Безплатно Anti-Alias

Търговският раздел на форума. Място за всички, които искат да продадат, купят или заменят даден предмет/стока/услуга.
Аватар
Siska
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 771
Регистриран на: 03 Дек 2019, 22:29
Местоположение: Bedrock
Се отблагодари: 157 пъти
Получена благодарност: 48 пъти
Обратна връзка:

Безплатно Anti-Alias

Мнение от Siska » 26 Апр 2021, 12:02

m0ney написа: 23 Апр 2021, 19:22
Siska написа: 23 Апр 2021, 19:02 Я дайте едно айпи със "alias" защита и да се приключва темата... :)
dust2.trevichka-cs.fun:27015

Всеки ден някой се подписва Изображение :pepo_laugh:
От моя гледна точка не съществува античийт на този свят , който да върши работа. Много трудно , почти невъзможно. Дори платените античийтове си имат платени хакове специално за тях направени. А колкото до "alias" защитата според мен е почти невъзможно скрипт да бъде спрян...
Търсих врага и го открих : това съм аз , трябва да се победя...
Изображение
WWW.CSMEGAGAMING.COM Изображение Изображение Skype : Sisi-1_1

Аватар
m0ney
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 285
Регистриран на: 13 Апр 2020, 11:36
Се отблагодари: 83 пъти
Получена благодарност: 39 пъти
Обратна връзка:

Безплатно Anti-Alias

Мнение от m0ney » 26 Апр 2021, 14:12

Siska написа: 26 Апр 2021, 12:02
m0ney написа: 23 Апр 2021, 19:22
Siska написа: 23 Апр 2021, 19:02 Я дайте едно айпи със "alias" защита и да се приключва темата... :)
dust2.trevichka-cs.fun:27015

Всеки ден някой се подписва Изображение :pepo_laugh:
От моя гледна точка не съществува античийт на този свят , който да върши работа. Много трудно , почти невъзможно. Дори платените античийтове си имат платени хакове специално за тях направени. А колкото до "alias" защитата според мен е почти невъзможно скрипт да бъде спрян...
XD https://bans.trevichka-cs.fun/bans/index.html ??????????? трябва да си delusional ако след като погледнеш банлиста още мислиш, че няма читав античийт и защита от алиаси.. дори ти казвам дръпни си някво aim / no-recoil cfg от нета и влез в сървъра и поиграй няколко минути и ще видиш..
Изображение
Изображение

Аватар
Siska
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 771
Регистриран на: 03 Дек 2019, 22:29
Местоположение: Bedrock
Се отблагодари: 157 пъти
Получена благодарност: 48 пъти
Обратна връзка:

Безплатно Anti-Alias

Мнение от Siska » 26 Апр 2021, 14:24

m0ney написа: 26 Апр 2021, 14:12
Siska написа: 26 Апр 2021, 12:02
m0ney написа: 23 Апр 2021, 19:22

dust2.trevichka-cs.fun:27015

Всеки ден някой се подписва Изображение :pepo_laugh:
От моя гледна точка не съществува античийт на този свят , който да върши работа. Много трудно , почти невъзможно. Дори платените античийтове си имат платени хакове специално за тях направени. А колкото до "alias" защитата според мен е почти невъзможно скрипт да бъде спрян...
XD https://bans.trevichka-cs.fun/bans/index.html ??????????? трябва да си delusional ако след като погледнеш банлиста още мислиш, че няма читав античийт и защита от алиаси.. дори ти казвам дръпни си някво aim / no-recoil cfg от нета и влез в сървъра и поиграй няколко минути и ще видиш..
Аз нямам за цел нито да критикувам , нито да развалям на някого схемата , но понякога чувствам , че трябва да напиша някои неща за общото благо. И ти казвам , че пробвах "alias" защитата , която не работи. Античийтовете също не работят. Това , че има баннати , не значи ,че античийта е добър. И както казах почти е невъзможно да спреш "alias" скрипт, както е почти невъзможно да спреш хак. Не съм тук да уча някого как се пуска хак или как се пише скрипт, а просто искам да напомня на хората да знаят , че няма защита на този свят , която да спира хаковете напълно. Просто не е възможно. Нужни са елементарни знания , за да се заобиколи всеки античийт и хак детектор. Засега има един анти бихоп, който спира скриптове и има един анти gs и sgs , който спира скриптове , но не и c++, c# или делфи. Целта ми пак казвам не е нито да разваля на някой бизнеса , нито да критикувам някого , но да изясня всеобщата заблуда , която витае в интернет и се отнася до хаковете и античийтовете. Ще ме извините , ако някой се е обидил или нещо такова. В момента единствено на GS не могат да се пускат хакове и скриптове освен "ahk". "AHK" си работи и на Gs client без проблем. Та така по въпроса за хаковете и скриптовете. Да обобщя какво исках да кажа : На този свят съществува само една защита от хакове и тя се нарича АДМИН...(и разбира се и тя не е 100 процента , защото не сме машини :))
Търсих врага и го открих : това съм аз , трябва да се победя...
Изображение
WWW.CSMEGAGAMING.COM Изображение Изображение Skype : Sisi-1_1

Аватар
m0ney
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 285
Регистриран на: 13 Апр 2020, 11:36
Се отблагодари: 83 пъти
Получена благодарност: 39 пъти
Обратна връзка:

Безплатно Anti-Alias

Мнение от m0ney » 26 Апр 2021, 18:00

Siska написа: 26 Апр 2021, 14:24
m0ney написа: 26 Апр 2021, 14:12
Siska написа: 26 Апр 2021, 12:02

От моя гледна точка не съществува античийт на този свят , който да върши работа. Много трудно , почти невъзможно. Дори платените античийтове си имат платени хакове специално за тях направени. А колкото до "alias" защитата според мен е почти невъзможно скрипт да бъде спрян...
XD https://bans.trevichka-cs.fun/bans/index.html ??????????? трябва да си delusional ако след като погледнеш банлиста още мислиш, че няма читав античийт и защита от алиаси.. дори ти казвам дръпни си някво aim / no-recoil cfg от нета и влез в сървъра и поиграй няколко минути и ще видиш..
Аз нямам за цел нито да критикувам , нито да развалям на някого схемата , но понякога чувствам , че трябва да напиша някои неща за общото благо. И ти казвам , че пробвах "alias" защитата , която не работи. Античийтовете също не работят. Това , че има баннати , не значи ,че античийта е добър. И както казах почти е невъзможно да спреш "alias" скрипт, както е почти невъзможно да спреш хак. Не съм тук да уча някого как се пуска хак или как се пише скрипт, а просто искам да напомня на хората да знаят , че няма защита на този свят , която да спира хаковете напълно. Просто не е възможно. Нужни са елементарни знания , за да се заобиколи всеки античийт и хак детектор. Засега има един анти бихоп, който спира скриптове и има един анти gs и sgs , който спира скриптове , но не и c++, c# или делфи. Целта ми пак казвам не е нито да разваля на някой бизнеса , нито да критикувам някого , но да изясня всеобщата заблуда , която витае в интернет и се отнася до хаковете и античийтовете. Ще ме извините , ако някой се е обидил или нещо такова. В момента единствено на GS не могат да се пускат хакове и скриптове освен "ahk". "AHK" си работи и на Gs client без проблем. Та така по въпроса за хаковете и скриптовете. Да обобщя какво исках да кажа : На този свят съществува само една защита от хакове и тя се нарича АДМИН...(и разбира се и тя не е 100 процента , защото не сме машини :))
lol, античийта не хваща всичко и съм съгласен но за алисаите не си права когато сървъра буквално тества клиента за командата и той върне бинд го банва... това работи на 100%, качи тук какъв алиас скрипт си използвала щом е магически да го добавя към анти алиаса? От друга гледа точка с wh blocker + anti sound esp може да играеш само с елементарен aim assist и това е, щом спира 99% от хакерите и минават някакви мухи от този тип https://distributor.golding.eu/give-the ... 06--hd.jpg изобщо не съм съгласен с мнението ти относно него, камо ли "елементарните" знания да се заобиколи, искам да видя доказателство.
Изображение
Изображение

Аватар
Siska
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 771
Регистриран на: 03 Дек 2019, 22:29
Местоположение: Bedrock
Се отблагодари: 157 пъти
Получена благодарност: 48 пъти
Обратна връзка:

Безплатно Anti-Alias

Мнение от Siska » 27 Апр 2021, 15:18

m0ney написа: 26 Апр 2021, 18:00
Siska написа: 26 Апр 2021, 14:24
m0ney написа: 26 Апр 2021, 14:12

XD https://bans.trevichka-cs.fun/bans/index.html ??????????? трябва да си delusional ако след като погледнеш банлиста още мислиш, че няма читав античийт и защита от алиаси.. дори ти казвам дръпни си някво aim / no-recoil cfg от нета и влез в сървъра и поиграй няколко минути и ще видиш..
Аз нямам за цел нито да критикувам , нито да развалям на някого схемата , но понякога чувствам , че трябва да напиша някои неща за общото благо. И ти казвам , че пробвах "alias" защитата , която не работи. Античийтовете също не работят. Това , че има баннати , не значи ,че античийта е добър. И както казах почти е невъзможно да спреш "alias" скрипт, както е почти невъзможно да спреш хак. Не съм тук да уча някого как се пуска хак или как се пише скрипт, а просто искам да напомня на хората да знаят , че няма защита на този свят , която да спира хаковете напълно. Просто не е възможно. Нужни са елементарни знания , за да се заобиколи всеки античийт и хак детектор. Засега има един анти бихоп, който спира скриптове и има един анти gs и sgs , който спира скриптове , но не и c++, c# или делфи. Целта ми пак казвам не е нито да разваля на някой бизнеса , нито да критикувам някого , но да изясня всеобщата заблуда , която витае в интернет и се отнася до хаковете и античийтовете. Ще ме извините , ако някой се е обидил или нещо такова. В момента единствено на GS не могат да се пускат хакове и скриптове освен "ahk". "AHK" си работи и на Gs client без проблем. Та така по въпроса за хаковете и скриптовете. Да обобщя какво исках да кажа : На този свят съществува само една защита от хакове и тя се нарича АДМИН...(и разбира се и тя не е 100 процента , защото не сме машини :))
lol, античийта не хваща всичко и съм съгласен но за алисаите не си права когато сървъра буквално тества клиента за командата и той върне бинд го банва... това работи на 100%, качи тук какъв алиас скрипт си използвала щом е магически да го добавя към анти алиаса? От друга гледа точка с wh blocker + anti sound esp може да играеш само с елементарен aim assist и това е, щом спира 99% от хакерите и минават някакви мухи от този тип https://distributor.golding.eu/give-the ... 06--hd.jpg изобщо не съм съгласен с мнението ти относно него, камо ли "елементарните" знания да се заобиколи, искам да видя доказателство.
Извинявай , не е нещо заради тебе или заради който и да било , но просто не ми се занимава. За мен темата е приключена. Видях някакъв античийт и ми стана интересно. Даже , доколкото разбрах някой го продава , а друг го купува. И понеже са ми интересни тези неща исках да го пробвам. Вярно е , че влязох много набързо , около 5 минути най-много. Имаше някакви там , които се колеха с ножове , а аз изпробвах , около 5-6 скрипта някои от , които с 3-4 елиъс команди , а някои с по 30-40 елиъс команди и всичките работеха без проблем. Ако античийта се задейства след 10-15 минути, тогава е възможно да засече нещо, нямам представа. Аз стрелнах 5 пъти и подскочих малко насам натам и излязох. Както написах по-горе няма да уча никой , нито как се пише скрипт , нито как се пуска , нито как се пуска хак и т.н. Просто лично на мен ми беше интересно какъв е този анти елиъс. Имам си хиляди други неща и не ми се занимава да правя клипчета , а и с фрапса стават много големи и ще се чудя къде да ги качвам и как. Въпроса е , че в три сайта няма кой да редактира един плъгин и сега трябва да си ги оправям както мога, тоест никак. Затова не ми се занимава с глупости, ако намеря време някой ден ще ти направя клипчета, но едва ли. За мен не е важно това нещо. Аз проверих , видях и разбрах. На мен ми е достатъчно.
Търсих врага и го открих : това съм аз , трябва да се победя...
Изображение
WWW.CSMEGAGAMING.COM Изображение Изображение Skype : Sisi-1_1

Публикувай отговор
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Обратно към “Купувам / Продавам / Заменям”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта