Заявка за "подобрен" no-retry" плъгин.

В този раздел можете да подавате всякакви заявки за намиране, изработка или преработка на плъгини/модове.
Аватар
iv69
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 744
Регистриран на: 17 Мар 2018, 15:34
Се отблагодари: 214 пъти
Получена благодарност: 39 пъти

Заявка за "подобрен" no-retry" плъгин.

Мнение от iv69 » 01 Окт 2018, 14:19

Рових се доста в нета, но точно това което исках, не намерих. Пиша с молба за такъв плъгин, защото има играчи, които след влизането им в сървъра се реконектват по 20-30 пъти в рамките само на една карта... Това създава предпоставки за лаг...особенно ако всички започнат така(може би се получава нещо като флууд..не разбирам.. но съм го установил по товаренето на процесора).
1. Значи трябва ми плъгин "no_retry", който да "позволява" само "n"-на брой пъти реконектване в рамките на всяка една карта(определен с квар-и) на играч в сървъра , събразно това , след изтеглянето на карта или модел от сървъра(особенно ако има и sv-downlodrl), той се кънектна повторно. Така , че примерно макс 3-4 пъти на всяка карта - да е възможно реконектване.
2.Но едновременно с това , ако може плъгина да има решение и на другия проблем свързан със самия таймер - когато играч бива кикнат, той трябва да изчака X на брой секунди преди да може да влезне в сървъра без да бъде кикнат повторно, обаче ако реши да се пробва да влезне преди да са изминали тези X секунди, освен че бива кикнат, таймерът се ресетва отново на X на брой секунди. Ако amx_retrytime е сложен на 40 секунди, а аз се опитвам да вляза през 20 секунди, всеки път този таймер ще бъде връщан по начална стойнсот за мен (40 секунди) и никога няма да мога да вляза в сървъра. Тоест - след кика -на играча да му тече времето, от момента на кикването без значение дали се опитва да се конектне или не .
Плъгина ми трябва за DeathMatch -Only AVP(ако е от значение).
Дано съм се изразил ясно и правилно !?
Благодаря !

  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Обратно към “Заявки за плъгини”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 41 госта