Как да си сложа BaseBuilder menu и VIP menu в сървъра ми?

Въпроси и проблеми свързани с AMXModX.
Аватар
nikolai20063
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 3
Регистриран на: 08 Ное 2021, 13:24
Обратна връзка:

Как да си сложа BaseBuilder menu и VIP menu в сървъра ми?

Мнение от nikolai20063 » 08 Ное 2021, 14:15

Здравейте. Направих си BaseBuilder (Tyrant) 6.5 сървър и искам да добавя Basebuilder и VIP menu, но не знам как. Ще можете ли да ми обясните подробно какво трябва да направя, защото аз не съм много запознат с това. Благодаря предварително! :–)

Аватар
zolfeca
Извън линия
Администратор
Администратор
Мнения: 417
Регистриран на: 10 Окт 2016, 23:48
Се отблагодари: 24 пъти
Получена благодарност: 92 пъти

Как да си сложа BaseBuilder menu и VIP menu в сървъра ми?

Мнение от zolfeca » 09 Ное 2021, 16:07

Намираш си плъгин с вип меню, което ти харесва и го добавяш в сървъра. Има предостатъчно готови вип плъгини, нужно е да ползваш само търсачката.

Аватар
s1lata
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 230
Регистриран на: 10 Апр 2020, 21:25
Се отблагодари: 69 пъти
Получена благодарност: 27 пъти
Обратна връзка:

Как да си сложа BaseBuilder menu и VIP menu в сървъра ми?

Мнение от s1lata » 09 Ное 2021, 16:48

zolfeca написа: 09 Ное 2021, 16:07 Намираш си плъгин с вип меню, което ти харесва и го добавяш в сървъра. Има предостатъчно готови вип плъгини, нужно е да ползваш само търсачката.
Щом момчето е опряло до форума и е пуснал тема в правилния раздел не виждам какво има да отвориш ТИ гуглето и да му помогнеш. Но иначе може да пишеш под на 80% от мненията на хората, че са излишни или просто спам, но в случая ти спамиш излишно сега :clap:

ИНАЧЕ МОЖЕШЕ ДА НАПРАВИШ МНЕНИЕ В ТЕМАТА..

По темата: https://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=182806 това мисля, че би било от полза. Нещо от по-простичките е , но по мой вкус. Ако имаш затруднения при инсталацията на плъгина ми драсни едно ЛС и ше хелпнем.

Аватар
zolfeca
Извън линия
Администратор
Администратор
Мнения: 417
Регистриран на: 10 Окт 2016, 23:48
Се отблагодари: 24 пъти
Получена благодарност: 92 пъти

Как да си сложа BaseBuilder menu и VIP menu в сървъра ми?

Мнение от zolfeca » 09 Ное 2021, 17:30

Ти осъзнаваш ли какви простотии пишеш ? Намерил си 1 vip bb menu, a аз като знам, че в този форум има поне 20-30 вип плъгина какво ? Всичките да ги издирвам и да ги поствам тука докато въпросния осъзнае какво иска ли ? Очевидно той е пуснал тема, защото го мързи да използва търсачката на форума, а ние трябва да гадаем какво точно иска. И какво значи "да ми обясните подробно" ? Няма достатъчно уроци в този форум ли какво? Следващия подобен коментар, в която и да е тема ще ти осигури едномесечен бан, че достатъчно предупреждения получи, а да не говорим колко профила си правиш и трябва да се занимавам да ти ги деактивирам. Ако искаш да посещаваш форума - спри да се правиш на интересен както и да правиш нови профили.

Аватар
s1lata
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 230
Регистриран на: 10 Апр 2020, 21:25
Се отблагодари: 69 пъти
Получена благодарност: 27 пъти
Обратна връзка:

Как да си сложа BaseBuilder menu и VIP menu в сървъра ми?

Мнение от s1lata » 09 Ное 2021, 18:40

Само да те светна, че профила KARASKO не беше мой. Ако беше по - адекватен можеше да разбереш, че повечето логове в акаунта са от друго ай-пи.

napusheNNN,s1lata и онзи които деактивира ProjectX бяха мои.

Аватар
justpower
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 5
Регистриран на: 09 Ное 2021, 16:18
Получена благодарност: 2 пъти
Обратна връзка:

Как да си сложа BaseBuilder menu и VIP menu в сървъра ми?

Мнение от justpower » 10 Ное 2021, 00:59

Просто използвай този шоп viewtopic.php?f=21&t=50
И внимателно прочети първото мнение.

Аватар
nikolai20063
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 3
Регистриран на: 08 Ное 2021, 13:24
Обратна връзка:

Как да си сложа BaseBuilder menu и VIP menu в сървъра ми?

Мнение от nikolai20063 » 10 Ное 2021, 12:58

zolfeca написа: 09 Ное 2021, 17:30 Ти осъзнаваш ли какви простотии пишеш ? Намерил си 1 vip bb menu, a аз като знам, че в този форум има поне 20-30 вип плъгина какво ? Всичките да ги издирвам и да ги поствам тука докато въпросния осъзнае какво иска ли ? Очевидно той е пуснал тема, защото го мързи да използва търсачката на форума, а ние трябва да гадаем какво точно иска. И какво значи "да ми обясните подробно" ? Няма достатъчно уроци в този форум ли какво? Следващия подобен коментар, в която и да е тема ще ти осигури едномесечен бан, че достатъчно предупреждения получи, а да не говорим колко профила си правиш и трябва да се занимавам да ти ги деактивирам. Ако искаш да посещаваш форума - спри да се правиш на интересен както и да правиш нови профили.
Само да питам, защо така ми отговаряш на въпроса? Нали това е част от твойта работа и ти трябва да си я вършиш, независимо колко тъп е въпроса, нали ти пак трябва да отговориш на него, а и да не говорим за едномесечния бан, просто нямам думи за това, няма никакъв смисъл да ми слагаш бан, за където съм написал въпрос (нищо че е тъп) и това, че си модератор не те прави като "нацепена батка", че да ми отговаряш по този начин, в момента твоя коментар доказа колко си несъобразителен с някои хора, твойте умения показват това, че ставаш за модератор, но не и с поведението ти(Ако си мислиш, че само с умения хората могат да те приемат, не си прав)!

Аватар
zolfeca
Извън линия
Администратор
Администратор
Мнения: 417
Регистриран на: 10 Окт 2016, 23:48
Се отблагодари: 24 пъти
Получена благодарност: 92 пъти

Как да си сложа BaseBuilder menu и VIP menu в сървъра ми?

Мнение от zolfeca » 10 Ное 2021, 12:59

Отговора не беше към теб, а този над мен или явно не четеш какво пиша. На теб ли съм деактивирал акаунти или тази част я пропускаш? И като искаш да ти се помогне бъди максимално изчерпателен с информацията.

Аватар
nikolai20063
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 3
Регистриран на: 08 Ное 2021, 13:24
Обратна връзка:

Как да си сложа BaseBuilder menu и VIP menu в сървъра ми?

Мнение от nikolai20063 » 10 Ное 2021, 15:59

zolfeca написа: 10 Ное 2021, 12:59 Отговора не беше към теб, а този над мен или явно не четеш какво пиша. На теб ли съм деактивирал акаунти или тази част я пропускаш? И като искаш да ти се помогне бъди максимално изчерпателен с информацията.
Ама ти ми написа и на мен едно нещо, не само на него, видях, че си ми писал че има много уроци и да не те занимавам повече, и в твоето съобщение беше добавил една малка част (да ми обясните подробно) ти каза, че не знаеш какво означава това!

Аватар
zolfeca
Извън линия
Администратор
Администратор
Мнения: 417
Регистриран на: 10 Окт 2016, 23:48
Се отблагодари: 24 пъти
Получена благодарност: 92 пъти

Как да си сложа BaseBuilder menu и VIP menu в сървъра ми?

Мнение от zolfeca » 10 Ное 2021, 18:44

Пак ли да повтарям? Съобщението не беше насочено към теб, а ако искаш да ти се помогне напиши подробно какво точно искаш.

Публикувай отговор
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Обратно към “Поддръжка / Помощ”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта