Изработка на Zombie plague мод

Търговският раздел на форума. Място за всички, които искат да продадат, купят или заменят даден предмет/стока/услуга.
Аватар
fRoG
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 2
Регистриран на: 10 Дек 2017, 22:39
Се отблагодари: 3 пъти

Изработка на Zombie plague мод

Мнение от fRoG » 08 Ное 2021, 03:18

Здравейте :D Търся някой който да ми изработи Zombie plague мод.Разбира се с доплащане от моя страна :) за връзка с мен Discord: frog13#1042

Аватар
s1lata
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 228
Регистриран на: 10 Апр 2020, 21:25
Се отблагодари: 69 пъти
Получена благодарност: 26 пъти
Обратна връзка:

Изработка на Zombie plague мод

Мнение от s1lata » 08 Ное 2021, 09:19

Дай малко повече информация кой билд искаш на zp. Какви екстри искаш? Мога да ти предложа бившия мод на мойта верига. Мога да ти покажа демо след работно време и да се разберем нещо.

Аватар
aBlack
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 224
Регистриран на: 14 Авг 2018, 01:10
Местоположение: Brussels
Се отблагодари: 46 пъти
Получена благодарност: 47 пъти
Обратна връзка:

Изработка на Zombie plague мод

Мнение от aBlack » 08 Ное 2021, 14:46

s1lata написа: 08 Ное 2021, 09:19 Дай малко повече информация кой билд искаш на zp. Какви екстри искаш? Мога да ти предложа бившия мод на мойта верига. Мога да ти покажа демо след работно време и да се разберем нещо.
Балъци ли търсиш ?
Ще вземеш парите на момчето, при положение, че мода не е привейт.

До автора на темата, по-добре си купи готови зомби модове от руснаците, ако желаеш прати ми ЛС, по едно време ще ти пратя сайта за купуване.
Също тука в амхх бг форума, има много специалисти относно зомби мода, намери един от който си разбира работата.

П.С
Замисли се, ако мода който предлага потребителят "х" по нагоре дет ее, ако беше хубав мода му щеше да има редовни играчи във сървъра му и нямаше да го продава. :) нали знам мода, те бяха при мене, в сървъра имаше само ботове, пиша ти това за да не изгориш с някой лев заради него, както аз изгорих платих големи суми за простотии и накрая избяга.

Желая Ви лек ден.

Коментара е със цел предпазване от скам или както споменах горе, паричките ти да остават в джоба ти.

Поздрави.

Аватар
s1lata
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 228
Регистриран на: 10 Апр 2020, 21:25
Се отблагодари: 69 пъти
Получена благодарност: 26 пъти
Обратна връзка:

Изработка на Zombie plague мод

Мнение от s1lata » 08 Ное 2021, 16:13

МНЕНИЕТО Е СКРИТО ОТ СТРАНА НА МОДЕРАТОР! ЦЪКНИ ВЪРХУ ЛЕНТАТА ЗА ДА ГО ПРЕГЛЕДАШ.
Последно промяна от thoughtz на 08 Ное 2021, 16:18, променено общо 1 път.
Причина: Следващият път ще получиш предупреждение

Публикувай отговор
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Обратно към “Купувам / Продавам / Заменям”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: hellmoss и 8 госта