EMOTO2.COM Counter-Strike 1.6 server host

Търговският раздел на форума. Място за всички, които искат да продадат, купят или заменят даден предмет/стока/услуга.
Аватар
EMOTO2.COM
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 344
Регистриран на: 11 Яну 2018, 17:02
Се отблагодари: 26 пъти
Получена благодарност: 31 пъти
Обратна връзка:

EMOTO2.COM Counter-Strike 1.6 server host

Мнение от EMOTO2.COM » 30 Окт 2020, 22:43

Здравейте, понеже разполагам с огромен ресурс който немога да използвам и да се занимавам да запълня съм решил да пускам сървъри на cs 1.6 за хората който желаят наистина добро качество за своя сървър.

Какво получавате, защо да закупите или преместите своя сървър при мен и какви са предимствата?
1. Всеки закупен сървър ще работи на реалните 1000 фпс и никога няма да пада под 1000 независимо какво има сложено в сървъра или колко играчи има в него.
2. Всеки сървър ще се пуска с максималните 32 слота. При желание на клиент винаги може да се променят на по-малко или да се върнат отново на 32.
3. Всеки клиент получава ГАРАНЦИЯ, че сървъра му ще работи нон стоп дотогава докогато го е заплатил с ъптайм на 100% (Изключение се прави само когато има неправилно написани плугини и предизвикват краш. Сървъра ще стартирва отново след 3 секунди.)
4. В сървъра ще могат да влизат абсолютно всякакви играчи с абсолютно всякакви версии на играта. При повечето от конкурентните хостове тази опция липсва.
5. Няма лимит на модули и плугини който да бъдат добавяни в сървъра. Единственото изискване тук е, че нежелая да се слагат над 2 бота. За хората който искат пълни сървъри с ботове може да подминат темата!
6. Сървърите ще имат защита от краш атаки, сървърни флууд атаки и ддос атаки. Дори и при време на нови флууд или ддос атаки в сървъра няма да има никакъв лаг или пинг на играчите.
7. Всеки сървър ще има винаги най-новата ReHlds платформа със специални фиксове и подобрения, компилирана лично от мен.
8. Помощ и съдействие за направа на sv_downloadurl линк от който да се теглят сървърните ресурси бързо от играчите.
9. Според наемателя ще преценявам дали да се дава ФТП достъп до cstrike папката. Ако клиента няма мод и си няма наидея от сървъри може да му изработвам лично съобразно неговите изисквания.
10. Порт и ИП адрес на сървъра се избират от всеки клиент. Порт 27015 може да получите само при наемане на сървър с премиум качество.
11. Бази данни и поддомейни от вида rent.emoto2.com може да получи всеки клиент при желание.
12. Интернет свързаността е до 1/40 гигабита което гарантира нисък пинг на всички играчи и показване на сървъра в интернет графата на много повече хора.
13. При възникване на въпроси, проблеми и други, наемателят винаги може да се обърне към мен за помощ.
14. Добавяне на сървъра в личният ми мастър сървър с над 200 уникални ип заявки на ден, за период от 1 седмица.
15. За хората с развити и полуразвити сървъри, могат да получават насоки и препоръки от мен какво и по какъв начин да правят за да направят сървъра на топ позиции (10-50 място) в gametrakera.

Наети/тестови сървъри:
Изображение
Изображение
Информация за хостовете и цена на сървър.
Процесори: Използвам топ качествени процесори с максимално добра производителност AMD EPYC 7601 & AMD EPYC 7642 - https://prnt.sc/ETkjSAdxGmy1
Рам: 256 GB @ 3200 mhz
Хард диск: 2×960 GB SSD NVMe
Локация: Франкфурт/Германия
Свързаност: 1Gbps на машината с AMD EPYC 7601 & 40Gbps на машината с AMD EPYC 7642. https://www.speedtest.net/result/14008752500.png
Цена за 1 нормален сървър за 1 месец е 3 евро през пайпал или банков превод от първата машина/хост.
Цена за 1 премиум сървър за 1 месец е 10 евро през пайпал или банков превод от втората машина/хост.

Контакти:
Skype - live:emoto2.com
Facebook - https://fb.com/emo.banchev
Последно промяна от EMOTO2.COM на 30 Ное 2022, 03:50, променено общо 15 пъти.
Присъедини се към най-доброто място за игра!
https://emoto2.com/

Аватар
talibana
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 49
Регистриран на: 21 Окт 2016, 22:47
Местоположение: София
Се отблагодари: 5 пъти
Обратна връзка:

EMOTO2.COM Counter-Strike 1.6 server host

Мнение от talibana » 31 Окт 2020, 15:31

Никой, няма да дойде при теб, при положение,че върви флоод от твойте ип-та към определени сървъри. Така и геймсървърс и те флоодват всикчки останали където не са им клиенти. Монопол трябва има в нашата скапана държава.

Аватар
EMOTO2.COM
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 344
Регистриран на: 11 Яну 2018, 17:02
Се отблагодари: 26 пъти
Получена благодарност: 31 пъти
Обратна връзка:

EMOTO2.COM Counter-Strike 1.6 server host

Мнение от EMOTO2.COM » 31 Окт 2020, 19:34

Валерка, това кой ще дойде и кой няма да дойде изобщо не те засяга и невиждам смисъл да го коментираш. Аз съм написъл какво предлагам, на който му харесва ще дойде. В грешка си отново, че казваш, че има атаки от мен (за геймсървърс незнам и немога да кажа дали има но според мен и за тях бъркаш). Само едно немога да разбера ти за толкова години какво ли неправи и пак нищо накрая... много си те обичат тебе явно. :beer:
Присъедини се към най-доброто място за игра!
https://emoto2.com/

Аватар
Drea<M>40BG ;]]
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 750
Регистриран на: 11 Окт 2016, 11:35
Се отблагодари: 115 пъти
Получена благодарност: 63 пъти
Обратна връзка:

EMOTO2.COM Counter-Strike 1.6 server host

Мнение от Drea<M>40BG ;]] » 31 Окт 2020, 20:02

Искаш 20 лева за 1 месец за 1 сървър, при положение, че при innoserv, които са с по-добри характеристики и свързаност е в пъти по евтино?

Аватар
EMOTO2.COM
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 344
Регистриран на: 11 Яну 2018, 17:02
Се отблагодари: 26 пъти
Получена благодарност: 31 пъти
Обратна връзка:

EMOTO2.COM Counter-Strike 1.6 server host

Мнение от EMOTO2.COM » 31 Окт 2020, 21:04

Drea<M>40BG ;]] написа: 31 Окт 2020, 20:02 Искаш 20 лева за 1 месец за 1 сървър, при положение, че при innoserv, които са с по-добри характеристики и свързаност е в пъти по евтино?
Ти можеш ли поне в 1 моя тема която съм пуснал да не спамиш и да наглееш?
Разгледах твойте фаворити и виждам че моят процесор който аз ползвам е много по-висок клас и по-добър от тяхния. А за интернета няма какво да говоря да сравнявам 1 гигабит с 10 гигабита... Да не говорим, че аз предлагам в пъти повече неща от тях но това е отделно.. Така че твоят коментар БЕЗ да си проверил каквото и да е било е неоснователен и го считам за чист спам и наглеене от твоя страна.
Присъедини се към най-доброто място за игра!
https://emoto2.com/

Аватар
Drea<M>40BG ;]]
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 750
Регистриран на: 11 Окт 2016, 11:35
Се отблагодари: 115 пъти
Получена благодарност: 63 пъти
Обратна връзка:

EMOTO2.COM Counter-Strike 1.6 server host

Мнение от Drea<M>40BG ;]] » 31 Окт 2020, 21:21

Успех, да те видим :D

Репутацията ти е много зле, Slowhacking в сървърите и какво ли още не.

Аватар
RVMPVG3v2
Извън линия
Рекламатор
Рекламатор
Мнения: 25
Регистриран на: 27 Юли 2020, 10:03
Местоположение: Sofia
Се отблагодари: 12 пъти
Получена благодарност: 30 пъти
Обратна връзка:

EMOTO2.COM Counter-Strike 1.6 server host

Мнение от RVMPVG3v2 » 31 Окт 2020, 23:04

МНЕНИЕТО Е СКРИТО ОТ СТРАНА НА МОДЕРАТОР! ЦЪКНИ ВЪРХУ ЛЕНТАТА ЗА ДА ГО ПРЕГЛЕДАШ.
Последно промяна от thoughtz на 02 Ное 2020, 23:16, променено общо 1 път.
Причина: Безсмислен коментар = спам

Аватар
EMOTO2.COM
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 344
Регистриран на: 11 Яну 2018, 17:02
Се отблагодари: 26 пъти
Получена благодарност: 31 пъти
Обратна връзка:

EMOTO2.COM Counter-Strike 1.6 server host

Мнение от EMOTO2.COM » 31 Окт 2020, 23:52

Дали несъм проверил темата в този форум тук? Ммммм немисля. Обикновенно работя с доказателства като това https://prnt.sc/vawrqd а не като твоят дебил който пише назад напред само глупости. Аз няма какво да се натъжавам защото нямам намерения (поне за момента) да ползвам български мрежи. :D
Според мен мисля, че ограничение до 10 за каквото и да е било е по-добрият вариянт отколкото ограничение до 1 ? А ти щом разполагаш с друг хост защо не пускаш сървърите на хората от него ми е чудно? Както и да е нищо лично към теб но просто твоя човек говори само празни приказки. :)
Присъедини се към най-доброто място за игра!
https://emoto2.com/

Аватар
RVMPVG3v2
Извън линия
Рекламатор
Рекламатор
Мнения: 25
Регистриран на: 27 Юли 2020, 10:03
Местоположение: Sofia
Се отблагодари: 12 пъти
Получена благодарност: 30 пъти
Обратна връзка:

EMOTO2.COM Counter-Strike 1.6 server host

Мнение от RVMPVG3v2 » 01 Ное 2020, 02:25

МНЕНИЕТО Е СКРИТО ОТ СТРАНА НА МОДЕРАТОР! ЦЪКНИ ВЪРХУ ЛЕНТАТА ЗА ДА ГО ПРЕГЛЕДАШ.
Последно промяна от thoughtz на 02 Ное 2020, 23:16, променено общо 1 път.
Причина: Безсмислен коментар = спам

Аватар
EMOTO2.COM
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 344
Регистриран на: 11 Яну 2018, 17:02
Се отблагодари: 26 пъти
Получена благодарност: 31 пъти
Обратна връзка:

EMOTO2.COM Counter-Strike 1.6 server host

Мнение от EMOTO2.COM » 09 Ное 2020, 01:46

Ново:
Процесорът е променен с нов още по-мощен от предния.
Рам паметта е увеличена с още 32 гигабайта.
Ип-та за хост: 51.195.120.XXX.
Очаквайте скоро да бъдат пуснати рент сървъри със който може да тествате стабилността и качеството.
Обновен е първия пост като е добавена нова снимка с доказателство за увеличената рам.
Присъедини се към най-доброто място за игра!
https://emoto2.com/

Публикувай отговор
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Обратно към “Купувам / Продавам / Заменям”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 11 госта