Заявка за dump от датабази и малък въпрос

Форум за всичко останало, което си няма собствен раздел.

Модератор: Extreme

Аватар
pok4
На линия
Потребител
Потребител
Мнения: 160
Регистриран на: 05 Фев 2022, 14:38
Се отблагодари: 2 пъти
Получена благодарност: 74 пъти

Заявка за dump от датабази и малък въпрос

Мнение от pok4 » 17 Мар 2022, 23:01

Здравейте хора,

Искам някой да ми даде дъмп от sql-a му от CS Bans с малко записи (по-възможност направени и от сървърите и от сайта).
Трябва ми дъмп (експорт на таблиците) само на _bans таблицата. (за да направя екстеншън за Argos)

Другия ми въпрос е следния :

Къде записвате админите си ? В банлистата или ползвате някой друг плъгин или вградения в амхх-а admin плъгин ?
Питам, тъй като започвам писането на шопове за системата и ми е интересно как работите с админите си ?
Кое в момента е актуално ?

До колкото помня admin-sql предлагаше всичко - не съм отварял от отдавна плъгините и съм новак в тази област вече...
Въпроса ми е към хора, които предлагат смс услуги в сървърите си.

Относно банлистата:
Може и само по 1 запис да дадете от _bans таблицата. Проблема ми е, че на някои колони не знам в какъв формат се записват нещата (ban_lenght, ban_created и т.н.)

В краен случай ще сетъпна нещо при мен, но лаптопа е слаб и ще стане мазало...

Благодаря предварително на всеки отзовал се в темата. :)

Аватар
pok4
На линия
Потребител
Потребител
Мнения: 160
Регистриран на: 05 Фев 2022, 14:38
Се отблагодари: 2 пъти
Получена благодарност: 74 пъти

Заявка за dump от датабази и малък въпрос

Мнение от pok4 » 18 Мар 2022, 14:57

Свалих си от тук CS Bans 1.3 с бг превод, но не тръгва под PHP 8.1, което пък се обезмисля ползването й с моята система.
Има на места код и функции (вече я разгледах из основи), които не са съвместими с последната версия на PHP.
В админ панела ми вади Call to undefined function get_magic_quotes_gpc() (което е премахнато от PHP 7.4 насам)
Не съм сигурен дали ще тръгне и под PHP 7.4 в този случай.

Моя съвет е, ако някой сега стартира - да не ползва това нещо, а само да ползва таблиците в комбинация с някой плъгин (freshbans).
Уеб частта може да си я напишете колкото да извадите последните банове и да си направите 1 проста форма, за да банвате хора.
Вече съм написал екстеншън към аргос, който вади последните няколко бана. Може да му се добави бутон "виж всички" долу и да препраща към страница, която ще изведе всички банове и ще има странициране.

Реших, че ще разгледам последния АМХХ и ще видя дали мога да ползвам admin_sql.amxx плъгина, за да работи с смс админите, ако трябва ще го пипна леко и така... :)

Аватар
cgozzie
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 1319
Регистриран на: 13 Окт 2016, 22:10
Местоположение: Варна
Се отблагодари: 245 пъти
Получена благодарност: 43 пъти

Заявка за dump от датабази и малък въпрос

Мнение от cgozzie » 18 Мар 2022, 15:42

До 7.4.28 версия няма да имаш никакви проблеми.Аз съм с нея и работи на 100% без 1 бъг..AmxBans е остаряла и не работи коректно ти си знаеш.
Изображение

Аватар
pok4
На линия
Потребител
Потребител
Мнения: 160
Регистриран на: 05 Фев 2022, 14:38
Се отблагодари: 2 пъти
Получена благодарност: 74 пъти

Заявка за dump от датабази и малък въпрос

Мнение от pok4 » 18 Мар 2022, 15:55

Благодаря, че съобщи за това :)
За Amxxbans е ясно, аз още от преди я помня, че беше пълна с бъгове...
Лошо е това, но предполагам, че разработчиците ще ъпдейтнат скоро, няма да я оставят така, да се надяваме...
Все пак, ако някой разбира повече може да си напише всичко сам. Целия архив на CS Bans е около 4100 файла... :D
За няма нищо...

Аватар
FPS-Gam3r
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 110
Регистриран на: 27 Фев 2019, 18:29
Местоположение: България
Се отблагодари: 12 пъти
Получена благодарност: 34 пъти
Обратна връзка:

Заявка за dump от датабази и малък въпрос

Мнение от FPS-Gam3r » 18 Мар 2022, 15:58

по спомени, ако не се лъжа amxbans, csbans и freshbans бяха с еднакви таблици. може би ще са намери някоя уеб част която да работи на пхп 7+, за 8 едва ли има все още....

Публикувай отговор
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Обратно към “Off-Topic”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 15 госта