🔥Инсталация и конфигурация на цс сървър / мод + форум, бан, гаг система anti-alias, anticheat и всичко друго!⬅️

Търговският раздел на форума. Място за всички, които искат да продадат, купят или заменят даден предмет/стока/услуга.
Аватар
m0ney
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 285
Регистриран на: 13 Апр 2020, 11:36
Се отблагодари: 83 пъти
Получена благодарност: 39 пъти
Обратна връзка:

🔥Инсталация и конфигурация на цс сървър / мод + форум, бан, гаг система anti-alias, anticheat и всичко друго!⬅️

Мнение от m0ney » 30 Юли 2021, 01:01

weedy написа: 29 Юли 2021, 23:21 вижте какво, писнами от спам по тая тема ! неискам да качвам как почти цяла година са ебавате с мен, и ми нареждате какво да правя, ако не ще ми крашнете сървара, и няма да имам форум... Е да, но. 1 Ден чашата преля, не става като някой се кара с вас, и идва при мен, вие да ми нареждате да банвам, тия неща са лично ваш проблем ! от както се опълчих, всичко се стигна до тук .. Но, не спряхте да ми нареждате ! по точно твоя приятел, (колега,) спирам по темата, щото ми писна, който иска нека работи с вас, исках да добавя и мое мнение, няма да добавям снимки как ми нареждате , защото спирам по темата ! Не съм толкова дете като вас.
"Но, не спряхте да ми нареждате ! по точно твоя приятел, (колега,) , който иска нека работи с вас, исках да добавя и мое мнение" и пак всичко това опря, да се изсереш в темата ми, за това което аз не съм направил и нямам нищо общо, още от началото. Такива като теб им е малко това което заслужават и ще продължава да им идва.
Изображение
Изображение

Аватар
Goddness
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 1812
Регистриран на: 20 Май 2017, 11:47
Местоположение: Някъде по света
Се отблагодари: 141 пъти
Получена благодарност: 187 пъти
Обратна връзка:

🔥Инсталация и конфигурация на цс сървър / мод + форум, бан, гаг система anti-alias, anticheat и всичко друго!⬅️

Мнение от Goddness » 11 Окт 2021, 23:10

+1 vouch от мен. Момчето се стараеше 3-4 дни да изглежда сайтът ми добре изглеждащ да не говорим, че си играеше поне 15-16 часа.
Адски много съм доволен от него и Ви го препоръчвам! Няма да сгрешите. :pepo_inlove:

Аватар
nikolaydong
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 69
Регистриран на: 26 Яну 2019, 00:42
Се отблагодари: 1 път
Получена благодарност: 3 пъти
Обратна връзка:

Re: 🔥Инсталация и конфигурация на цс сървър / мод + форум, бан, гаг система anti-alias, anticheat и всичко друго!⬅️

Мнение от nikolaydong » 23 Яну 2023, 22:08

Не успявам по никакъв начин да се свържа с теб. Тук на ЛС дава грешка като ти пиша, в Discord не мога да те добавя... Имам интерес към анти-чийт и anti-alias с-мите

Аватар
Goddness
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 1812
Регистриран на: 20 Май 2017, 11:47
Местоположение: Някъде по света
Се отблагодари: 141 пъти
Получена благодарност: 187 пъти
Обратна връзка:

Re: 🔥Инсталация и конфигурация на цс сървър / мод + форум, бан, гаг система anti-alias, anticheat и всичко друго!⬅️

Мнение от Goddness » 24 Яну 2023, 00:02

nikolaydong написа: 23 Яну 2023, 22:08 Не успявам по никакъв начин да се свържа с теб. Тук на ЛС дава грешка като ти пиша, в Discord не мога да те добавя... Имам интерес към анти-чийт и anti-alias с-мите
Discord: ! m0neyCEO#0001

Аватар
antonstoqnovv
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 213
Регистриран на: 15 Окт 2017, 10:40
Се отблагодари: 9 пъти
Получена благодарност: 2 пъти

Re: 🔥Инсталация и конфигурация на цс сървър / мод + форум, бан, гаг система anti-alias, anticheat и всичко друго!⬅️

Мнение от antonstoqnovv » 19 Авг 2023, 13:15

Goddness написа: 24 Яну 2023, 00:02
nikolaydong написа: 23 Яну 2023, 22:08 Не успявам по никакъв начин да се свържа с теб. Тук на ЛС дава грешка като ти пиша, в Discord не мога да те добавя... Имам интерес към анти-чийт и anti-alias с-мите
Discord: ! m0neyCEO#0001
Писал съм ти и аз

Публикувай отговор
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Обратно към “Купувам / Продавам / Заменям”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта