Търся nanosuit за ZP/ZPA

В този раздел можете да подавате всякакви заявки за намиране, изработка или преработка на плъгини/модове.
Аватар
pronoob
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 3
Регистриран на: 11 Юли 2021, 08:09
Се отблагодари: 1 път

Търся nanosuit за ZP/ZPA

Мнение от pronoob » 11 Юли 2021, 10:08

Търся качествен наносуит плъгин за Зомби Мод сървъра ми.

Единствения наносуит плъгин, който намерих е този: https://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=77936

Но този наносуит плъгин очевидно не е предназначен за Зомби Мод сървъри.

Аз искам наносуит, който:

1. Да го получават играчи, които са хора, и да го губят, когато станат зомбита.

2. Когато играч (човек) бъде убит, да получава наносуита, автоматично, когато е съживен. Ако зомби използва антидот, да получава наносуита като стане човек.

3. Всеки играч (човек) да получава наносуита автоматично, без на е необходимо да въвежда команди или да се намира на определени зони по картата.

4. Режимът Strength да дава само no recoil (да стреляш само в една точка), като нанасяш повече щети. Не искам допълнителни функции като по-голям скок, или играчът да бъде отблъснат надалеч когато го атакуваш с нож докато ти е активен режимът Strength.

5. Режимът Armor да дава само и единствено броня, без нищо друго. И да, бронята трябва да започне да се възтановява когато не си атакуван. Когато играч с пуснат режим Armor е атакуван, би било добре да му се нанася по-малко щета отколкото ако не му е пуснат режима Armor. Или, може да бъде така направено, че да не се нанасят никакви щети и да не се сваля HP-то, докато бронята на наносуита се е свлечена до 0.

Колкото се отнася до режима Speed, нека да дава същите допълнителни способности като наносуита към който съм дал линк.

Колкото се отнася до Cloak режима... Предпочитам такъв да няма. Но ако не можете да ми дадете наносуит без режим за невидимост, няма проблем - дайте ми го с режим ца невидимост, а аз ще редактирам плъгина после.

Накратко, необходим ми е наносуит, за който не се изискват никакви чат-команди, и го получава автоматично всеки играч, който е човек, а не зомби.

Хора, които са Survivor или Sniper не бива да имат наносуита.

Наносуит менюто, откъдето се избират режимите, трябва да е достъпно с натискането на бутон, а не въвеждането на чат-команда.

Не е необходимо да ми правите чисто нов плъгин от нулата - може да редактирате наносуита, към който дадох линк, така че да съвпадне с моите искания.

Не е необходимо плъгина да има допълнителни ефекти. Нека бъде максимално опростен.

Ако ви е необходима повече информация, поискайте и ще ви я дам.

Благодаря.

  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Обратно към “Заявки за плъгини”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Bing [Bot] и 19 госта