Търся дизайнер

Форум за всичко останало, което си няма собствен раздел.
Аватар
s1lata
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 228
Регистриран на: 10 Апр 2020, 21:25
Се отблагодари: 69 пъти
Получена благодарност: 26 пъти
Обратна връзка:

Търся дизайнер

Мнение от s1lata » 25 Окт 2021, 18:14

Здравейте. Търся момче с което да направим нещо интересно. Трябва да направим лого на olddogscs което ще се щампова върху тениски които ще финансирам аз, и ще раздам на потребители из целия форум. Бройката на тениските ще бъде над 20 и ще измислим начин с въпросното момче (дизайнера) как да ги раздадем адекватно. Надявам се да има навити, поздрави. :tnx:

Едит: Ако темата е в грешния раздел, моля да бъде метната където трябва.

Аватар
aBlack
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 224
Регистриран на: 14 Авг 2018, 01:10
Местоположение: Brussels
Се отблагодари: 46 пъти
Получена благодарност: 47 пъти
Обратна връзка:

Търся дизайнер

Мнение от aBlack » 25 Окт 2021, 20:29

Лъжиш хората, не стига и крадеш техните идеи..
Ужас, не те е срам.

Аватар
s1lata
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 228
Регистриран на: 10 Апр 2020, 21:25
Се отблагодари: 69 пъти
Получена благодарност: 26 пъти
Обратна връзка:

Търся дизайнер

Мнение от s1lata » 25 Окт 2021, 20:37

aBlack написа: 25 Окт 2021, 20:29 Лъжиш хората, не стига и крадеш техните идеи..
Ужас, не те е срам.
От кой крада идеи? Нещо май си изпляскал тоталка ми се струва? Това, че те зарязах теб и black-a не ти прави чест да ме оплюваш по форумите. От черния гейминг нищо не става.. *бахте му майката когато цяло лято беше затворен, теб те боли и си го изкарваш на мен, но аз вина нямам.. просто видях, че потенциал там няма! Ето виждаш ме сега сам, справям се някак си и се опитваш да ме плюеш макар и това което съм направил за блака... Моля ако нямаш какво да кажеш по идеяте ми не спами излишно.

Поздрави: S1LATA NA EDNA LEGENDA..

Аватар
aBlack
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 224
Регистриран на: 14 Авг 2018, 01:10
Местоположение: Brussels
Се отблагодари: 46 пъти
Получена благодарност: 47 пъти
Обратна връзка:

Търся дизайнер

Мнение от aBlack » 25 Окт 2021, 20:55

От кого излезе идеята за тениски ? Я се замисли пак, да от бляка няма файда за момента, понеже минимум 5 души ми казаха да те изхвърлям от екипа, щот заради тебе няма да се развие веригата и точно така стана, я прегледай старите теми никой не те искаше а аз те държах при мен, също заради тебе само и само от уважение, платих 200+ евро за сайт дизайн и т.н, за периода дет викаш беше спрян, нали искаше сайт форум ала бала, дет ми ревеше постоянно за сайт и кво стана накрая ? Аз направих излишни разходи заради теб и ти накрая ме излъга, че заминаваш за чужбина !? Макар, че знаех си, че не е истина ама айде, мен не ме яд за сайта, че няма развитие, мен ме е яд, че ти нямаш грам уважение към другите и като напускаш не можеш да кажеш, че напускаш като "мъж" а лъжеш като мишка... " заминавал в чужбина " ужас, също и като беше при мен, беше и в другите вериги като екип с тях, да не мислиш, че не знам ? Ходиш от вериги на вериги, като пенла про********* ай не ми се прави не честен, че си бил много убав, към тебе имах уважение и заради това все се опитвах да реализирам твоите идеии за да не се сърдиш като малко момиченце ама уви...
Желая ти всичко хубаво и да не чуя още веднъж от твоята уста да говориш за бляк-а, че си дал/направил много неща..
Поздрави.

Публикувай отговор
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Обратно към “Off-Topic”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 16 госта