Коалиция ВЗ

Форум за всичко останало, което си няма собствен раздел.
Аватар
POWER
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 17
Регистриран на: 20 Апр 2021, 14:35
Получена благодарност: 5 пъти
Обратна връзка:

Коалиция ВЗ

Мнение от POWER » 20 Апр 2021, 15:33

s1lata написа: 20 Апр 2021, 15:16 Моето предложение към теб беше единствено и само защото сървъра смени собственика си! Винаги съм играел там и ще продължавам да играя когато имам свободно време. А ако си заинтересован мога да ти покажа баланса ми в cs-** и сам ще прецениш колко пари са вкарани там, също мога да снимам и буустовете си в gtrs.. едва ли мога да стигна бройката на твоя сървър, но активността ми не е 0лв в никакъв случай. В случая се опитваш да ме поставиш в ниска позиция за теб след като съм ти направил предложение, но не бих обърнал внимание на коментара ти,защото не виждам нищо лошо в това.. след като ти предложих дори финансова помощ когато мога естествено. Също така какво мога и не мога едва ли знаеш, защото те виждам тук "сефте" освен ако не си някоя скрита лимонка,което мен въобще не ме *бе. Второто ти обоснование за времетраене от 1 месец е абсолютен булшит които можеш да направиш явно само ти, но не и някой който има амбиция. Силно се надявам да не попилееш сървъра на Just, макар и не уважаван в този бранш все пак той издигна на това ниво на което ти в момента се радваш.. тъй че в случая ти имаш 0 лв активност и 0 заслуженост за да коментираш спрямо мен. Надявам се да получа повече мнения по темата.
Много прибързано си правиш извода, прочети внимателно какво написах 0-лева може да се каже че все едно не си вкарал никакви пари и също така 0-лева активнот от към играчи.
Също така каза че не съм вкаръл никакви пари в него не бъди толкова сигорен след като съм го купил имам над 100 пуснати реклами за около 1 месец и също така съм сигорен че ти това няма да го направиш в следващите 10 години
Нито 1 сървър в БГ съм сигорен че не е постигъл това https://steamuserimages-a.akamaihd.net/ ... C81BAD599/

Аватар
Drea<M>40BG ;]]
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 750
Регистриран на: 11 Окт 2016, 11:35
Се отблагодари: 115 пъти
Получена благодарност: 63 пъти
Обратна връзка:

Коалиция ВЗ

Мнение от Drea<M>40BG ;]] » 20 Апр 2021, 15:59

s1lata написа: 20 Апр 2021, 15:16 Нито 1 сървър в БГ съм сигорен че не е постигъл това https://steamuserimages-a.akamaihd.net/ ... C81BAD599/
Първо на първо, има вериги и сървъри, които се занимават със сървъри години преди разбереш какво е PAWN, ако изобщо сега знаеш какво е, има толкова успели вериги, не си мисли, че си начело и си лидер. Нямам нищо против сървърите ти да са ПОСТОЯННО, даже и ще се зарадвам. Обаче не се заяждай и не си мисли, че си единствен. Нито 1 сървър не бил постигал това... Не ставай смешен ;) Също така 80% от хората със стийм са ти приятели, не се хвали.

Другото което е, бил си в екипа ми и смея да кажа, че си нямаш ни най-малка представа за създаването на един качествен мод, различен от Dust2. Намираш си хора да ти го направят срещу пари, а после се удряш по гърдите, че заслугата е твоя. Не помня каква простотия точно беше искал от мен, но искаше да ти добавя плъгин и да го активирам. Стига си си правил погрешна представа и че си нещо над другите, далеч и не си.

Все пак успех този, който ще се навие да се включи в тази "коалиция", ако изобщо някой го направи. :)

Другото което е, поработи над правописа си - сериозен собственик на верига дава представа за себе си по мненията си.

Не се заяждам, тук вече прекали.

Между другото, същия сървър, който хвалеше
Изображение

Казах каквото казах, мисли си каквото решиш за редно занапред.


EDIT: Да вметна, ако си вкарал над 100 лева в тази верига, не си заслужава. Не виждам пожънат успех. :)
Също така видях, че го написа, объркал си BBCode и показваше, че ти си го написал. Well played. Личи си кой е глупавият.

@POWER в такъв случай горното важи за теб. Не го приемай като заяждане, но ти обиждаш "старите кучета" и собствениците на вериги. ;)
Последно промяна от Drea<M>40BG ;]] на 20 Апр 2021, 17:09, променено общо 6 пъти.

Аватар
s1lata
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 228
Регистриран на: 10 Апр 2020, 21:25
Се отблагодари: 69 пъти
Получена благодарност: 26 пъти
Обратна връзка:

Коалиция ВЗ

Мнение от s1lata » 20 Апр 2021, 16:56

s1lata написа: ↑20 Апр 2021, 15:16
Нито 1 сървър в БГ съм сигорен че не е постигъл това https://steamuserimages-a.akamaihd.net/ ... C81BAD599/


Дриимчо, защо си толкова глупав ми кажи????? Къде въобще видя в темата аз да напиша такова нещо. Това е цитата на другия потребител :coolface:

@POWER Явно си по-голям палячо от предишния собственик, искрени извинения към него. :headbang:
защо забога си мериш пишк*ата с мен като тоя сървър е години по-стар от нашите. ТЕМАТА НЯМА ОБЩО С ТОВА КОЕТО ПИШЕШ ФУКЛЬО. И забога имам много повече от 100лв вкарани в black-gaming, justa не можеше да се вреди за рекламка, питай него.

Аватар
m0ney
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 285
Регистриран на: 13 Апр 2020, 11:36
Се отблагодари: 83 пъти
Получена благодарност: 39 пъти
Обратна връзка:

Коалиция ВЗ

Мнение от m0ney » 20 Апр 2021, 17:03

Когато тревичката имаше 4 собственика беше трагедия(сега е един главен и не съм аз) така, че не знам как би се справил с всичкия наплив от мнения от 1000 страни - това ми харесва това не ала бала. Бих желал да напишеш един лист с евентуални проблем и решения за проекта как би се справил ако ти се занимава.

По бих навит за коалиция където прехвърляме играчи с /servers + xredirect при фулл помежду си + рандом избран влагане на пари за реклами седмично, така ще има монопол във цеес бегето и ще се пълни един сървър примерно.
Изображение
Изображение

Аватар
s1lata
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 228
Регистриран на: 10 Апр 2020, 21:25
Се отблагодари: 69 пъти
Получена благодарност: 26 пъти
Обратна връзка:

Коалиция ВЗ

Мнение от s1lata » 20 Апр 2021, 17:12

m0ney написа: 20 Апр 2021, 17:03 Когато тревичката имаше 4 собственика беше трагедия(сега е един главен и не съм аз) така, че не знам как би се справил с всичкия наплив от мнения от 1000 страни - това ми харесва това не ала бала. Бих желал да напишеш един лист с евентуални проблем и решения за проекта как би се справил ако ти се занимава.

По бих навит за коалиция където прехвърляме играчи с /servers + xredirect при фулл помежду си + рандом избран влагане на пари за реклами седмично, така ще има монопол във цеес бегето и ще се пълни един сървър примерно.
Мъни, представи си форум в който сме 20 сървъра и да речем 5 собственика.. така следователно се наемат на всеки 5 сървъра = 5 отговорника, тези 5 човека ще бъдат изцяло отговорни за наредените им сървъри и следователно ще следят техните раздели в форума им. Какво имам предвид? "Раздел за кандидатури,Оплакване от банове,Репорти за хакери,кандидатури за Админи и прочие" Елементарно уотсън. :huh: Следователно засилване на Модераторската част, също може да се използва този метод за рекламиране които ти поясни по-горе, самоче месечно.. ако ме разбра, ако не си.. питай пак ще ти обясня :coolface:

Аватар
m0ney
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 285
Регистриран на: 13 Апр 2020, 11:36
Се отблагодари: 83 пъти
Получена благодарност: 39 пъти
Обратна връзка:

Коалиция ВЗ

Мнение от m0ney » 20 Апр 2021, 17:15

Звучи добре, как ще бъдат разпределени сървърите? Всеки ще иска дъст 2, 20 различни мода или Dust 1 Dust 2 etc?
Изображение
Изображение

Аватар
s1lata
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 228
Регистриран на: 10 Апр 2020, 21:25
Се отблагодари: 69 пъти
Получена благодарност: 26 пъти
Обратна връзка:

Коалиция ВЗ

Мнение от s1lata » 20 Апр 2021, 17:25

m0ney написа: 20 Апр 2021, 17:15 Звучи добре, как ще бъдат разпределени сървърите? Всеки ще иска дъст 2, 20 различни мода или Dust 1 Dust 2 etc?
1. Само да вметна, че ако си мислите, че се опитвам да привлека внимание в black-gaming жестоко се лъжете. ЛИЧНО АЗ БИХ ПОЕЛ РАЗХОДИТЕ ПО НОВИЯ САЙТ С НОВО ИМЕ ПО НАШ ИЗБОР за първата година!

2. Мъни сървърите биха могли да се разпределят по много начини.. нека си представим, че сме под домейн GODZILA.BG (това звучи голямо и има логика междодругото хаха). :coolface: :beer:

Пример 1: GODZILA.BG # Classic Dust2
Пример 2: GODZILA.BG # Classic Dust2 X2,#2,N2

Пример 1: GODZILA.BG # Classic Dust2 Only - при втори дублиращ се сървър имаме опция за по-малко слотове както и име само по себеси GODZILA.BG # Classic Dust2 [Studena Bira] .. и така можем да различаваме всеки един сървър или с номерация или с индивидуално име отзад каквото и да било то.

Даже бихме им направили различни МОТД екрани.

Аватар
aBlack
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 224
Регистриран на: 14 Авг 2018, 01:10
Местоположение: Brussels
Се отблагодари: 46 пъти
Получена благодарност: 47 пъти
Обратна връзка:

Коалиция ВЗ

Мнение от aBlack » 20 Апр 2021, 18:44

Ай стига с тези глупости :huh:

Аватар
Goddness
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 1812
Регистриран на: 20 Май 2017, 11:47
Местоположение: Някъде по света
Се отблагодари: 141 пъти
Получена благодарност: 187 пъти
Обратна връзка:

Коалиция ВЗ

Мнение от Goddness » 20 Апр 2021, 19:21

По - тъпа идея и тема не съм виждал от както влизам тук.

Аватар
m0ney
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 285
Регистриран на: 13 Апр 2020, 11:36
Се отблагодари: 83 пъти
Получена благодарност: 39 пъти
Обратна връзка:

Коалиция ВЗ

Мнение от m0ney » 20 Апр 2021, 20:22

Идеята може да се ошлайфа със сигурност и не е лоша но... първо си оправи репутацията тук според мен, понеже не вярвам да се навият хората в момента(но пък може да докажеш обратното и да тръгнеш с идеята)
Изображение
Изображение

Публикувай отговор

Обратно към “Off-Topic”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 11 госта