018, 00:40, променено общо 1 път.
Причина: Безсмислен коментар.

Аватар
Goddness
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 1812
Регистриран на: 20 Май 2017, 11:47
Местоположение: Някъде по света
Се отблагодари: 141 пъти
Получена благодарност: 187 пъти
Обратна връзка:

CRXRanks: Flags Per Level

Мнение от Goddness » 21 Сеп 2018, 22:23

kennyS написа: 21 Сеп 2018, 22:08 Добре но как на вас ви проработи ранк системата ана мен не е как дая настроя да тръгне!!!
Защото не правиш както трябва и ти се обяснява по 20 пъти ти пак не можеш, защо се занимаваш със сървъри въобще, не знам..

Публикувай отговор
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Обратно към “Съб-плъгини”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта