🔥Инсталация и конфигурация на цс сървър / мод + форум, бан, гаг система anti-alias, anticheat и всичко друго!⬅️

Търговският раздел на форума. Място за всички, които искат да продадат, купят или заменят даден предмет/стока/услуга.
Аватар
weedy
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 31
Регистриран на: 13 Фев 2021, 17:44
Местоположение: софия
Получена благодарност: 5 пъти
Обратна връзка:

🔥Инсталация и конфигурация на цс сървър / мод + форум, бан, гаг система anti-alias, anticheat и всичко друго!⬅️

Мнение от weedy » 26 Юли 2021, 21:24

Неисках да се стига до тук, мислех че са пичаги , и няма да се дръвчат пред клавиатурата! но ми писна да ми крашват форума (който те, са го създали) логично е да се правят на хакери на техен изработен сайт! (Който иска нека се занимава с тях , Аз пускам тази тема защото съм потърпевщ месец вече)

Та.. Отностно сайта за изработка с банлист гаг лист, и всичките им неща които са в пакета + отделно съм дал за още ++ за сайта (ПЛАТИЛ СЪМ ВСИЧКО, ЧЕ ДАЖЕ И ОТГОРЕ) ЕТО СНИМКИ - Мартин боев (м0ней) >> https://ibb.co/YDcDymC https://ibb.co/x7YS6jX https://ibb.co/k50rsXN (Виктория е мойта приятелка , мога да докажа не е проблем) И ЕТО ВИ МАЛКО СНИМКИ ОТ МАРТИН БОЕВ, https://ibb.co/bgL44m8 https://ibb.co/N1j9dDZ <<<<< Сериозни са :) просто се ядосах от последния краш на форума ми от тях...... Затова пускам тази тема! Който иска да се занимава с тях , Просто не ги препоръчвам, (недай си боже се скарате... Ще е същата работа!!! (КЛАВИАТУРНИ ИГРАЧИ!!!!) ЕТО СНИМКА И ОТ ПОСЛЕДНИЯ КРАШ >>> https://ibb.co/nsfZvty Това мина всички граници !!!

Аватар
AsusRogStrix
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 244
Регистриран на: 09 Мар 2020, 18:25
Се отблагодари: 116 пъти
Получена благодарност: 62 пъти
Обратна връзка:

🔥Инсталация и конфигурация на цс сървър / мод + форум, бан, гаг система anti-alias, anticheat и всичко друго!⬅️

Мнение от AsusRogStrix » 26 Юли 2021, 21:56

:busted:
Последно промяна от AsusRogStrix на 24 Авг 2021, 09:19, променено общо 1 път.
Изображение Изображение Изображение

Аватар
weedy
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 31
Регистриран на: 13 Фев 2021, 17:44
Местоположение: софия
Получена благодарност: 5 пъти
Обратна връзка:

🔥Инсталация и конфигурация на цс сървър / мод + форум, бан, гаг система anti-alias, anticheat и всичко друго!⬅️

Мнение от weedy » 27 Юли 2021, 07:12

МНЕНИЕТО Е СКРИТО ОТ СТРАНА НА МОДЕРАТОР! ЦЪКНИ ВЪРХУ ЛЕНТАТА ЗА ДА ГО ПРЕГЛЕДАШ.
Последно промяна от stambeto2006 на 27 Юли 2021, 15:15, променено общо 1 път.
Причина: Излишен коментар = spam!

Аватар
illusion
Извън линия
Developer
Developer
Мнения: 1796
Регистриран на: 27 Ное 2016, 17:47
Местоположение: CraftVision
Се отблагодари: 151 пъти
Получена благодарност: 358 пъти
Обратна връзка:

🔥Инсталация и конфигурация на цс сървър / мод + форум, бан, гаг система anti-alias, anticheat и всичко друго!⬅️

Мнение от illusion » 27 Юли 2021, 14:58

Желая да чуя версията на авторът на темата защо прави тези глупости върху своите клиенти. :)

Аватар
aBlack
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 224
Регистриран на: 14 Авг 2018, 01:10
Местоположение: Brussels
Се отблагодари: 46 пъти
Получена благодарност: 47 пъти
Обратна връзка:

🔥Инсталация и конфигурация на цс сървър / мод + форум, бан, гаг система anti-alias, anticheat и всичко друго!⬅️

Мнение от aBlack » 27 Юли 2021, 18:53

weedy написа: 26 Юли 2021, 21:24 Неисках да се стига до тук, мислех че са пичаги , и няма да се дръвчат пред клавиатурата! но ми писна да ми крашват форума (който те, са го създали) логично е да се правят на хакери на техен изработен сайт! (Който иска нека се занимава с тях , Аз пускам тази тема защото съм потърпевщ месец вече)

Та.. Отностно сайта за изработка с банлист гаг лист, и всичките им неща които са в пакета + отделно съм дал за още ++ за сайта (ПЛАТИЛ СЪМ ВСИЧКО, ЧЕ ДАЖЕ И ОТГОРЕ) ЕТО СНИМКИ - Мартин боев (м0ней) >> https://ibb.co/YDcDymC https://ibb.co/x7YS6jX https://ibb.co/k50rsXN (Виктория е мойта приятелка , мога да докажа не е проблем) И ЕТО ВИ МАЛКО СНИМКИ ОТ МАРТИН БОЕВ, https://ibb.co/bgL44m8 https://ibb.co/N1j9dDZ <<<<< Сериозни са :) просто се ядосах от последния краш на форума ми от тях...... Затова пускам тази тема! Който иска да се занимава с тях , Просто не ги препоръчвам, (недай си боже се скарате... Ще е същата работа!!! (КЛАВИАТУРНИ ИГРАЧИ!!!!) ЕТО СНИМКА И ОТ ПОСЛЕДНИЯ КРАШ >>> https://ibb.co/nsfZvty Това мина всички граници !!!
Не е краш а е хакнат :mad: Защо е хакнат ? Защото си дал всичките си фтп,цпанел данни (логин и парола). След като приключи инсталацията на всичко, трябваше да им забраниш достъпа към фтп, цпанел също и админ панела на ИПБ..
Също не разбирам защо си дал пари за инсталация на кракната с-ма ? IPB т.е nulled версия ? Защо не си намерил свестен програмист/дизайнер там квото и да е , да ти пишат с-мата на сайта, също и кодиране на дизайн(и). ала балаа ... поне ще си собственик на нещо "авторско" ?
Понеже тези неща които са ти инсталирали, всичко е фрии в нетА ?!
Преди и аз съм ползвал "IPB т.е nulled версия" и силно не го препоръчвам на никой, защото след време ще ти даде дефект "грешки" и тези твои хора които си дал пари, няма да успеят да го фикснат (да решат проблема). Защото тази ши***а с-ма е лицензирана и постоянно се актуализира и ти като нямаш лиценз (т.е не е купешка версия) никой няма да може да ти помогне от този форум.. :huh: Изпий една студена вода, какво мога да кажа.. (не го приемай като критика, а факт !)

Искам да отбележа едно, преди няколко месеца със м0ней бяхме екип за малко време и му предоставих достъп до админ панела, но момчето нищо лошо не ми е сторил от към сайта, тогава и аз ползвах същата с-ма "IPB т.е nulled версия". После си разделихме пътищата поради лични причини, но без грубо отношение, тоест като наш приятел ни напусна екипа. Не знам какво е минал между вас, но гледайте да се оправяте (без дразги) , че си дал сериозни суми за безплатни неща от нета. :nicecode:

Аватар
m0ney
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 285
Регистриран на: 13 Апр 2020, 11:36
Се отблагодари: 83 пъти
Получена благодарност: 39 пъти
Обратна връзка:

🔥Инсталация и конфигурация на цс сървър / мод + форум, бан, гаг система anti-alias, anticheat и всичко друго!⬅️

Мнение от m0ney » 27 Юли 2021, 19:34

Така, всичко тръгна от това, че въпросния БИВШ клиент Weedy, не заплати услуга на момчето с което работим заедно, аз нямам проблем с това всичко си беше между тях. Ето и откъде идва проблема, въпросният "клиент" на моя приятел с които работим по услугите заедно, крашваше нашият дъст 2 6+ месеца, защото един от собствениците му е дал фтп още отдавна, триеше metamod плъгина.

Постоянно в неговият сървър се говори против Trevichka-cs както и въпросният мои приятел, които винаги е изпълнявал неговите заявки когато той искаше абсолютно почти всичко което сме направили ние и той да го има. Само вижте моделите в нашият сървър на играчите и неговият автар, 90% от това е чисто безплатно. Някои от вас даже, ще се сетят за рекламите на стената които поставих в чата тук, понеже изглеждаха супер - влезте в сървъра му - има ги същите. Платената работа не съм сигурен точно каква е но при положение, че въпросното момченце събаряше нашият труд в земята и ние се чудехме и търсехме причината за непознати крашове от нищото... +това + неплатената му услуга е чиста база само по себе си да има последствия срещу него. Ето го и 3тия проблем, той имаики проблем с моя приятел идва тук да говори против мен и в темата ми да му оправям форума за който е платил преди МЕСЕЦИ и вече нямам никаква афилияция след като услугата е изпълнена и да говори против моите услуги. Е няма как да стане, каквото повикало такова се обадило и ще продължава да става така.

Добавка: След всяка услуга изпълнена от Sottko*(приятеля) НАРОЧНО преебаваше по нещо за да излезне че не е хубаво свършена работата.

Ето и малко доказателства от въпросния "Илиян Т. Маринов(Weedy Amnesia)" както му е фб-то, не само ти може да ми дадеш инфото, а?

ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Добавка 2: Имал съм фулл достъп до минимум 3 вериги(cpanel, forum etc) както и 15+ сървъра в момента, нито един от тях не е пипнат от мен или приятеля с които вършим работа злонамерено, защо ли? Сами си отговорете на въпроса.
Последно промяна от m0ney на 27 Юли 2021, 19:51, променено общо 1 път.
Изображение
Изображение

Аватар
Huehue
Извън линия
Модератор
Модератор
Мнения: 352
Регистриран на: 16 Яну 2017, 23:42
Местоположение: София
Се отблагодари: 7 пъти
Получена благодарност: 171 пъти
Обратна връзка:

🔥Инсталация и конфигурация на цс сървър / мод + форум, бан, гаг система anti-alias, anticheat и всичко друго!⬅️

Мнение от Huehue » 27 Юли 2021, 19:46

Като за финал хората си давате парите за безплатни неща, дет нямат стойност.. еднотипни сайтове, еднотипни сървъри, без грам въображение. И на всичкото отгоре не си сядате на г*за да се научите на някви елементарни неща. Уроци за всичко има да си направите всякакъв сайт, относно nulled нещата не са препоръчителни за ползване, защото не вярвам, че който и да е било от техния екип разбира да провери всичко от-до.
LOYAL TO THE OATH OF OMERTА̀

Зад монитора мъжкари, това не го разбирам..
На живо сте мишкари, това го гарантирам!
Седиш на 30 метра от мен като препариран!
Ако има нещо брат, номерът ми е блокиран..

My GitHub Profile
GitHub

My AMXX Includes Collection
AMXX Include Libraries

My Steam Profile (from SteamDB)
  • Value: 4179€
  • Games owned: 1855
  • Games played: 754 (40%)
  • Hours on record: 4,994.9h

Аватар
m0ney
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 285
Регистриран на: 13 Апр 2020, 11:36
Се отблагодари: 83 пъти
Получена благодарност: 39 пъти
Обратна връзка:

🔥Инсталация и конфигурация на цс сървър / мод + форум, бан, гаг система anti-alias, anticheat и всичко друго!⬅️

Мнение от m0ney » 28 Юли 2021, 01:04

Huehue написа: 27 Юли 2021, 19:46 Като за финал хората си давате парите за безплатни неща, дет нямат стойност.. еднотипни сайтове, еднотипни сървъри, без грам въображение. И на всичкото отгоре не си сядате на г*за да се научите на някви елементарни неща. Уроци за всичко има да си направите всякакъв сайт, относно nulled нещата не са препоръчителни за ползване, защото не вярвам, че който и да е било от техния екип разбира да провери всичко от-до.
Клиентите са ми хора които нямат желанието или времето да пипат сървъра/и/ форума си, работещи, имат семейство да гледат.. и ми плащат съответно за времето прекарано в този в този занаят развит с годините, да им изпълня заявките качествено. Колкото до това, че е nulled няма никакво значение, сайта и темата ако не се обновяват то няма да има никакви проблеми.. Trevichka-та беше на стара, ниска версия година и половина без проблеми с постоянно пипане по css / php / темите и още е онлайн, камоли ако сложим последна версия която още по напред със функций и защити.. няма никакъв шанс нещо да се срине и да даде грешки изисквайки намеса на когото и да е било като повечето форуми се ползват само за теми и мнения без ръчкане по задната част!

Колкото до това, колкото "разбираме" да проверим системата от-до, я взимам от достоверен сайт който никога няма да сложи задни вратички, защото държи на качеството си. Не съм намирал шелове и задни вратички в нито една от системите или плъгините им или някои от клиентските саитове да е бил "хакван". Ако има такъв нека да напише едно мнение?

Услугите ми са тук от 8 месеца вече без оплаквания! Я се стегнете малко с нападките за качеството на услугите ми!
Изображение
Изображение

Аватар
napusheNNN
Извън линия

🔥Инсталация и конфигурация на цс сървър / мод + форум, бан, гаг система anti-alias, anticheat и всичко друго!⬅️

Мнение от napusheNNN » 29 Юли 2021, 15:12

Кв'от повикало такова се обадило. Както каза колегата @aBlack по-горе в темата, мъни ни беше колега макар и за кратко време. Мизерии не е имало въпреки, че бяхме в лоши отношения "аз и той".

Аватар
weedy
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 31
Регистриран на: 13 Фев 2021, 17:44
Местоположение: софия
Получена благодарност: 5 пъти
Обратна връзка:

🔥Инсталация и конфигурация на цс сървър / мод + форум, бан, гаг система anti-alias, anticheat и всичко друго!⬅️

Мнение от weedy » 29 Юли 2021, 23:21

вижте какво, писнами от спам по тая тема ! неискам да качвам как почти цяла година са ебавате с мен, и ми нареждате какво да правя, ако не ще ми крашнете сървара, и няма да имам форум... Е да, но. 1 Ден чашата преля, не става като някой се кара с вас, и идва при мен, вие да ми нареждате да банвам, тия неща са лично ваш проблем ! от както се опълчих, всичко се стигна до тук .. Но, не спряхте да ми нареждате ! по точно твоя приятел, (колега,) спирам по темата, щото ми писна, който иска нека работи с вас, исках да добавя и мое мнение, няма да добавям снимки как ми нареждате , защото спирам по темата ! Не съм толкова дете като вас.

Публикувай отговор
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Обратно към “Купувам / Продавам / Заменям”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: amizlz, Bing [Bot] и 9 госта