ZeleniPari - игра за пари

Форум за всичко останало, което си няма собствен раздел.
Аватар
d3ath2435
Извън линия
Рекламатор
Рекламатор
Мнения: 545
Регистриран на: 04 Фев 2017, 19:59
Се отблагодари: 64 пъти
Получена благодарност: 127 пъти
Обратна връзка:

ZeleniPari - игра за пари

Мнение от d3ath2435 » 08 Юни 2020, 09:52

Тъй като обичам допълнителния доход и винаги опитвам с подобни работи ( и някои от тях работят наистина), ще Ви помоля да гласувате за мен и ако желаете да си направите регистрация и да оставите ваш линк за да гласувам и аз за Вас. Реших да опитам тъй като доста хора запонаха да го спамят във фейсбук групите. Ще се радвам за подкрепата и ще пиша АКО наистина работи!

Гласувай за мен в тази игра

Всеки глас носи +0,04 лв. в играта. Един потребител може да гласува за по веднъж на ден.

Аватар
K!lLAlL
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 323
Регистриран на: 02 Юни 2020, 23:02
Местоположение: Пловдив
Се отблагодари: 54 пъти
Получена благодарност: 163 пъти
Обратна връзка:

ZeleniPari - игра за пари

Мнение от K!lLAlL » 08 Юни 2020, 12:08

Здравей! Аз гласувах за това. Но искам да попитам да ли свеки ча или 24 часа отново да се гласува? И сумата за гласуване е 0.04
nFL-CS.InFo
Изображение
My link bio: Steam Acc
HarveyWNvm - 37HubM Spotify Now Available🎤

Аватар
sf4n
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 311
Регистриран на: 08 Яну 2018, 11:25
Се отблагодари: 25 пъти
Получена благодарност: 14 пъти

ZeleniPari - игра за пари

Мнение от sf4n » 08 Юни 2020, 12:17

Гласувах, който има желание може да отдели 5 секунди от живота си и да цъкне ТУК
Изображение

Единствен по рода си Zombie BaseBuilder с уникален мод и коректни админи по всяко време в сървъра.
IP: bb.cs-zapad.eu:27013

Respawn сървър.
IP: re.cs-zapad.eu:27015

Furien сървър.
IP: fu.cs-zapad.eu:27016

Нашият Сайт
Нашият Форум

Аватар
Gmilanov
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 186
Регистриран на: 13 Апр 2019, 14:32
Се отблагодари: 16 пъти
Получена благодарност: 16 пъти
Обратна връзка:

ZeleniPari - игра за пари

Мнение от Gmilanov » 08 Юни 2020, 12:37

Здравейте, глаувах и за двама ви ще се радвам , ако ударите един глас и за мен

Гласувай за мен
Изображение

Аватар
Todoroff
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 44
Регистриран на: 02 Апр 2020, 07:56
Местоположение: София
Се отблагодари: 2 пъти
Обратна връзка:

ZeleniPari - игра за пари

Мнение от Todoroff » 08 Юни 2020, 12:48


Аватар
impossible
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 488
Регистриран на: 15 Юни 2019, 12:41
Се отблагодари: 23 пъти
Получена благодарност: 47 пъти

ZeleniPari - игра за пари

Мнение от impossible » 08 Юни 2020, 13:18

МНЕНИЕТО Е СКРИТО ОТ СТРАНА НА МОДЕРАТОР! ЦЪКНИ ВЪРХУ ЛЕНТАТА ЗА ДА ГО ПРЕГЛЕДАШ.
Последно промяна от thoughtz на 08 Юни 2020, 15:07, променено общо 1 път.
Причина: Безсмислен коментар = спам

Аватар
sf4n
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 311
Регистриран на: 08 Яну 2018, 11:25
Се отблагодари: 25 пъти
Получена благодарност: 14 пъти

ZeleniPari - игра за пари

Мнение от sf4n » 08 Юни 2020, 13:38

impossible написа: 08 Юни 2020, 13:18 Сега всички ще си правите регистрации и ще просите гласове ли с тез 0.04 Ст. За месец най-много 5лв. Да натрупате
Нали не се занинмаваш ти с тея работи, тогава какво те интересува?
Изображение

Единствен по рода си Zombie BaseBuilder с уникален мод и коректни админи по всяко време в сървъра.
IP: bb.cs-zapad.eu:27013

Respawn сървър.
IP: re.cs-zapad.eu:27015

Furien сървър.
IP: fu.cs-zapad.eu:27016

Нашият Сайт
Нашият Форум

Аватар
d3ath2435
Извън линия
Рекламатор
Рекламатор
Мнения: 545
Регистриран на: 04 Фев 2017, 19:59
Се отблагодари: 64 пъти
Получена благодарност: 127 пъти
Обратна връзка:

ZeleniPari - игра за пари

Мнение от d3ath2435 » 08 Юни 2020, 14:38

impossible написа: 08 Юни 2020, 13:18 Сега всички ще си правите регистрации и ще просите гласове ли с тез 0.04 Ст. За месец най-много 5лв. Да натрупате
Първо никога не се подигравай било то с левче, 2 или 5 ... За някои хора това е много! Един лев или два лева! Не всеки е заможен и т.н. Не всеки разполага със средставата които може би ти разполагаш. Не бързайте да се подигравате и да плюете ей така някакви мнения колкото да отчитате дейност. Имам регистрация и в друг сайт, който е афилиейт програма Profitshare и там на месец си правя добри доходи онлайн като споделям през ден или два обяви! Участвам и в други афилиейт програми като на Jump.bg и други хостинг компании и пак имам допълнителен доход от тях. На месец спокойно си докарвам до 300-400лв ей така от интернет! ОТ това на което се смееш и се подиграваш с тези 0.04 стотинки! Не е смешно нито за подиграване това което хората се опитват да направят. Все пак ОПИТВАТ! Стараят се! Опитай и ти! :)

Аватар
impossible
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 488
Регистриран на: 15 Юни 2019, 12:41
Се отблагодари: 23 пъти
Получена благодарност: 47 пъти

ZeleniPari - игра за пари

Мнение от impossible » 08 Юни 2020, 15:16

Аз не се подигравам и не искам да засегна никой но не е е ли е по-добре вместо цял ден да се виси в нета и да разчиташ на някой хора да ти гласуват за някакви стотинки по-добре е да се стегнеш и да разчиташ единствено на себе си като работиш и си изкараш предостатъчно това е като един вид просене като кифлите пращат линк към снимката и харесай ако може
Сигурно ще кажете "аз работя но не пречи и да имам допълнителен доход от нета не никого не е излишен и няма да навреди"
"Или пък покрай корона вируса няма работа и трябва да се припечелва от някъде"
Винаги има начин достатъчно е да потърсиш да имаш ,желание , ентусиазъм.

Аватар
d3ath2435
Извън линия
Рекламатор
Рекламатор
Мнения: 545
Регистриран на: 04 Фев 2017, 19:59
Се отблагодари: 64 пъти
Получена благодарност: 127 пъти
Обратна връзка:

ZeleniPari - игра за пари

Мнение от d3ath2435 » 08 Юни 2020, 17:57

impossible написа: 08 Юни 2020, 15:16 Аз не се подигравам и не искам да засегна никой но не е е ли е по-добре вместо цял ден да се виси в нета и да разчиташ на някой хора да ти гласуват за някакви стотинки по-добре е да се стегнеш и да разчиташ единствено на себе си като работиш и си изкараш предостатъчно това е като един вид просене като кифлите пращат линк към снимката и харесай ако може
Сигурно ще кажете "аз работя но не пречи и да имам допълнителен доход от нета не никого не е излишен и няма да навреди"
"Или пък покрай корона вируса няма работа и трябва да се припечелва от някъде"
Винаги има начин достатъчно е да потърсиш да имаш ,желание , ентусиазъм.
Повечето хора в този форум които са писали с мен знаят, че съм в Англия и работя по цял ден (10 часов работен ден) ... След като приключа работа - хапвам оправям се и сядам пред лаптопа защото имам още допълнителна работа! Поддържам няколко училищни уеб сайтове (на договор и няма как да отлагаш) + Имам собствен разработен бизнес за интериорни части в България (качвам почти всеки ден обявите) + промотирам най-различни продукти (1-2 пъти седмично) + работя по 3 проекта (които са хоби и развлечение (заместват игрите!)) + всеки понеделник и сряда онлайн курсове (2-ри започнах) ! Както виждаш цялото време което имам през деня е запълнено с една перфектна програма изпълнена с желание, ентусиазъм и т.н. На никой не му пречи в свободното си време вместо да стои и да играе игри или каквото и да било друго което е напълно излишно, да запълни времето си так, че да е в + за него! :beer:

Публикувай отговор
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Обратно към “Off-Topic”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 14 госта