Youtube Downloader

Аватар
Autumn Shade
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 269
Регистриран на: 14 Мар 2019, 13:20
Се отблагодари: 48 пъти
Получена благодарност: 150 пъти

Youtube Downloader

Мнение от Autumn Shade » 20 Юли 2019, 11:50

Вчера се хванах да направя един downloader на playlist-и за Extreme, пък ми дойде идеята днеска, че може и на други да е полезно. Има сайтове, където можеш да си теглиш по единично песни, ама отнема време или трябва да пускаш по няколко таба, да се занимаваш с глупости, последният да затвори вратата.. Та, направих едно приложение на базата на electron, малко надградено с Vue2 и ytdl-core. Не е кой знае какво, но можете да си теглите клипове, плейлисти, да си добавяте канали за началната страница, да променяте директориите на сваляне. Ето и няколко снимки набързо:

Начален екран
Изображение

Изтегляния
Изображение

Настройки
Изображение

За приложението
Изображение

Има инструкции за инсталация, но все пак, приложението идва със сорс кода. Който иска да си го дооправя, донаправя, допипва, нямам претенции. Свободни сте да правите каквото си искате. Инсталацията може и да я направите може и да не я направите. Теглите си архива от github, след това го разархивирате някъде, влизате в папката, където сте го разархивирали, има папка dist_electron, влизате в нея и там вътре има setup, а ако не искате да setup-вате приложението, има и win_unpacked, откъдето можете да си пуснете приложението без никакви инсталации.

https://github.com/stfkolev/amxxdl

Скоро може и да го прехвърля към amxx-bg, понеже го споделям и тук, пък и е правено за един от тях.

Поздрави, при проблеми, знаете, или тука, или в github.

Аватар
Scorpions95
Извън линия
Рекламатор
Рекламатор
Мнения: 1780
Регистриран на: 07 Фев 2017, 19:16
Местоположение: НЯКЪДЕ СИ
Се отблагодари: 149 пъти
Получена благодарност: 38 пъти
Обратна връзка:

Youtube Downloader

Мнение от Scorpions95 » 20 Юли 2019, 15:19

Освен плейлисти може ли и единично да тегли песни?
Имаш сайт и искаш да му направиш скромен дом?
тогава не се колебай, просто закупи своят хостинг от ТУК и аз ше се погрижа да бъде в добри ръце, на изгодна цена :gamer1:

Изображение

Аватар
mi0
Извън линия
AMXX Скриптър
AMXX Скриптър
Мнения: 534
Регистриран на: 09 Дек 2016, 22:02
Се отблагодари: 97 пъти
Получена благодарност: 120 пъти
Обратна връзка:

Youtube Downloader

Мнение от mi0 » 20 Юли 2019, 16:01

Scorpions95 написа: 20 Юли 2019, 15:19 Освен плейлисти може ли и единично да тегли песни?
На една от снимките се тегли само една песен. Съответно може...
aka kurdokoleno
Catch Mod - 87.121.112.232:27021

Аватар
mBFF-TheFucKBG
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 311
Регистриран на: 09 Ное 2018, 16:40
Местоположение: Сливен
Се отблагодари: 13 пъти
Получена благодарност: 11 пъти

Youtube Downloader

Мнение от mBFF-TheFucKBG » 20 Юли 2019, 16:02

Autumn Shade написа: 20 Юли 2019, 11:50 Не е кой знае какво, но можете да си теглите клипове, плейлисти, да си добавяте канали за началната страница, да променяте директориите на сваляне. Ето и няколко снимки набързо
Фенче на СкандаУ <3

Аватар
JackEyedJones
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 399
Регистриран на: 10 Сеп 2018, 17:26
Местоположение: Plovdiv, Bulgaria, Europe, Entire World
Се отблагодари: 4 пъти
Получена благодарност: 69 пъти
Обратна връзка:

Youtube Downloader

Мнение от JackEyedJones » 20 Юли 2019, 17:16

Идеята е супер, улеснява много и най-вече няма да губя време по сайтове които имат 500 изкачащи реклами. Може да се добави трей икона долу до часовника, и да се избира с опция след натискане на Х дали да се минимизира в трея или да се затваря.

Аватар
Maverick
Извън линия
Рекламатор
Рекламатор
Мнения: 254
Регистриран на: 22 Окт 2016, 17:05
Местоположение: 93.123.18.81:27017
Се отблагодари: 34 пъти
Получена благодарност: 14 пъти
Обратна връзка:

Youtube Downloader

Мнение от Maverick » 21 Юли 2019, 11:56

Като цяло е хубаво това което си направил ама, не знам какъв му е смисъла след като в интернет има един куп сайтове за youtube playlist downloader, които си работят съвсем нормално и са по-лесни за употреба от инсталиране на която и да е програма.

Аватар
Autumn Shade
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 269
Регистриран на: 14 Мар 2019, 13:20
Се отблагодари: 48 пъти
Получена благодарност: 150 пъти

Youtube Downloader

Мнение от Autumn Shade » 21 Юли 2019, 11:58

Добре, ползвай си го, аз съм написал, че е по поръчка на Extreme, трябваше му нещо подобно вместо да си играе да влиза в сайтове. Реших да го споделя, надграждайте, хейтете, боли ме сещаш се кое :P Поздрави

Аватар
Bartian
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 280
Регистриран на: 01 Сеп 2018, 14:43
Се отблагодари: 65 пъти
Получена благодарност: 78 пъти

Youtube Downloader

Мнение от Bartian » 21 Юли 2019, 11:59

Maverick написа: 21 Юли 2019, 11:56 Като цяло е хубаво това което си направил ама, не знам какъв му е смисъла след като в интернет има един куп сайтове за youtube playlist downloader.
Въпроса е че за да изтеглиш няколко песни трябва да отвориш няколко таба + това което Г-д Autumn е направил е без реклама, без нищо и можеш да сваляш колкото си искаш песни на веднъж даже и не е нужно да копираш линк за всяка песен, само на канала от който искаш да изтеглиш песента и там ти показва Playlist .
П.С:Който хареса този коментар му пожелавам много наркотици, пари и леки момичета, защото тежките са....
Думата "хакер" е неправилно използвана в смисъл на "компютърен хакер" от някои журналисти. Ние, хакерите, отказваме да приемем това тълкуване и продължаваме да означаваме с него смисъла на "някой, който обича да го програмира и да го ползва". Изображение

Аватар
Maverick
Извън линия
Рекламатор
Рекламатор
Мнения: 254
Регистриран на: 22 Окт 2016, 17:05
Местоположение: 93.123.18.81:27017
Се отблагодари: 34 пъти
Получена благодарност: 14 пъти
Обратна връзка:

Youtube Downloader

Мнение от Maverick » 21 Юли 2019, 12:37

Autumn Shade написа: 21 Юли 2019, 11:58 Добре, ползвай си го, аз съм написал, че е по поръчка на Extreme, трябваше му нещо подобно вместо да си играе да влиза в сайтове. Реших да го споделя, надграждайте, хейтете, боли ме сещаш се кое :P Поздрави
Ем да го научим Extreme как се използва интернет, тва е ебаси нелепата причина да накараш някой да напише програма. Иначе thumbs up, за това, че го споделяш и със сигурност би било полезно на някой дори и да не го ползва да тегли песни, а да експериментира с source кода, то е ясно, че никой не губи нищо от това, но ми се струва като преоткриване на топлата вода, в което няма нищо лошо ама все пак на мен не ми се нрави кой знае колко.

Въпроса е че за да изтеглиш няколко песни трябва да отвориш няколко таба + това което Г-д Autumn е направил е без реклама, без нищо и можеш да сваляш колкото си искаш песни на веднъж даже и не е нужно да копираш линк за всяка песен, само на канала от който искаш да изтеглиш песента и там ти показва Playlist .
П.С:Който хареса този коментар му пожелавам много наркотици, пари и леки момичета, защото тежките са....
Виждам аз какво е написал и единствената разлика е ако има някви реклами в сайта ама, аз не знам в днешно време кой е без adblock.

Аватар
karanprakash
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 1
Регистриран на: 30 Дек 2019, 11:48
Местоположение: New delhi
Обратна връзка:

Youtube Downloader

Мнение от karanprakash » 30 Дек 2019, 11:50

Thanks for sharing the information with us. I personally use a free website called YouTube2Video. It is absolutely free & requires no subscription.
https://www.youtube2video.com/en/

Публикувай отговор
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Обратно към “Готови системи”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта