Заявка за Screen Fade плъгин

В този раздел можете да подавате всякакви заявки за намиране, изработка или преработка на плъгини/модове.
Аватар
bruttarazza
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 26
Регистриран на: 18 Окт 2020, 19:51
Се отблагодари: 6 пъти
Получена благодарност: 5 пъти
Обратна връзка:

Заявка за Screen Fade плъгин

Мнение от bruttarazza » 18 Окт 2020, 19:53

Здравейте, преди много години имаше един плъгин, чрез който админът можеше да направи екрана на играча изцяло черен, но ако играча е с хак, екрана не му става черен и продължава да си ги бие. Не мога да го открия сега, възможна ли е направата му или?

Аватар
Basement
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 50
Регистриран на: 26 Май 2020, 03:29
Местоположение: bg
Се отблагодари: 7 пъти
Получена благодарност: 10 пъти
Обратна връзка:

Заявка за Screen Fade плъгин

Мнение от Basement » 18 Окт 2020, 20:16

amx_blind.sma
(3.7 KiB) Свалено 111 пъти
amx_blind.sma
(3.7 KiB) Свалено 111 пъти

Команди:
amx_blind nick
amx_unblind nick

Аватар
iv69
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 744
Регистриран на: 17 Мар 2018, 15:34
Се отблагодари: 214 пъти
Получена благодарност: 39 пъти

Заявка за Screen Fade плъгин

Мнение от iv69 » 20 Окт 2020, 16:49

При сегашните нови хакове, работещи на съвсем различна "основа" , плъгина едно, че е доста стар, а друго и е доста безполезен! Това първо, и второ: Не е лошо да се знае, че много често, ако не дори и винаги, ако "блинд"-натия излезе от сървъра без да е отблинднат, или даде "ретри" - се получава един "бъг" : Нов играч при влизане след него, има блинд, без да е блиндван!!! Става едно голямо "мазало"... от този плъгин! Ползвал съм го някога при излизането му, опитвал съм какви ли не неща с него, но не е чак толкова ефективан...Особенно сега... Повярвай ми!!!

p.s. Сега се сетих и друго, някои хлапета без хак, дори и блинднати могат да нацелят някой противник просто защото функцията с изписването на името с определения цвят( когато противник се "нацели" на мерника) си работи и след блиндването.... Дори и тогава не бе 100% ефективен!!! Безсмислено е !!! С този плъгин я хванеш 5-6% от възможните хакери, я не !!!

Аватар
hellmoss
Извън линия
AMXX Скриптър
AMXX Скриптър
Мнения: 76
Регистриран на: 15 Окт 2016, 20:24
Се отблагодари: 6 пъти
Получена благодарност: 13 пъти
Обратна връзка:

Заявка за Screen Fade плъгин

Мнение от hellmoss » 21 Окт 2020, 16:14

iv69 написа: 20 Окт 2020, 16:49 При сегашните нови хакове, работещи на съвсем различна "основа" , плъгина едно, че е доста стар, а друго и е доста безполезен! Това първо, и второ: Не е лошо да се знае, че много често, ако не дори и винаги, ако "блинд"-натия излезе от сървъра без да е отблинднат, или даде "ретри" - се получава един "бъг" : Нов играч при влизане след него, има блинд, без да е блиндван!!! Става едно голямо "мазало"... от този плъгин! Ползвал съм го някога при излизането му, опитвал съм какви ли не неща с него, но не е чак толкова ефективан...Особенно сега... Повярвай ми!!!

p.s. Сега се сетих и друго, някои хлапета без хак, дори и блинднати могат да нацелят някой противник просто защото функцията с изписването на името с определения цвят( когато противник се "нацели" на мерника) си работи и след блиндването.... Дори и тогава не бе 100% ефективен!!! Безсмислено е !!! С този плъгин я хванеш 5-6% от възможните хакери, я не !!!
Този плъгин симулира принципа на флашката в цс, така да речем. И не, "новите" хакове не са на друг принцип, принципа който манипулират е един и то точно този на флашката (фейда). Относно виждането на името на противника, поиграй си със mp_playerid 0/1/2.

Мога да го оправя нововлезли да нямат блинд, все още ли го искаш?
xLd Zombie Plague -- 46.4.77.125
https://discord.gg/kbjN5JRxWb

Аватар
bruttarazza
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 26
Регистриран на: 18 Окт 2020, 19:51
Се отблагодари: 6 пъти
Получена благодарност: 5 пъти
Обратна връзка:

Заявка за Screen Fade плъгин

Мнение от bruttarazza » 21 Окт 2020, 19:57

hellmoss написа: 21 Окт 2020, 16:14
iv69 написа: 20 Окт 2020, 16:49 При сегашните нови хакове, работещи на съвсем различна "основа" , плъгина едно, че е доста стар, а друго и е доста безполезен! Това първо, и второ: Не е лошо да се знае, че много често, ако не дори и винаги, ако "блинд"-натия излезе от сървъра без да е отблинднат, или даде "ретри" - се получава един "бъг" : Нов играч при влизане след него, има блинд, без да е блиндван!!! Става едно голямо "мазало"... от този плъгин! Ползвал съм го някога при излизането му, опитвал съм какви ли не неща с него, но не е чак толкова ефективан...Особенно сега... Повярвай ми!!!

p.s. Сега се сетих и друго, някои хлапета без хак, дори и блинднати могат да нацелят някой противник просто защото функцията с изписването на името с определения цвят( когато противник се "нацели" на мерника) си работи и след блиндването.... Дори и тогава не бе 100% ефективен!!! Безсмислено е !!! С този плъгин я хванеш 5-6% от възможните хакери, я не !!!
Този плъгин симулира принципа на флашката в цс, така да речем. И не, "новите" хакове не са на друг принцип, принципа който манипулират е един и то точно този на флашката (фейда). Относно виждането на името на противника, поиграй си със mp_playerid 0/1/2.

Мога да го оправя нововлезли да нямат блинд, все още ли го искаш?
Ами ако имаш възможност ще съм благодарен.

Аватар
hellmoss
Извън линия
AMXX Скриптър
AMXX Скриптър
Мнения: 76
Регистриран на: 15 Окт 2016, 20:24
Се отблагодари: 6 пъти
Получена благодарност: 13 пъти
Обратна връзка:

Заявка за Screen Fade плъгин

Мнение от hellmoss » 23 Окт 2020, 05:35

Флага най-горе си пипни:
#define FLAG ADMIN_IMMUNITY

Kомандите:
amx_blind igrach 1 блиндва
amx_blind igrach 0 маха блинд

Когато блинднатия умре му се маха.
Прикачени файлове
amx_blind.sma
(2.12 KiB) Свалено 117 пъти
amx_blind.sma
(2.12 KiB) Свалено 117 пъти
xLd Zombie Plague -- 46.4.77.125
https://discord.gg/kbjN5JRxWb

Аватар
bruttarazza
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 26
Регистриран на: 18 Окт 2020, 19:51
Се отблагодари: 6 пъти
Получена благодарност: 5 пъти
Обратна връзка:

Заявка за Screen Fade плъгин

Мнение от bruttarazza » 25 Окт 2020, 18:28

hellmoss написа: 23 Окт 2020, 05:35 Флага най-горе си пипни:
#define FLAG ADMIN_IMMUNITY

Kомандите:
amx_blind igrach 1 блиндва
amx_blind igrach 0 маха блинд

Когато блинднатия умре му се маха.


На пръв поглед е окей, като го разцъкам по-обстойно ще драсна пак, само едно нещо не е както трябва. Като напишеш в конзолата amx_blind само, не връща съобщение как се използва


] amx_blind
Usage:

Аватар
hellmoss
Извън линия
AMXX Скриптър
AMXX Скриптър
Мнения: 76
Регистриран на: 15 Окт 2016, 20:24
Се отблагодари: 6 пъти
Получена благодарност: 13 пъти
Обратна връзка:

Заявка за Screen Fade плъгин

Мнение от hellmoss » 25 Окт 2020, 18:40

Проблема е при теб. Може би защото си с оакана версия на цс.
Цък.

Намери реда и го промени на този, видях че го пише повторно.

Код за потвърждение: Избери целия код

    register_clcmd ("amx_blind", "blind_user", FLAG, "'nickname' '0/1'")
xLd Zombie Plague -- 46.4.77.125
https://discord.gg/kbjN5JRxWb

Аватар
bruttarazza
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 26
Регистриран на: 18 Окт 2020, 19:51
Се отблагодари: 6 пъти
Получена благодарност: 5 пъти
Обратна връзка:

Заявка за Screen Fade плъгин

Мнение от bruttarazza » 28 Окт 2020, 21:37

hellmoss написа: 25 Окт 2020, 18:40 Проблема е при теб. Може би защото си с оакана версия на цс.
Цък.

Намери реда и го промени на този, видях че го пише повторно.

Код за потвърждение: Избери целия код

    register_clcmd ("amx_blind", "blind_user", FLAG, "'nickname' '0/1'")
Със стийм съм

Изображение

Публикувай отговор
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Обратно към “Заявки за плъгини”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Bing [Bot], Google [Bot] и 8 госта