Bulgarska Trewa

Архив на сървъри.
Аватар
m0ney
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 285
Регистриран на: 13 Апр 2020, 11:36
Се отблагодари: 83 пъти
Получена благодарност: 39 пъти
Обратна връзка:

Bulgarska Trewa

Мнение от m0ney » 18 Яну 2021, 22:53

МНЕНИЕТО Е СКРИТО ОТ СТРАНА НА МОДЕРАТОР! ЦЪКНИ ВЪРХУ ЛЕНТАТА ЗА ДА ГО ПРЕГЛЕДАШ.
Последно промяна от stambeto2006 на 06 Мар 2021, 10:34, променено общо 3 пъти.
Причина: Безсмислен коментар!
Изображение
Изображение

Аватар
V.A.L.V.E
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 445
Регистриран на: 18 Дек 2016, 22:48
Се отблагодари: 110 пъти
Получена благодарност: 71 пъти
Обратна връзка:

Bulgarska Trewa

Мнение от V.A.L.V.E » 06 Мар 2021, 00:07

Добър вечер, реших да играя с съобторници в този сървър и поканих и приятели.
Ще започна да изреждам проблемите, които забелязах за седмица.

1. AFK играчите стоят дълго време при много онлайн админи ( играещи ) и трудно се влиза.
2. Бановете в повечето случай идва с Причина : . (точка) - Не е ясна причината за бан.
3. Админ с никнейм BULGARIQ NAD VSICHKO прави каквото си иска
3.1 Киква играчите докато играят (не са AFK)
3.2 Използва правата си да се slap-ва да се качи на кашон
Изображение
3.3 Пускат се много кофти карти, където половината играчи и повече не ги знаят и се лутат, никой не им обръща внимание, че са недоволни.
Картите се вотват от същият по-горе описан админ.
4. Редовно има много спектатори (не говоря за админите, а играчи) отново чакаме да влезем по 10 - 15 мин.
5. Рядко се гагват играчи, които обиждат и създават излишно напрежение.

Админи , които си вършат добре работата : Lora,Glezlichka, Skrrr, Feis4uk и още 1-2ма.

Послепис: Петров не знам на какви админи даваш права, където хал хабер си нямат какво се случва и си правят своеволия но играчите един по един ще си тръгнат, пожелавам ти успех и се надявам да промениш нещата за бъдеще. :)
Извън темата
CS я играя от 2000-та година още когато cs_estate, беше най известният и игран мап. Играл съм и съм бил спонсор и организатор на национални турнири по същата игра, включително CS:GO, бил съм админ 10 години в CS-BULGARIA И преценката ми е точна до последната по-точка за какво става на въпрос.

Аватар
Zombie Plague 4.3
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 17
Регистриран на: 25 Фев 2021, 16:52
Местоположение: Вратца
Се отблагодари: 52 пъти
Получена благодарност: 1 път
Обратна връзка:

Bulgarska Trewa

Мнение от Zombie Plague 4.3 » 06 Мар 2021, 11:34

МНЕНИЕТО Е СКРИТО ОТ СТРАНА НА МОДЕРАТОР! ЦЪКНИ ВЪРХУ ЛЕНТАТА ЗА ДА ГО ПРЕГЛЕДАШ.
Последно промяна от thoughtz на 06 Мар 2021, 15:42, променено общо 1 път.
Причина: Прочети правилата на форума!
Изображение

Аватар
atmax
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 492
Регистриран на: 22 Мар 2018, 15:06
Се отблагодари: 37 пъти
Получена благодарност: 43 пъти

Bulgarska Trewa

Мнение от atmax » 06 Мар 2021, 11:58

Извинявам се че пиша и аз извън темата, но исках да споделя едно мнение с вас. Тъй като играта "замира", не се и съмнявам, че това се случва. Повечето хора от тази игра, вече или не я играят, или изобщо не се занимават с нея, по какъвто и начин да е било. Имат си работа, мислят за съвсем други неща и повечето хора в тази игра вече са деца или както колегата казва - "лапенца". Ако им се противопоставиш, нищо чудно да получиш отговор от рода на: "А без нет искаш ли да останеш е?", "Я тихо, да не ти играя шамарите.. " и т.н... :Д
Извода е, че човека, стоящ зад тази верига няма друг избор освен да го предупреди, тъй като дори и да го махне, друг ще дойде на негово място, а да не споменаваме факта, че трудно ще намери друг, тъй като вече споменах, че няма много останали хора в тази игра.. ;д
Rest in peace my friend I always will remember you! 🖤👊

Аватар
petr0w
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 222
Регистриран на: 31 Окт 2016, 02:38
Се отблагодари: 5 пъти
Получена благодарност: 14 пъти
Обратна връзка:

Bulgarska Trewa

Мнение от petr0w » 06 Мар 2021, 19:26

Благодаря за забележките. Ще се вземе под внимание абсолютно всяка!

Попринцип нямам деца админи, но явно заради липса на време в което да вкарвам ред е настъпила лека анархия. Ще се заема.


Само да вметна, че говорих с конкретния админ за ситуацията “слапва се за да се качи на кашона”. Не, изобщо не е това целта му, а е стъкнал при бъгав spawn point. Тук аз поемам отговорност за това!
Bulgarska Trewa -91.132.63.63:27015

Аватар
Niklaus
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 13
Регистриран на: 23 Авг 2018, 10:08
Местоположение: http://cs-ultragaming.info/forum/
Се отблагодари: 7 пъти
Получена благодарност: 1 път
Обратна връзка:

Bulgarska Trewa

Мнение от Niklaus » 18 Мар 2021, 14:41

Сървъра си е топ винаги пълен недоволни и мрънка щи играчи винаги ще има не може да се угоди на всички. ✌️

Аватар
dgdhaters
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 2
Регистриран на: 18 Мар 2021, 15:19
Получена благодарност: 3 пъти

Bulgarska Trewa

Мнение от dgdhaters » 18 Мар 2021, 15:25

МНЕНИЕТО Е СКРИТО ОТ СТРАНА НА МОДЕРАТОР! ЦЪКНИ ВЪРХУ ЛЕНТАТА ЗА ДА ГО ПРЕГЛЕДАШ.
Последно промяна от illusion на 18 Мар 2021, 16:50, променено общо 2 пъти.
Причина: Кротни се малко

Аватар
Niklaus
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 13
Регистриран на: 23 Авг 2018, 10:08
Местоположение: http://cs-ultragaming.info/forum/
Се отблагодари: 7 пъти
Получена благодарност: 1 път
Обратна връзка:

Bulgarska Trewa

Мнение от Niklaus » 18 Мар 2021, 16:03

dgdhaters написа: 18 Мар 2021, 15:25
Niklaus написа: 18 Мар 2021, 14:41 Сървъра си е топ винаги пълен недоволни и мрънка щи играчи винаги ще има не може да се угоди на всички. ✌️
Колко смешно, администратора, който парадира, че е нещо, а всъщност едно голямо нищо. Да коментираш сам собствения си сървър, че е топ и да го хвалиш - БЕЗЦЕННО.
Знаем те като O'c. и не ти се носи голяма слава. Даже никаква.
Продължавай да раздаваш ИП АДРЕСИ на хора, както и да ги флуудвате със смешните си буутерчета за по 5$. ;)
Не си мисли, че всичко знаеш за всеки или че можеш нещо.
Най-добре да не си отварят устата (има доста хора).
Поздрави от дружинката Още от ултра, смешник, ти си знаеш.

Само може да видите кой е собственика на групата, как се пише тук и тн.
Niklaus - Group Owner
https://steamcommunity.com/groups/Bulga ... wa/members

Колкото до горкия petr0w, а мии... Сменяй ИП-та да дигаш ранк.. После го правил за хората??

И не, АЗ не съм поредния хейтър, а ЧОВЕК, който желае да каже истината, дори и да се скрие коментара/изтрие (дано да се прочете от повече хора.) Това не е ХЕЙТ, а самата истина за някой хора..

Желая на модераторите/администраторите да се позабавляват със този пост (изобщо, ако имат някаква информация за тези келешчета какво правят).

Ще преуспеете, най-вече Niklaus, като раздаваш на хората ИП АДРЕСИТЕ и им спирате интернета.. Горките вие.. :headbang:

PEACE AND LOVE,
Няма да пиша, нито да отговарям на който и да е.
Момче пикото не прощава и не говори глупости без някакво доказателство чул недочул и коментираш поне да беше написал коментар от твое име от какво се криеш 😃 а до стийм групата аз съм я направил Петров не ползва стийм ако реши да ползва ще му я прехвърля лесно ✌️✌️ ако може модератор/администратор да разчисти ✌️
Последно промяна от Niklaus на 18 Мар 2021, 16:32, променено общо 1 път.

Аватар
dgdhaters
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 2
Регистриран на: 18 Мар 2021, 15:19
Получена благодарност: 3 пъти

Bulgarska Trewa

Мнение от dgdhaters » 18 Мар 2021, 16:23

МНЕНИЕТО Е СКРИТО ОТ СТРАНА НА МОДЕРАТОР! ЦЪКНИ ВЪРХУ ЛЕНТАТА ЗА ДА ГО ПРЕГЛЕДАШ.
Последно промяна от illusion на 18 Мар 2021, 16:51, променено общо 1 път.
Причина: +1 предупреждение. https://www.youtube.com/watch?v=IIxBm0SIXqQ

Аватар
Niklaus
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 13
Регистриран на: 23 Авг 2018, 10:08
Местоположение: http://cs-ultragaming.info/forum/
Се отблагодари: 7 пъти
Получена благодарност: 1 път
Обратна връзка:

Bulgarska Trewa

Мнение от Niklaus » 18 Мар 2021, 16:44

dgdhaters написа: 18 Мар 2021, 16:23
Niklaus написа: 18 Мар 2021, 16:03
dgdhaters написа: 18 Мар 2021, 15:25

Колко смешно, администратора, който парадира, че е нещо, а всъщност едно голямо нищо. Да коментираш сам собствения си сървър, че е топ и да го хвалиш - БЕЗЦЕННО.
Знаем те като O'c. и не ти се носи голяма слава. Даже никаква.
Продължавай да раздаваш ИП АДРЕСИ на хора, както и да ги флуудвате със смешните си буутерчета за по 5$. ;)
Не си мисли, че всичко знаеш за всеки или че можеш нещо.
Най-добре да не си отварят устата (има доста хора).
Поздрави от дружинката Още от ултра, смешник, ти си знаеш.

Само може да видите кой е собственика на групата, как се пише тук и тн.
Niklaus - Group Owner
https://steamcommunity.com/groups/Bulga ... wa/members

Колкото до горкия petr0w, а мии... Сменяй ИП-та да дигаш ранк.. После го правил за хората??

И не, АЗ не съм поредния хейтър, а ЧОВЕК, който желае да каже истината, дори и да се скрие коментара/изтрие (дано да се прочете от повече хора.) Това не е ХЕЙТ, а самата истина за някой хора..

Желая на модераторите/администраторите да се позабавляват със този пост (изобщо, ако имат някаква информация за тези келешчета какво правят).

Ще преуспеете, най-вече Niklaus, като раздаваш на хората ИП АДРЕСИТЕ и им спирате интернета.. Горките вие.. :headbang:

PEACE AND LOVE,
Няма да пиша, нито да отговарям на който и да е.
Момче пикото не прощава и не говори глупости без някакво доказателство чул недочул и коментираш поне да беше написал коментар от твое име Сергейчо от какво се криеш 😃 а до стийм групата аз съм я направил Петров не ползва стийм ако реши да ползва ще му я прехвърля лесно ✌️✌️ ако може модератор/администратор да разчисти ✌️
Ето, пиша ти кой съм - DIOR. А на вас двамата със Габриелчо и ония смотаняк забравих му името ще ви изпърдя зъбите флуудерчета убити, където ми давахте ИП-то. ПАЛЯ АМГ-ТО И ЩЕ ВИ ЕБА МАЙКАТА ПРОСТА ЛАПЕШКА КЪДЕТО СЕ КРИЕТЕ. ОНИЯ ГО ЗНАМ КЪДЕ Е, А ТИ МИШКО КРИЙ СЕ, ЧЕ НАМЕРЯ ЛИ ТЕ ЩЕ СИ ПЛАТИТЕ. ПОЗДРАВИ И ОТ EXISTENCE :devil:
Момче говориш ми за неща от преди години в друг сървър и пак празни приказки без доказателство за нещата които казваш а и диора ме има в стийм скайп могъл е да ми го каже там не да ми пише след година и повече и то тук 😃😃 някой да го махне това момче не пише нищо съществено за сървъра ✌️✌️

Заключено

Обратно към “Еднодневки / Спрени сървъри / Архив”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта