Нещо променя парите на админи в играта

Въпроси и проблеми свързани с AMXModX.
Аватар
Marinovv
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 511
Регистриран на: 19 Сеп 2017, 10:01
Местоположение: България
Се отблагодари: 530 пъти
Получена благодарност: 13 пъти
Обратна връзка:

Нещо променя парите на админи в играта

Мнение от Marinovv » 15 Май 2021, 21:37

Хей всички!

Имам някакъв проблем, който не знам как да отстраня по начин, който да е лесен и безопасен.

Нека мина на темата. Проблемът ми е следния. Използвам сървърна cvar команда mp_maxmoney в game.cfg, която позволява парите да достигат повече от стандартните 16000. Направил съм го на максимум допустимия лимит 999999 и всичко работи чудесно!

Нали всички играчи, които играят в сървъра ми нямат оплаквания, парите се надграждат постоянно докато не стигнат максималната стойност зададена в game.cfg. Проблемът е в това, че по някаква причина играчи с администраторски флагове нямат възможност да надграждат парите си в играта до 999999, а някъде до 22000, което е изключително странно. И всичко тези загуби се случват единствено след край на рунда. Което ме навежда на мисълта, че нечии плъгин променя парите постоянно на играчи с определени администраторски флагове.

Искам да уточня, че използвам Money Rewards Modifier на OciXCrom. Ето й конфугурационния му файл как е настроен:

Код за потвърждение: Избери целия код

#EXAMPLES:
RT_ENEMY_KILLED = 100
Тоест сами виждате, че няма нещо, което да променя парите на играчи с определени флагове.

Ще се радвам да намерим ефикасно решение изключващо спирането на плъгини един по един.
Иван Маринов,

лицензиран оператор и пилот на професионални дронове клас C1 за всички държави в EU.

DJI Mavic 3 Classic | DJI Mavic 3 PRO - погледни света от различна перспектива.

Последвайте ме във Facebook

  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Обратно към “Поддръжка / Помощ”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта