ВНИМАНИЕ! СКАМЪР!

Форум за всичко останало, което си няма собствен раздел.
Аватар
Goddness
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 1812
Регистриран на: 20 Май 2017, 11:47
Местоположение: Някъде по света
Се отблагодари: 141 пъти
Получена благодарност: 187 пъти
Обратна връзка:

ВНИМАНИЕ! СКАМЪР!

Мнение от Goddness » 23 Мар 2021, 00:02

Здравейте,
Ще разкажа малко какво се случи и кой, и как ме скамна.
Значи с момчето се разбрахме да му платя хоста и домейна (highserv.eu), дизайна и системата + ранговете, които изработи summertime vibes и момчето да ми върне парите. Питах го през 2/3/4 дена какво се случва с парите и кога ще ми бъдат върнати, първоначално ми каза, че е събрал 70лв, за което му казах окей, няма проблеми, след пак известно време го питах и ми каза, че е започнал да работи в автосервиз (не знам дали е вярно) и е чакал заплатата, днес също го питам на лично съобщение този път и следователно не получавам никакъв отговор от него. И за капак на всичко, напусна групата и ме блокира.
Нямам screenshot-ове, тъй като изтрих групата, а не се сетих да направя скрийншотове, дет сме се разбирали, но едвали ще пиша "лъжлива новина"

Снимки за доказателство, че момчето наистина ме блокира:
Screenshot_2.png
Screenshot_2.png (11.42 KiB) Преглеждано 1517 пъти
Screenshot_2.png
Screenshot_2.png (11.42 KiB) Преглеждано 1517 пъти
Discord-a му:
Screenshot_20210322_232644_com.discord.jpg
Screenshot_20210322_232644_com.discord.jpg (123.54 KiB) Преглеждано 1504 пъти
Screenshot_20210322_232644_com.discord.jpg
Screenshot_20210322_232644_com.discord.jpg (123.54 KiB) Преглеждано 1504 пъти

Сумата, която ми трябваше да бъде възстановена е 238лв.

Не пускам тук, тази тема за да се оплача, че са ме скамнали и т.н (по принцип аз съм си виновен, че съм се доверил), а защото искам да предпазя и другите от този.

Профила му тук: memberlist.php?mode=viewprofile&u=5538

Просто внимавайте с какви хора се занимавате и на какви хора помагате!
Последно промяна от Goddness на 23 Мар 2021, 08:58, променено общо 2 пъти.

Аватар
EMOTO2.COM
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 344
Регистриран на: 11 Яну 2018, 17:02
Се отблагодари: 26 пъти
Получена благодарност: 31 пъти
Обратна връзка:

ВНИМАНИЕ! СКАМЪР!

Мнение от EMOTO2.COM » 23 Мар 2021, 00:42

Докато има балъци ще има и тарикати хахахаахах...
Няма да се оплакваш, колко наивен или глупав трябва да си за да платиш нечий сайт и после да си чакаш парите ??? :hooray: :hooray: :hooray: :lock: :lock: :lock:
Присъедини се към най-доброто място за игра!
https://emoto2.com/

Аватар
Goddness
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 1812
Регистриран на: 20 Май 2017, 11:47
Местоположение: Някъде по света
Се отблагодари: 141 пъти
Получена благодарност: 187 пъти
Обратна връзка:

ВНИМАНИЕ! СКАМЪР!

Мнение от Goddness » 23 Мар 2021, 00:48

Не се оплаквам, пак казвам. Просто всеки да внимава с този човек и да не му се доверява за каквото и да е било, а че съм балък и че съм давал, и съм чакал да ми се върнат парите - факт.

Аватар
HybridMind
Извън линия
Администратор
Администратор
Мнения: 62
Регистриран на: 11 Окт 2016, 14:41
Местоположение: var/www
Се отблагодари: 13 пъти
Получена благодарност: 46 пъти
Обратна връзка:

ВНИМАНИЕ! СКАМЪР!

Мнение от HybridMind » 23 Мар 2021, 01:55

Същия тип ми беше писал да му направя сайт и да му хостинг, но започна да лъже за парите, първо цял да ги изпрати по банка, после чрез SMS-и и т.н и след това най-нагло ми пише отново, демо:

https://prnt.sc/10sxxh1
https://prnt.sc/10sxxwi
https://prnt.sc/10sxyf5

Добре, че сайта не беше нещо голямо 8)

Аватар
m0ney
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 285
Регистриран на: 13 Апр 2020, 11:36
Се отблагодари: 83 пъти
Получена благодарност: 39 пъти
Обратна връзка:

ВНИМАНИЕ! СКАМЪР!

Мнение от m0ney » 23 Мар 2021, 08:06

И с мен е коментирал сайт, но спря да движи нещата когато те е намерил теб. Напълно ясно ми беше що за стока е още преди седмици и затова ми седи и така: https://i.imgur.com/jStyjIK.png

Платил си за урок в живота.
Изображение
Изображение

Аватар
Drea<M>40BG ;]]
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 750
Регистриран на: 11 Окт 2016, 11:35
Се отблагодари: 115 пъти
Получена благодарност: 63 пъти
Обратна връзка:

ВНИМАНИЕ! СКАМЪР!

Мнение от Drea<M>40BG ;]] » 23 Мар 2021, 10:31

Не знам защо имате вяра на такива хора.. Нито са се доказали със сериозен проект, дори нито лъхат доверие. Отдавна ти казах, че новите вериги на цс почти вече не процъфтяват, а ако процъфтят вече са нужни години, за да се докажат и да добият "туристи". Не играчи, а туристи. За да се задържат тези туристи, сървъра най-малко трябва да не е обикновен Dust2 сървър, а нещо да ги задържа там, не както всяка 2-ра верига с Dust2 сървър. Мина това време.

@nameless., братле.. Отдавна те предупредих да не наливаш пари на хора, които не познаваш и на хора, които не са се доказали. Отдавна ти казах да си намериш верига, в която да влезеш (ще се разберем в моята да продължиш админството си щом искаш толкова да си във верига), а не да се отварят по 100 безмислени проекти от хора, които си нямат представа от правенето на сървъри, обикновен Dust2 сървър, тъй като има 1000 такива, дори и не се играят (3-4 Dust2 сървъра се играят сериозно). Тайната на сериозната верига е постоянството, например ако си пуснеш сървър на Multi Theft Auto, той ще бъде минимум 1 година празен или ще играят по 2-3 играча, докато не се вдигне в ранклистата. Същото важи и за CS-a. :)

Ясни са ми тези скамъри, тоя нито е първия, нито последния. Мина времето когато всяка верига беше известна, трябва да се вдигне левела с по-сериозен мод, както направи крома и золфеца с furien, само е важно постоянството...

Прекалено лесно се доверяваш на хората до такава степен, че да им плащаш разходите по веригите. ;)

Публикувай отговор

Обратно към “Off-Topic”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 13 госта