StatsX New [Нова StatsX система]

Неодобрените плъгини биват прехвърляни в този раздел. Не препоръчваме да ги ползвате, тъй като най-вероятно съдържат бъгове или същестуват такива плъгини, които вършат по-добра работа от тези тук.
Аватар
Drea<M>40BG ;]]
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 750
Регистриран на: 11 Окт 2016, 11:35
Се отблагодари: 115 пъти
Получена благодарност: 63 пъти
Обратна връзка:

StatsX New [Нова StatsX система]

Мнение от Drea<M>40BG ;]] » 11 Юни 2020, 19:44

Така ли трябва да изглежда? Видях в първия пост снимка на top15 и не изглеждаше така :D

Изображение

Код за потвърждение: Избери целия код

#define STATSX_MOTD_STYLE "<link rel='stylesheet' href='https://dixiklo-servers.xyz/statsx.css'>"

Аватар
Tornado_SW
Извън линия
AMXX Скриптър
AMXX Скриптър
Мнения: 159
Регистриран на: 04 Фев 2020, 22:41
Се отблагодари: 28 пъти
Получена благодарност: 76 пъти
Обратна връзка:

StatsX New [Нова StatsX система]

Мнение от Tornado_SW » 12 Юни 2020, 02:37

Обнових кода, пропуснал съм да добавя ; на края на всеки ред в .css файла...

Въпрос към Скриптърите:
Направих буфъра да се записва в отделен файл, който да се намира в cstrike папката и от този файл да се линква .css stylesheet-aи по този начин да няма нужда .css файла да се качва на хостинг линк. Но работи само ако двата файла са качени на публичен хостинг... Защо?

Ето какво имам предвид. Буфъра, който се чете от show_motd е записан във файл file.html, понеже .css файла не може да се линква от самия буфер защото не са в една директория, тоест буфера се намира само в самия код. Та след като буфера е записан във file.html, командата show_motd съм я направил по следния начин: show_motd("file.html"). Като file.html е motd файла, който да се отваря. И от него се линква .css файла чрез <link rel='stylesheet' href='statsx.css' type='text/css'>, тъй като и двата файла се намират в 1 и съща директория. И ми е интересно защо по време на игра дизайна (css) на file.html в motd-то не работи? Пробвах двата файла да ги сложа на десктопа и да отворя .html файла да видя дали там ще работи и наистина си работеше. Но случая не е същия в цс. Както споменах, ако двата файла ги сложа на публичен хостинг и show_motd го направя да отваря файла на този хостинг чрез линк (пример: http://хост/file.html), си работи. Някакви идеи? Изивнявам се ако е твърде сложно. На мен лично ми отне 3-4 часа опити докато разбера всичко как работи.

Ако някои успее да реши споменатия проблем горе, ще направя дизайн файла да работи без да има нужда да се качва на никакъв хостинг линк.

Аватар
nkalinkov
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 19
Регистриран на: 04 Май 2020, 16:47
Се отблагодари: 4 пъти
Получена благодарност: 4 пъти
Обратна връзка:

StatsX New [Нова StatsX система]

Мнение от nkalinkov » 12 Юни 2020, 02:50

Tornado_SW написа: 12 Юни 2020, 02:37 Обнових кода, пропуснал съм да добавя ; на края на всеки ред в .css файла...

Въпрос към Скриптърите:
Направих буфъра да се записва в отделен файл, който да се намира в cstrike папката и от този файл да се линква .css stylesheet-aи по този начин да няма нужда .css файла да се качва на хостинг линк. Но работи само ако двата файла са качени на публичен хостинг... Защо?

Ето какво имам предвид. Буфъра, който се чете от show_motd е записан във файл file.html, понеже .css файла не може да се линква от самия буфер защото не са в една директория, тоест буфера се намира само в самия код. Та след като буфера е записан във file.html, командата show_motd съм я направил по следния начин: show_motd("file.html"). Като file.html е motd файла, който да се отваря. И от него се линква .css файла чрез <link rel='stylesheet' href='statsx.css' type='text/css'>, тъй като и двата файла се намират в 1 и съща директория. И ми е интересно защо по време на игра дизайна (css) на file.html в motd-то не работи? Пробвах двата файла да ги сложа на десктопа и да отворя .html файла да видя дали там ще работи и наистина си работеше. Но случая не е същия в цс. Както споменах, ако двата файла ги сложа на публичен хостинг и show_motd го направя да отваря файла на този хостинг чрез линк (пример: http://хост/file.html), си работи. Някакви идеи? Изивнявам се ако е твърде сложно. На мен лично ми отне 3-4 часа опити докато разбера всичко как работи.

Ако някои успее да реши споменатия проблем горе, ще направя дизайн файла да работи без да има нужда да се качва на никакъв хостинг линк.
И аз имах този проблем преди няколко седмици.. блъсках си и аз главата и стигнах до извода, че цс браузъра просто не поддържа линкването на цсс файлове и набутах целия цсс в <style> атрибут в самия мотд.

Аватар
Drea<M>40BG ;]]
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 750
Регистриран на: 11 Окт 2016, 11:35
Се отблагодари: 115 пъти
Получена благодарност: 63 пъти
Обратна връзка:

StatsX New [Нова StatsX система]

Мнение от Drea<M>40BG ;]] » 12 Юни 2020, 08:19


Аватар
Tornado_SW
Извън линия
AMXX Скриптър
AMXX Скриптър
Мнения: 159
Регистриран на: 04 Фев 2020, 22:41
Се отблагодари: 28 пъти
Получена благодарност: 76 пъти
Обратна връзка:

StatsX New [Нова StatsX система]

Мнение от Tornado_SW » 12 Юни 2020, 12:49

nkalinkov написа: 12 Юни 2020, 02:50 И аз имах този проблем преди няколко седмици.. блъсках си и аз главата и стигнах до извода, че цс браузъра просто не поддържа линкването на цсс файлове и набутах целия цсс в <style> атрибут в самия мотд.
Проблемът е че ако сложа написаното в .css файла в самия мотд, ще вземе твърде много от символите, ако не и всички. И така няма почти нищо да се показва в мотд екраните в цс.
Drea<M>40BG ;]] написа: 12 Юни 2020, 08:19 Пак е същото. https://dixiklo-servers.xyz/statsx.css
Като го сложа на моя хостинг линк, работи. Със сигурност проблема ти идва от самия линк (може да е повреден). Преди време пробвах да кача файла на друг хостинг линк и не работеше. Цс просто не чете/взима файлове от някои линкове.

Аватар
Drea<M>40BG ;]]
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 750
Регистриран на: 11 Окт 2016, 11:35
Се отблагодари: 115 пъти
Получена благодарност: 63 пъти
Обратна връзка:

StatsX New [Нова StatsX система]

Мнение от Drea<M>40BG ;]] » 12 Юни 2020, 14:42

А тогава какво да правя, къде да го кача?

Аватар
nkalinkov
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 19
Регистриран на: 04 Май 2020, 16:47
Се отблагодари: 4 пъти
Получена благодарност: 4 пъти
Обратна връзка:

StatsX New [Нова StatsX система]

Мнение от nkalinkov » 12 Юни 2020, 14:49

Drea<M>40BG ;]] написа: 12 Юни 2020, 14:42 А тогава какво да правя, къде да го кача?
При мен целият ти сайта посмъртно не зарежда, колкото и пъти да опитам върти докато времето за връзка не изтече и се отказва. Предполагам и цс-а прави същите опити и не стига до него. Имаш ли каквато и да е друга успешна връзка между сървъра и сайт хоста?

Аватар
Drea<M>40BG ;]]
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 750
Регистриран на: 11 Окт 2016, 11:35
Се отблагодари: 115 пъти
Получена благодарност: 63 пъти
Обратна връзка:

StatsX New [Нова StatsX система]

Мнение от Drea<M>40BG ;]] » 12 Юни 2020, 15:28

Сайта и хостинга са на една машина, а ВИВАКОМ имат проблем с влизането в сайта, поради незнайна причина..?

Аватар
MAXIPOOL
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 136
Регистриран на: 27 Дек 2019, 22:53
Местоположение: Германия
Се отблагодари: 23 пъти
Получена благодарност: 12 пъти
Обратна връзка:

StatsX New [Нова StatsX система]

Мнение от MAXIPOOL » 12 Юни 2020, 15:33

#define STATSX_MOTD_STYLE "<link rel='stylesheet' href='http://fastdl0.csregame.eu/cstrike/statsx.css'>

пробвай аз лично не ползвам тази статистика но един приятел искаше а той няма форум

едитни sma и постави текста сигурен съм на 100% че ще работи
Връзка с мен
✓ Telegram https://t.me/PetyoGeorgiev
✓ WhatsApp https://wa.me/4915775143468

Аватар
nkalinkov
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 19
Регистриран на: 04 Май 2020, 16:47
Се отблагодари: 4 пъти
Получена благодарност: 4 пъти
Обратна връзка:

StatsX New [Нова StatsX система]

Мнение от nkalinkov » 12 Юни 2020, 16:04

Drea<M>40BG ;]] написа: 12 Юни 2020, 15:28 Сайта и хостинга са на една машина, а ВИВАКОМ имат проблем с влизането в сайта, поради незнайна причина..?
MAXIPOOL написа: 12 Юни 2020, 15:33 #define STATSX_MOTD_STYLE "<link rel='stylesheet' href='http://fastdl0.csregame.eu/cstrike/statsx.css'>

пробвай аз лично не ползвам тази статистика но един приятел искаше а той няма форум

едитни sma и постави текста сигурен съм на 100% че ще работи
Препоръчвам ти по-добре сам да си хостнеш файла през Dropbox или Netlify. Все пак е безплатно и няма да имаш проблеми, ако чуждият файл бъде изтрит/преместен, пък и ще можеш да си правиш каквито промени решиш по него.

Публикувай отговор
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Обратно към “Неодобрени/стари плъгини”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта