League of Legends Sounds [MP3 Support]

В този раздел можете да публикувате нови плъгини, като същите ще бъдат одобрени или неодобрени от страна на екипа.
Правила на форума
ИНФОРМАЦИЯ: В този раздел най-вероятно няма да намерите много теми (възможно е и да е напълно празен), тъй като новите теми се местят в https://amxx-bg.info/viewforum.php?f=21 или https://amxx-bg.info/viewforum.php?f=22, зависимо от качеството им.
Аватар
JackEyedJones
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 399
Регистриран на: 10 Сеп 2018, 17:26
Местоположение: Plovdiv, Bulgaria, Europe, Entire World
Се отблагодари: 4 пъти
Получена благодарност: 69 пъти
Обратна връзка:

League of Legends Sounds [MP3 Support]

Мнение от JackEyedJones » 09 Май 2019, 21:58

Halu написа: 09 Май 2019, 20:10 Може да местите плъгина към неодобрени защото нито автора поддържа плъгина нито има някакъв отговор нито е фикснат бъга (буквално в момента съм тествал и 2те версии и даже и съобщенията HUD не излизат правилно , а по грешен начин с някакви x04 , x03 и тем подобни глупости по тях.... явно и автора не е наясно какво прави с плъгина си.
съобщенията HUD не излизат правилно , а по грешен начин с някакви x04 , x03 и тем подобни
По принцип идеята на плъгина беше да е в чат вариант, а не с HUD, за да е нещо по-така различно. Но както правим всички, айде юруш решаваме, че по екрана цветничко е по готинко. И айди да си прайм нащи редакцийки, после ш'и плюем. Въпросните упоменати от теб х04 и х03 са кодове за оцветяване на чат текст, а не текст по екрана. Затова и не ти излиза нищо както трябва. (Тона ти е непремислен, мислете бе). Това, че гледаш редакции на потребители над твоя отговор, които не са съобразили да изчистят тези цифрички от съобщенията които се принтят по екрана си е техен проблем. Относно поддръжката, да, спрял съм я. Скорошни промени в работата и прочие ме отдалечиха от това и вече не отделям внимание дори на лаптоп за повече от 15 20 мин., камоли да поддържам такива неща. Това което се прави с плъгина, не е резултат на мои действия, тъй че както споменах и по-горе, тона ти е неуместен. :hooray:

Публикувай отговор
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Обратно към “Нови попълнения”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта