Скриптър за CS 1.6 Blockmaker сървър

Търговският раздел на форума. Място за всички, които искат да продадат, купят или заменят даден предмет/стока/услуга.
Аватар
tom1k
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 202
Регистриран на: 29 Сеп 2020, 23:50
Местоположение: Добрич
Се отблагодари: 16 пъти
Получена благодарност: 8 пъти

Скриптър за CS 1.6 Blockmaker сървър

Мнение от tom1k » 28 Ное 2020, 21:53

Търся някой който си разбира от работата, готов съм да заплатя. Има някой работи които трябва да се оправят по сървъра ми.
Дискорд за връзка : roulettko#6637
iG-Blockmaker # HNS 100aa
45.144.155.175:27018


Аватар
atmax
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 492
Регистриран на: 22 Мар 2018, 15:06
Се отблагодари: 37 пъти
Получена благодарност: 43 пъти

Скриптър за CS 1.6 Blockmaker сървър

Мнение от atmax » 28 Ное 2020, 22:39

Сглобявал съм доста модове, особено Blockmaker, даже в момента имаме един Blockmaker. Играя от времето по което сървърите бяха пълни и от опит ти казвам, че в момента трудно се пълнят сървъри, особено bm сървър.. Не подхождам с лошо, но чисто и просто ти казвам, че bm (в България) не се играе! Та по темата скриптър трудно ще си намериш, който да се свърже с теб, съветвам те, ти да се свържеш с някой, именно с Nikolow, до колкото помня той даже имаше bm мод за продан. Свържи се с него сигурен съм, че ще може да ти помогне, друг е въпроса дали ще има времето и желанието, но си заслужава да пробваш, тъй като той си разбира от работата и е точен!
Edit:
Тука ти давам линк към старите му теми да видиш за какво става въпрос
Ето тук предлага Blockmaker модове:
viewtopic.php?p=9354#p9354
А тук му беше темата главната тема за модове и плъгини:
viewtopic.php?f=37&t=1058
Последно промяна от atmax на 28 Ное 2020, 22:45, променено общо 1 път.
Rest in peace my friend I always will remember you! 🖤👊

Аватар
tom1k
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 202
Регистриран на: 29 Сеп 2020, 23:50
Местоположение: Добрич
Се отблагодари: 16 пъти
Получена благодарност: 8 пъти

Скриптър за CS 1.6 Blockmaker сървър

Мнение от tom1k » 28 Ное 2020, 22:43

atmax написа: 28 Ное 2020, 22:39 Сглобявал съм доста модове, особено Blockmaker, даже в момента имаме един Blockmaker. Играя от времето по което сървърите бяха пълни и от опит ти казвам, че в момента трудно се пълнят сървъри, особено bm сървър.. Не подхождам с лошо, но чисто и просто ти казвам, че bm (в България) не се играе! Та по темата скриптър трудно ще си намериш, който да се свърже с теб, съветвам те, ти да се свържеш с някой, именно с Nikolow, до колкото помня той даже имаше bm мод за продан. Свържи се с него сигурен съм, че ще може да ти помогне, друг е въпроса дали ще има времето и желанието, но си заслужава да пробваш, тъй като той си разбира от работата и е точен!
Той ми е направил мода, въпроса е че имам няколко проблема, то даже не знам дали ми трябва скриптър за тази работа. Става на въпрос че самия switch на отборите от време на време спира да работи, не знам дали е от главния хнс плъгин или от бм плъгина.. Също така от време на време примерно си T и си печелиш рунда, ама не ти дава 1 кил за оцеляване, а попринцип си работи, само на моменти спира.С него си имаме една уговорка да оправим работите, ама сега е зает пък хоста си върви и затова търся човек който си разбира от работата.
А иначе ми е пределно ясно че трудно се пълни сървър, аз не целя да правя някакви пари или нещо такова, просто ми е писнало от "най-известния" бм сървър понеже не правят нищо по него а хората си играят, пък и имам доста аверчета които само чакат да се пусне официално сървъра.
iG-Blockmaker # HNS 100aa
45.144.155.175:27018


Аватар
atmax
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 492
Регистриран на: 22 Мар 2018, 15:06
Се отблагодари: 37 пъти
Получена благодарност: 43 пъти

Скриптър за CS 1.6 Blockmaker сървър

Мнение от atmax » 28 Ное 2020, 22:58

Ами ако нямаш проблем с това да ги качиш плъгините, пусни си тема да се поправят. Друго нямам какво да кажа по този въпрос, разрови се в сайта има скриптъри, питай все ще се намери някой.
Rest in peace my friend I always will remember you! 🖤👊

Аватар
tom1k
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 202
Регистриран на: 29 Сеп 2020, 23:50
Местоположение: Добрич
Се отблагодари: 16 пъти
Получена благодарност: 8 пъти

Скриптър за CS 1.6 Blockmaker сървър

Мнение от tom1k » 28 Ное 2020, 23:02

atmax написа: 28 Ное 2020, 22:58 Ами ако нямаш проблем с това да ги качиш плъгините, пусни си тема да се поправят. Друго нямам какво да кажа по този въпрос, разрови се в сайта има скриптъри, питай все ще се намери някой.
Баш публично не искам да ги качвам, ако имаше човек с който мога да се свържа по дискорд примерно, да му ги дам ако трябва ще заплатя не е проблем.
iG-Blockmaker # HNS 100aa
45.144.155.175:27018


Аватар
K!lLAlL
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 323
Регистриран на: 02 Юни 2020, 23:02
Местоположение: Пловдив
Се отблагодари: 54 пъти
Получена благодарност: 163 пъти
Обратна връзка:

Скриптър за CS 1.6 Blockmaker сървър

Мнение от K!lLAlL » 29 Ное 2020, 14:30

tom1k написа: 28 Ное 2020, 23:02
atmax написа: 28 Ное 2020, 22:58 Ами ако нямаш проблем с това да ги качиш плъгините, пусни си тема да се поправят. Друго нямам какво да кажа по този въпрос, разрови се в сайта има скриптъри, питай все ще се намери някой.
Баш публично не искам да ги качвам, ако имаше човек с който мога да се свържа по дискорд примерно, да му ги дам ако трябва ще заплатя не е проблем.
Едва ли ще има кой да се занимава след като не споделиш тук. За да се види какви ти са грешките и как върви. А само гледаш да криеш плъгини модове и други неща в себе си. Еми добре недей да се колебаеш след като търсиш Blockmaker сървър на готов. Изтегли целият мод Ако нещо ти е зле добавиме в discord: foreveralone#0989
nFL-CS.InFo
Изображение
My link bio: Steam Acc
HarveyWNvm - 37HubM Spotify Now Available🎤

Аватар
MersY
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 37
Регистриран на: 14 Окт 2016, 21:29
Се отблагодари: 2 пъти
Получена благодарност: 7 пъти

Скриптър за CS 1.6 Blockmaker сървър

Мнение от MersY » 29 Ное 2020, 15:09

МНЕНИЕТО Е СКРИТО ОТ СТРАНА НА МОДЕРАТОР! ЦЪКНИ ВЪРХУ ЛЕНТАТА ЗА ДА ГО ПРЕГЛЕДАШ.
Последно промяна от thoughtz на 29 Ное 2020, 18:04, променено общо 1 път.
Причина: Безсмислен коментар = спам

Аватар
K!lLAlL
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 323
Регистриран на: 02 Юни 2020, 23:02
Местоположение: Пловдив
Се отблагодари: 54 пъти
Получена благодарност: 163 пъти
Обратна връзка:

Скриптър за CS 1.6 Blockmaker сървър

Мнение от K!lLAlL » 29 Ное 2020, 17:52

МНЕНИЕТО Е СКРИТО ОТ СТРАНА НА МОДЕРАТОР! ЦЪКНИ ВЪРХУ ЛЕНТАТА ЗА ДА ГО ПРЕГЛЕДАШ.
Последно промяна от thoughtz на 29 Ное 2020, 18:04, променено общо 1 път.
Причина: Безсмислен коментар = спам
nFL-CS.InFo
Изображение
My link bio: Steam Acc
HarveyWNvm - 37HubM Spotify Now Available🎤

Аватар
tom1k
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 202
Регистриран на: 29 Сеп 2020, 23:50
Местоположение: Добрич
Се отблагодари: 16 пъти
Получена благодарност: 8 пъти

Скриптър за CS 1.6 Blockmaker сървър

Мнение от tom1k » 29 Ное 2020, 18:07

K!lLAlL написа: 29 Ное 2020, 14:30
tom1k написа: 28 Ное 2020, 23:02
atmax написа: 28 Ное 2020, 22:58 Ами ако нямаш проблем с това да ги качиш плъгините, пусни си тема да се поправят. Друго нямам какво да кажа по този въпрос, разрови се в сайта има скриптъри, питай все ще се намери някой.
Баш публично не искам да ги качвам, ако имаше човек с който мога да се свържа по дискорд примерно, да му ги дам ако трябва ще заплатя не е проблем.
Едва ли ще има кой да се занимава след като не споделиш тук. За да се види какви ти са грешките и как върви. А само гледаш да криеш плъгини модове и други неща в себе си. Еми добре недей да се колебаеш след като търсиш Blockmaker сървър на готов. Изтегли целият мод Ако нещо ти е зле добавиме в discord: foreveralone#0989
Е защо да няма някой който да иска да се занимава? При положение че съм готов и да заплатя? Тоя мод е толкова стар и не оптимизиран с сумати грешки че... Иначе благодаря ти :)
iG-Blockmaker # HNS 100aa
45.144.155.175:27018


Публикувай отговор
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Обратно към “Купувам / Продавам / Заменям”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта