Trevichka-CS

Архив на сървъри.
Аватар
m0ney
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 285
Регистриран на: 13 Апр 2020, 11:36
Се отблагодари: 83 пъти
Получена благодарност: 39 пъти
Обратна връзка:

Trevichka-CS

Мнение от m0ney » 20 Ное 2020, 11:22

Изображение
Име на съръра: Trevichka-CS - [Dust2 Only]
IP address: connect 93.123.16.90:27015
Anticheat: Yes
Uptime: 24/7
Сайт на сървърите: Trevichka-cs.fun
Дискорд канал: Discord
Последно промяна от m0ney на 18 Мар 2022, 22:45, променено общо 11 пъти.
Изображение
Изображение

Аватар
s1lata
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 228
Регистриран на: 10 Апр 2020, 21:25
Се отблагодари: 69 пъти
Получена благодарност: 26 пъти
Обратна връзка:

Trevichka-CS.FUN

Мнение от s1lata » 03 Яну 2021, 20:58

По-голяма боза не бях виждал през целия стаж в cs16... евала Ви правя, за разходите по бозата и за голяма посещаемост!
Собственика знае, че децате се радват на наблъсканите сървъри с плъгини и е наблъскал всичко възможно, постарал се е възможно с най ниско фпс да се играе в сървъра. Горещо препоръчвам търсещите олдскула да НЕ влизат тук.

Аватар
m0ney
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 285
Регистриран на: 13 Апр 2020, 11:36
Се отблагодари: 83 пъти
Получена благодарност: 39 пъти
Обратна връзка:

Trevichka-CS.FUN

Мнение от m0ney » 18 Яну 2021, 22:34

s1lata написа: 03 Яну 2021, 20:58 По-голяма боза не бях виждал през целия стаж в cs16... евала Ви правя, за разходите по бозата и за голяма посещаемост!
Собственика знае, че децате се радват на наблъсканите сървъри с плъгини и е наблъскал всичко възможно, постарал се е възможно с най ниско фпс да се играе в сървъра. Горещо препоръчвам търсещите олдскула да НЕ влизат тук.
Ниско фпс? Ако играеш с компютър от 2005 то това е нормално. Игралната ни база е на средна възраст 20г. Колкото до олдскулките за мен са боза, та ние сме 2021, нормално че ще сложим нови и готини плъгини! 40-50 годишните boomer-и нека си цъкат другаде :gamer1: xD
Изображение
Изображение

Аватар
m0ney
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 285
Регистриран на: 13 Апр 2020, 11:36
Се отблагодари: 83 пъти
Получена благодарност: 39 пъти
Обратна връзка:

Trevichka-CS.FUN

Мнение от m0ney » 31 Яну 2021, 20:11

Класика е сменен на Massive с доста изчистени плъгини! :P
Изображение
Изображение

Аватар
m0ney
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 285
Регистриран на: 13 Апр 2020, 11:36
Се отблагодари: 83 пъти
Получена благодарност: 39 пъти
Обратна връзка:

Trevichka-CS.FUN

Мнение от m0ney » 19 Фев 2021, 21:26

Добавена е топ защита против хакове и алиаси, приятната игра вътре е гарантирана! :) Може да се уверите тук https://bans.trevichka-cs.fun/bans/index.html
Изображение
Изображение

Аватар
m0ney
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 285
Регистриран на: 13 Апр 2020, 11:36
Се отблагодари: 83 пъти
Получена благодарност: 39 пъти
Обратна връзка:

Trevichka-CS.FUN

Мнение от m0ney » 08 Мар 2021, 21:27

*UPDATE*

1.0 Масива е сменен със класик connect classic.trevichka-cs.fun:27016
1.1 Премахнати скинове от дъста
1.2 Сложени по HD default скинове на оръжията в дъста
1.3 Сложена anti-esp / sound esp защита :coffee:
1.4 Премахнати HUD-ове
1.5 Вече може да закупите собствен скин като се свържете със администратор във сайта
Изображение
Изображение

Аватар
aBlack
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 224
Регистриран на: 14 Авг 2018, 01:10
Местоположение: Brussels
Се отблагодари: 46 пъти
Получена благодарност: 47 пъти
Обратна връзка:

Trevichka-CS.FUN

Мнение от aBlack » 14 Мар 2021, 13:30

Здравей.
Влязох в д2 сървъра, сървъра зарежда колкото зомби мод... сменени са скиновете на играчите, оръжията и т.н... на мен лично не ми допада..
После влязох в респаун сървъра, бекомевип плъгина, постоянно флоодва чата .. изписва колко убийства ти трябват за да получиш вип права и т.н... Лично мнение, не ми харесват сървърите ( направени са за лапетата на 12г) тоест фряскан със куп джунджурии.
Оценката ми е 4/10.
Ако искаш го приемай като критика, а аз просто давам собствено мнение, много излишни плъгини.
Поздрави.

Аватар
m0ney
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 285
Регистриран на: 13 Апр 2020, 11:36
Се отблагодари: 83 пъти
Получена благодарност: 39 пъти
Обратна връзка:

Trevichka-CS.FUN

Мнение от m0ney » 14 Мар 2021, 14:20

aBlack написа: 14 Мар 2021, 13:30 Здравей.
Влязох в д2 сървъра, сървъра зарежда колкото зомби мод... сменени са скиновете на играчите, оръжията и т.н... на мен лично не ми допада..
После влязох в респаун сървъра, бекомевип плъгина, постоянно флоодва чата .. изписва колко убийства ти трябват за да получиш вип права и т.н... Лично мнение, не ми харесват сървърите ( направени са за лапетата на 12г) тоест фряскан със куп джунджурии.
Оценката ми е 4/10.
Ако искаш го приемай като критика, а аз просто давам собствено мнение, много излишни плъгини.
Поздрави.
Играчите седят заради екипа, независимо масата плъгини или постоянните промени по сървъра, нещо което вие няма да достигнете скоро :pepo_cry:
Изображение
Изображение

Аватар
aBlack
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 224
Регистриран на: 14 Авг 2018, 01:10
Местоположение: Brussels
Се отблагодари: 46 пъти
Получена благодарност: 47 пъти
Обратна връзка:

Trevichka-CS.FUN

Мнение от aBlack » 14 Мар 2021, 16:21

m0ney написа: 14 Мар 2021, 14:20
aBlack написа: 14 Мар 2021, 13:30 Здравей.
Влязох в д2 сървъра, сървъра зарежда колкото зомби мод... сменени са скиновете на играчите, оръжията и т.н... на мен лично не ми допада..
После влязох в респаун сървъра, бекомевип плъгина, постоянно флоодва чата .. изписва колко убийства ти трябват за да получиш вип права и т.н... Лично мнение, не ми харесват сървърите ( направени са за лапетата на 12г) тоест фряскан със куп джунджурии.
Оценката ми е 4/10.
Ако искаш го приемай като критика, а аз просто давам собствено мнение, много излишни плъгини.
Поздрави.
Играчите седят заради екипа, независимо масата плъгини или постоянните промени по сървъра, нещо което вие няма да достигнете скоро :pepo_cry:
Нямам и намерение да достигна вашето ниво, споко :) Евала какво да кажа, аз просто си споделям собственото мнение нали се сещаш ? Ако не си готов да приемеш критики, по-добре недей да пускаш теми за реклама на сървъри и т.н. Както и да е ! Здраве Ви желая, дано да достигнете по висок ранк в листата, желая Ви всичко добро. :o
Поздрави!

Аватар
Lethality
Извън линия
VHE Mapper
VHE Mapper
Мнения: 211
Регистриран на: 06 Яну 2020, 15:41
Местоположение: Германия
Се отблагодари: 34 пъти
Получена благодарност: 50 пъти
Обратна връзка:

Trevichka-CS.FUN

Мнение от Lethality » 14 Мар 2021, 17:20

aBlack написа: 14 Мар 2021, 13:30 Здравей.
Влязох в д2 сървъра, сървъра зарежда колкото зомби мод... сменени са скиновете на играчите, оръжията и т.н... на мен лично не ми допада..
После влязох в респаун сървъра, бекомевип плъгина, постоянно флоодва чата .. изписва колко убийства ти трябват за да получиш вип права и т.н... Лично мнение, не ми харесват сървърите ( направени са за лапетата на 12г) тоест фряскан със куп джунджурии.
Оценката ми е 4/10.
Ако искаш го приемай като критика, а аз просто давам собствено мнение, много излишни плъгини.
Поздрави.
След като прегледах твоята реклама на сървърите ви във форума, може да се видят само позитивни коментари за веригата ви. Факт е, че при твоите сървъри освен ботове, които се гърмят 24/7, друго не се вижда. Не мисля, че е редно да говориш по такъв начин за тази верига - "направени за лапетата на 12г" :D .
m0ney написа: 14 Мар 2021, 14:20 Играчите седят заради екипа, независимо масата плъгини или постоянните промени по сървъра, нещо което вие няма да достигнете скоро :pepo_cry:
Вижда се, че полагат усилия и се стремят редовно да има подобрения, затова и сървъра има играчи :] . Важно е, че има желание, след като го има, ще се достигнат желаните резултати.

:o

Заключено

Обратно към “Еднодневки / Спрени сървъри / Архив”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта