Интеграция на phpBB с WordPress

Всичко за форумната система phpBB
Аватар
titulqra
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 18
Регистриран на: 07 Май 2018, 12:45
Обратна връзка:

Интеграция на phpBB с WordPress

Мнение от titulqra » 08 Ное 2020, 01:11

Здравейте, опитвам се да интегрирам phpbb форум с wordpress сайт. Разрових се малко из нета и попаднах на един плъгин за wordpress (w3all му е името). Стори ми се най-удачен и го инсталирах, но има един проблем. Единствената правилна настойка, която съм сигурен, че съм я направил е за добавянето на линк към форум инсталацията (светна ми зелено което значи че е ок :tooth: ). Не знам как съм настроил другите опции, четох но пак не съм мн сигурен. Като сложа Widget-а за последните постове от форума работи, но като се опитам да сложа login widget-a нещо не работи като хората. Ще бъда наистина мн благодарен ако някой ми разясни малко как стоят нещата. Целта ми е да направя като някой е логнат в phpbb профила си на wordpress да излиза на едно място името на потребителя статиатика и бутон за logout. А когато не е влязал в акаунта да му се появява опция да може да си влезе. Ще съм много благодарен ако някой разбиращ се включи в темата 😊

Аватар
Scorpions95
Извън линия
Рекламатор
Рекламатор
Мнения: 1780
Регистриран на: 07 Фев 2017, 19:16
Местоположение: НЯКЪДЕ СИ
Се отблагодари: 149 пъти
Получена благодарност: 38 пъти
Обратна връзка:

Интеграция на phpBB с WordPress

Мнение от Scorpions95 » 08 Ное 2020, 11:50

Здравей !

Значи,не разбирам от интеграции,но ти предлагам тази група където ще ти помогнат с wordpress частта. Надявам се все пак да съм помогнал.
Имаш сайт и искаш да му направиш скромен дом?
тогава не се колебай, просто закупи своят хостинг от ТУК и аз ше се погрижа да бъде в добри ръце, на изгодна цена :gamer1:

Изображение

Аватар
titulqra
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 18
Регистриран на: 07 Май 2018, 12:45
Обратна връзка:

Интеграция на phpBB с WordPress

Мнение от titulqra » 08 Ное 2020, 12:12

Благодаря, пуснах заявка за присъединяване, като ме приемат ще драсна и там. Ако някой от форума все пак има решение, ще бъда благодарен да го чуя 🙂

Публикувай отговор
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Обратно към “PhpBB”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта