Коалиция ВЗ

Форум за всичко останало, което си няма собствен раздел.
Аватар
zolfeca
Извън линия
Администратор
Администратор
Мнения: 417
Регистриран на: 10 Окт 2016, 23:48
Се отблагодари: 24 пъти
Получена благодарност: 92 пъти

Коалиция ВЗ

Мнение от zolfeca » 22 Апр 2021, 12:56

И все пак хората, които най-малко разбират искат да са шефове. Всеки предлага той да ги вземе, всеки предлага той да ги "приюти", всеки предлага да раздава випове рангове права и не знам си какво. Един не предложи нещо кадърно. Един не предложи някой друг да води инициативата. Защо ли?
А отделно до това, че собственици трябва да бъдат тези, които са имали сървъри - по-трагично нещо не бях чувал. Ами то тука доста собственици изобщо понятие си нямат от сървъри и чакат всичко наготово в този форум. Не знам кво се хвалите всички тоз имал тва ония имал онова, третия имал човек, петия имал не знам си какво, а отношението ви в този форум е под всякаква критика. Ходите по темите(за сървърите) да се плюете и да се правите кой е по-голям и кой кво имал.

Аватар
bustA
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 264
Регистриран на: 20 Юни 2020, 11:47
Се отблагодари: 42 пъти
Получена благодарност: 27 пъти
Обратна връзка:

Коалиция ВЗ

Мнение от bustA » 22 Апр 2021, 16:20

Има една поговорка и много вярна при това - орташката работа кучета я яли
Cs-Plovdiv.com - Aim Attack - 93.123.16.4:27022 :gamer1:

Аватар
POWER
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 17
Регистриран на: 20 Апр 2021, 14:35
Получена благодарност: 5 пъти
Обратна връзка:

Коалиция ВЗ

Мнение от POWER » 22 Апр 2021, 23:12

Нещо и от мен, Ако стане това и всички да се съберат аз ще бъда единствения който няма да е с тези хора.
Причината ясна Много разбиращи от всичко и гледат да съберат всичко не едно а тези който имат развити съвъри хората да могат да влизат и в техните сървъри аз не разбирам от нищо от скоро съм в тази свера и в тази тема до колкото четох ако стане това да се съберат ще са вериги "sector/danger/iplay/csmegagaming/blackgaming/cs-bulgaria/cs-paradise" Тоест всеки който има над 2 сървъра ще влезе Но не забравяйте че тези който имат по 1 сървър при тях играят най-много играчи и какво се получава че ние с по 1 сървър няма да влезем и пак нищо няма да постигнете. събирате се всички и ще спечелят тези с по 1 сървър защото вие всички останали ще се карате всеки ден за глупости.

Аватар
m0ney
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 285
Регистриран на: 13 Апр 2020, 11:36
Се отблагодари: 83 пъти
Получена благодарност: 39 пъти
Обратна връзка:

Коалиция ВЗ

Мнение от m0ney » 22 Апр 2021, 23:51

POWER написа: 22 Апр 2021, 23:12 Нещо и от мен, Ако стане това и всички да се съберат аз ще бъда единствения който няма да е с тези хора.
Причината ясна Много разбиращи от всичко и гледат да съберат всичко не едно а тези който имат развити съвъри хората да могат да влизат и в техните сървъри аз не разбирам от нищо от скоро съм в тази свера и в тази тема до колкото четох ако стане това да се съберат ще са вериги "sector/danger/iplay/csmegagaming/blackgaming/cs-bulgaria/cs-paradise" Тоест всеки който има над 2 сървъра ще влезе Но не забравяйте че тези който имат по 1 сървър при тях играят най-много играчи и какво се получава че ние с по 1 сървър няма да влезем и пак нищо няма да постигнете. събирате се всички и ще спечелят тези с по 1 сървър защото вие всички останали ще се карате всеки ден за глупости.
Разбрал си грешно, става на въпрос за проект който излиза извън цс-а като minecraft, fiveM и други игри. Няма да събираме всички вериги..)
Изображение
Изображение

Аватар
WaLkZ
Извън линия
Администратор
Администратор
Мнения: 799
Регистриран на: 05 Окт 2016, 21:13
Местоположение: Варна
Се отблагодари: 75 пъти
Получена благодарност: 227 пъти
Обратна връзка:

Коалиция ВЗ

Мнение от WaLkZ » 23 Апр 2021, 10:18

Като знам българския манталитет всеки да дърпа чергата към себе си, нищо няма да се получи.
И няма да се получи, защото всички тръгвате с мисълта за парите.
Всеки гледа колко пари да изкара, а не дали си върши първо работата качествено, каквато и да било.
Всичко останало е излишно говорене.
Знаем навремето между Дани (uctt) и DJReturn какво се случи.

Аватар
s1lata
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 228
Регистриран на: 10 Апр 2020, 21:25
Се отблагодари: 69 пъти
Получена благодарност: 26 пъти
Обратна връзка:

Коалиция ВЗ

Мнение от s1lata » 24 Апр 2021, 01:53

WaLkZ написа: 23 Апр 2021, 10:18 Като знам българския манталитет всеки да дърпа чергата към себе си, нищо няма да се получи.
И няма да се получи, защото всички тръгвате с мисълта за парите.
Всеки гледа колко пари да изкара, а не дали си върши първо работата качествено, каквато и да било.
Всичко останало е излишно говорене.
Знаем навремето между Дани (uctt) и DJReturn какво се случи.
Не се изразяваш правилно, тук си в голяма грешка.. ти мислиш ли, че аз се стремя да правя пари от това :headbang: някъде да си видял наши смс услуги?
+ това се замисли, тези които имат услуги колко пари "правят" :coolface: ..
и третото което е.. тук не става въпрос кой ще дърпа конците, всеки си привлича и рекламира сървърите... идеята е да сме под един домейн и колкото повече сървъри под един домейн, толкова повече името ще се разпространява, защото хората ще го виждат постоянно в листата с сървъри. Много лоша преценка си правите за моето предложение.. и май Вие сте тези които мислят 1во за себе си.. да не би някой да ви прецака, това е моето виждане от подобни коментари като този Диджей,миджей-Данита,манитаа.. мен не ме засягат кво е ставало между тях.. тия тогава направиха пари от това защото тогава имаше пари в тази сфера. Сега пари правят c*-bg и сектор.. ако можеш да ме убориш в това което твърдя, направо локвай темата. Идеята е да създадем нещо голямо и забележително, всичко това го правим за фън и любов към олдскула.. ако искам кинти ще пусна много други по - заплатени игри и ще си намеря хора дори да ги поддържат. Всеки ще има шанс да си тръгне и да си пусне собствения сайт когато поиска отново щом не му отърва. Но да се пишат такива коментари подобни на този.. мисля, че въобще нямат място тук.. само си правите някви изводи които за мен лично са пълен шит.

Аватар
MaPaXyuA
На линия
Потребител
Потребител
Мнения: 162
Регистриран на: 08 Ное 2016, 16:29
Местоположение: Горна Оряховица
Се отблагодари: 5 пъти
Получена благодарност: 18 пъти
Обратна връзка:

Коалиция ВЗ

Мнение от MaPaXyuA » 24 Апр 2021, 07:23

Освен да се изпокарате, нищо няма да направите, по-добре изобщо не се наемайте ... :dance: xD
Изображение

Аватар
s1lata
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 228
Регистриран на: 10 Апр 2020, 21:25
Се отблагодари: 69 пъти
Получена благодарност: 26 пъти
Обратна връзка:

Коалиция ВЗ

Мнение от s1lata » 24 Апр 2021, 12:30

MaPaXyuA написа: 24 Апр 2021, 07:23 Освен да се изпокарате, нищо няма да направите, по-добре изобщо не се наемайте ... :dance: xD
По-добре не се обаждай ако няма да кажеш нещо по темата.

Аватар
aBlack
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 224
Регистриран на: 14 Авг 2018, 01:10
Местоположение: Brussels
Се отблагодари: 46 пъти
Получена благодарност: 47 пъти
Обратна връзка:

Коалиция ВЗ

Мнение от aBlack » 25 Апр 2021, 15:28

Всъщност @WaLkZ е прав тук ! Понеже ние бай ганьовците сме си такива..

Аватар
KARASKO
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 51
Регистриран на: 03 Яну 2021, 23:55
Се отблагодари: 1 път
Получена благодарност: 4 пъти

Коалиция ВЗ

Мнение от KARASKO » 25 Апр 2021, 19:08

Идеята е хубава, ако се направи нещо подобно ще имате доста атаки към сървърите и сайта. И доколкото виждам това по-може да стане с развити сървъри и вериги, които знаят какво правят и как да привлекат играчи, тука поредните еднодневки няма да се навият да си дават сървъра към няколко лица(администратори) и те да ги "командват". Също така виждам голяма част от сегашните собственици на сървъри си купуват даден сървър от дадена компания и не знаят как да си дават права и как да си сложат плъгини и са на принципа да изкарат пари и да получават смс-и (това лично ми се случи с двама момчета, които срещу заплащане им правят мода и слагат плъгини). Всеки втори пуска сървър и иска да е "Owner". Идеята като се погледне е добра, но уви.. първо гледай да мотивираш и убедиш собствениците на доказали се вериги и сървъри, а другите сами ще се съгласяват като видят, че еди си кой прави това и защо аз да съм по-назад от тях.

Публикувай отговор

Обратно към “Off-Topic”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта