GSClient 1.6

Аватар
SpiritedAway
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 1
Регистриран на: 19 Юли 2021, 19:02

GSClient 1.6

Мнение от SpiritedAway » 19 Юли 2021, 19:03

Какво става с този клиент не мога да го изтегля? Нямам достъп до сайта им.

Аватар
zolfeca
Извън линия
Администратор
Администратор
Мнения: 417
Регистриран на: 10 Окт 2016, 23:48
Се отблагодари: 24 пъти
Получена благодарност: 92 пъти

GSClient 1.6

Мнение от zolfeca » 20 Юли 2021, 12:39

При мен се тегли без проблем.

Аватар
aHaJLruH
Извън линия
VHE Mapper
VHE Mapper
Мнения: 138
Регистриран на: 13 Окт 2016, 12:33
Местоположение: София
Се отблагодари: 12 пъти
Получена благодарност: 42 пъти

GSClient 1.6

Мнение от aHaJLruH » 24 Сеп 2021, 20:08

Играх известно време с клиента и имам няколко критики поради които го изтрих. Започна да ми цепи въпреки, че ми показва 5-6 пинг, както и в някои сървъри ми пишеше ерор в горният десен ъгъл и ме кикваше. На други сървъри примерно ZE ми тегли моделите и след като се опитам да вляза в дадения сървър не ми позволява заради друг ерор свързан с моделите в конзолата. Не знам дали други са се натъкнали на такива неща, но за момента сменям.

* Както и написаха по-горе Wargods отчита, че играеш с WallHack, а става все по разпространен. Свързах се с Администратор на wargods и ми изтри засичането, но явно проблема не е в античийта, а в самият engine.

Аватар
Siska
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 771
Регистриран на: 03 Дек 2019, 22:29
Местоположение: Bedrock
Се отблагодари: 157 пъти
Получена благодарност: 48 пъти
Обратна връзка:

GSClient 1.6

Мнение от Siska » 25 Сеп 2021, 07:57

aHaJLruH написа: 24 Сеп 2021, 20:08 Играх известно време с клиента и имам няколко критики поради които го изтрих. Започна да ми цепи въпреки, че ми показва 5-6 пинг, както и в някои сървъри ми пишеше ерор в горният десен ъгъл и ме кикваше. На други сървъри примерно ZE ми тегли моделите и след като се опитам да вляза в дадения сървър не ми позволява заради друг ерор свързан с моделите в конзолата. Не знам дали други са се натъкнали на такива неща, но за момента сменям.

* Както и написаха по-горе Wargods отчита, че играеш с WallHack, а става все по разпространен. Свързах се с Администратор на wargods и ми изтри засичането, но явно проблема не е в античийта, а в самият engine.
Все си мисля , че това с wallhack-a и wg ще го оправят. А другите неща при мен ги няма, но пък има други бъгове , които не са пипнати. Някои са описани на предните страници...
Търсих врага и го открих : това съм аз , трябва да се победя...
Изображение
WWW.CSMEGAGAMING.COM Изображение Изображение Skype : Sisi-1_1

Аватар
alone_
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 3
Регистриран на: 16 Окт 2021, 19:18

GSClient 1.6

Мнение от alone_ » 16 Окт 2021, 19:26

Здравейте. Реших да пробвам този GSClient. Изтеглих инсталатора, инсталирах играта, но когато я пусна и почне да се ъпдейтва - накрая ми излиза тази грешка:
"cs.exe - Entry Point Not Found" (The procedure entry point SecureRandomBytes could not be located in the dynamic link library D:\Steam\steamclient.dll.

Само когато си изключа стийм - тогава този клиент тръгва и мога да цъкам на него. Но тези допълнителните опции за мерника ги няма (мерника като на цс:го).
Стийма ми е инсталиран в локален диск D а този клиент в локален диск C

Аватар
alone_
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 3
Регистриран на: 16 Окт 2021, 19:18

GSClient 1.6

Мнение от alone_ » 16 Окт 2021, 23:56

Пробвах въпросния клиент и честно казано единственото, което ми хареса в него беше цветната конзола. Това че когато искаш да намериш в конзолата кой какво е писал - ти се откроява по цветове (червено за терорист и съответно - синьо за контра) и по-лесно се намират нещата, които ти трябват.
Аз лично бих искал да знам - има ли начин това с конзолата да си го прехвърля към Steam (оригиналната игра) и да си цъкам ??? Кои файлове трябва да прехвърля от този цс - към стийм и къде точно да ги сложа за да имам такава конзола? Ако може да се направи - би било страхотно.
Искам като си цъкам на Стийма и отворя конзолата - тя да ми бъде такава:
Изображение

Аватар
Siska
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 771
Регистриран на: 03 Дек 2019, 22:29
Местоположение: Bedrock
Се отблагодари: 157 пъти
Получена благодарност: 48 пъти
Обратна връзка:

GSClient 1.6

Мнение от Siska » 17 Окт 2021, 08:08

Мерника от "csgo" можеш да пуснеш като напишеш "-beta" на "target" полето. "Target" имаш и на shortcut-a на играта имаш и в "steam". По принцип със заместване на файлове не мисля , че ще се получи това , което искаш с конзолата. Честно да ти кажа харесах този клиент в началото , заради мерника от "csgo" и затова , че работи като "steam" имаме и "fps_override" и т.н. Но ми се струва , че има още много за оправяне , а нещо се бавят...
Търсих врага и го открих : това съм аз , трябва да се победя...
Изображение
WWW.CSMEGAGAMING.COM Изображение Изображение Skype : Sisi-1_1

Аватар
alone_
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 3
Регистриран на: 16 Окт 2021, 19:18

GSClient 1.6

Мнение от alone_ » 25 Окт 2021, 04:10

Като напиша -beta в Target полето и после стартирам играта - като натисна конзолата ми изписва Beta - обаче менюто за мерника на ЦС:ГО - го няма. Гледам видеа в интернет - трябва да имам меню с име "Crosshair" - точно между "keyboard" и "multiplayer" - обаче го нямам.

Аватар
Siska
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 771
Регистриран на: 03 Дек 2019, 22:29
Местоположение: Bedrock
Се отблагодари: 157 пъти
Получена благодарност: 48 пъти
Обратна връзка:

GSClient 1.6

Мнение от Siska » 25 Окт 2021, 07:48

alone_ написа: 25 Окт 2021, 04:10 Като напиша -beta в Target полето и после стартирам играта - като натисна конзолата ми изписва Beta - обаче менюто за мерника на ЦС:ГО - го няма. Гледам видеа в интернет - трябва да имам меню с име "Crosshair" - точно между "keyboard" и "multiplayer" - обаче го нямам.
Току-що пробвах и като напиша "-beta" играта се обновява , но не стартира. Преинсталирах уиндоус наскоро и може от това да е , не знам и аз. Както изглежда има още доста за оправяне на този "клиент"...
Търсих врага и го открих : това съм аз , трябва да се победя...
Изображение
WWW.CSMEGAGAMING.COM Изображение Изображение Skype : Sisi-1_1

Аватар
kovakovi2000
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 1
Регистриран на: 10 Дек 2021, 10:19

GSClient 1.6

Мнение от kovakovi2000 » 10 Дек 2021, 10:24

WaLkZ написа: 16 Мар 2020, 20:39 (...)

Код за потвърждение: Избери целия код

"D:\Games\GSClient 1.6\cs.exe" -noforcemparms -noforcemaccel -noforcemspd -beta
(...)
The beta for some reason doesn't work for many people... I did use it, and worked find for me, and then suddenly patched itself back to normal (Sometimes it's says beta in console, but there isn't any beta feature). I search for patch note or anything that related to the updates but I didn't found anything.
If anyone knows anything about it, please let me know! If you have the same problem, tell us to see if it's just a rare case or everyone facing it.

Публикувай отговор
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Обратно към “GSClient 1.6”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 гост