[Предлагам] Изработка на плъгини

Търговският раздел на форума. Място за всички, които искат да продадат, купят или заменят даден предмет/стока/услуга.
Аватар
Orangegame14
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 87
Регистриран на: 02 Апр 2020, 22:48
Се отблагодари: 6 пъти
Получена благодарност: 24 пъти

[Предлагам] Изработка на плъгини

Мнение от Orangegame14 » 12 Ное 2021, 01:47

Здравейте! В тази тема може да намерите повече информация за това, което предлагам при изработване на плъгини.

От колко време се занимавам с ЦС и с изработка на плъгини?
  • С ЦС се занимавам вече 10-та година, а с изработка на плъгини - 3-та.

Как става всичко?

  • 1. Свързвате се с мен чрез контактите, посочени най-долу като ми давате информация, че сте видели този пост. След това казвате за какъв мод говорим, какъв трябва да е плъгинът, какво трябва да прави, дали трябва да е с разни допълнителни конфигурационни и езикови файлове.


  • 2. До няколко часа ще Ви се отговори и ще Ви кажа за колко време горе-долу ще стане.


  • 3. След изработването на плъгина ще Ви се даде ИП за тестов сървър или ще бъде пратен плъгинън за ваш сървър, където плъгинът ще бъде пуснат и ще го пробваме след като влезете и след Вашето одобрение или неодобрение ще решим по-нататъшни действия.


  • 4. При одобрение ще се разберем за начин на плащане и цена като цената ще бъде в зависимост от това колко време ще отнеме за изработването и какво ще включва плъгинът като детайли и допълнителни файлове. След това .sma файлът, който трябва да бъде компилиран локално от Вас, ще Ви бъде изпратен. При бартера аз върша своята част пръв, а след това Вие Вашата втори. Естествено не говорим за суми от рода на 30 лева и нагоре за един плъгин, но при повече от един или по-големи плъгини може да се получи така.


  • 5. При неодобрение може да дообсъдим какво липсва или не е подходящо или да си кажем довиждане.


Предлагам:

Изработка на плъгини за всякакви модове като имам най-голям опит в JailBreak, Classic и Respawn.

Какво мога да предложа за един плъгин?
  • Възможност за включване на .ini (конфигурационни) файлове за по-лесно управляване на настройки и текст на плъгина.
  • Възможност за включване на различни езици, които играчите могат да си изберат чрез конзолна команда amx_langmenu.
  • Възможност за направата на текста на кирилица(на HUD-a).
  • Възможност за обучаване и показване на изработването в реално време, придружено с разяснения и инструкции (чрез Discord или Skype screen share).
  • И други при въпроси от потенциални търсачи.

Какви плъгини съм правил?

  • GlowMenu (JailBreak)

  • SkinsMenu (JailBreak)

  • DaysMenu (JailBreak)

  • CTMenu с команди за надзирателите, вместо да си теглят или правят commandmenu (JailBreak)

  • JailBreak T и CT Shops (JailBreak)

  • Damage Shop (Respawn Dust2)

  • Map Achievements (Classic)

  • VipMenu (Dust2 Only)

  • И още много други.


Всички от горепосочените плъгини без последния се използват в сървъри и са били използвани на голяма българска верига. Затова не мога да ги пратя тук, но последният е качен във форума. Линк към него - https://www.amxx-bg.info/forum/viewtopi ... =32&t=9797

Начини за плащане:

  • Изпращане на пари чрез PayPal


Контакти:

  • Тук във форума.

  • На Discord Orangegame#9357

  • На Skype Orangegame

  • На Steam Orangegame


Благодаря за отделеното време за прочитане на темата! :pepo_smile:
Последно промяна от Orangegame14 на 16 Яну 2023, 17:37, променено общо 5 пъти.

Аватар
Orangegame14
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 87
Регистриран на: 02 Апр 2020, 22:48
Се отблагодари: 6 пъти
Получена благодарност: 24 пъти

[Предлагам] Изработка на плъгини

Мнение от Orangegame14 » 11 Юли 2022, 19:06

UP!

Свършена съвместна работа с български хостинг на cs 1.6 сървъри. Изработени плъгини за тях, от които може да имате представа какво мога да успея да направя :

1.GoldWepsMenu

2.VIPSHOP

3.GlowMenu

4.DaysMenu

и други по-дребни!

Естествено, ако желаете да работим заедно прочетете цялата тема и вижте повече детайли!

Благодаря! :pepo_smile:

Аватар
EMOTO2.COM
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 344
Регистриран на: 11 Яну 2018, 17:02
Се отблагодари: 26 пъти
Получена благодарност: 31 пъти
Обратна връзка:

[Предлагам] Изработка на плъгини

Мнение от EMOTO2.COM » 13 Юли 2022, 00:03

Мечок, гледам още не си ме добавил в скайпа???
Присъедини се към най-доброто място за игра!
https://emoto2.com/

Аватар
Orangegame14
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 87
Регистриран на: 02 Апр 2020, 22:48
Се отблагодари: 6 пъти
Получена благодарност: 24 пъти

[Предлагам] Изработка на плъгини

Мнение от Orangegame14 » 13 Юли 2022, 17:22

EMOTO2.COM написа: 13 Юли 2022, 00:03 Мечок, гледам още не си ме добавил в скайпа???
Не ми излиза нищо там. Пробвай пак с новото име на скайпа или прати ми на лс твоя да те добавя аз, ако има някаква грешка.

Публикувай отговор
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Обратно към “Купувам / Продавам / Заменям”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта