AMXX 1.0 или AMXX 1.9

В този раздел можете да задавате всякакви въпроси свързани със самата игра или сървъри за нея в случай, че въпросът ви не се отнася за AMXX.
Правила на форума
ВАЖНО

В този раздел се пускат теми само и единствено свързани с играта или сървъри за нея в случай, че темата не се отнася за AMXX. Ако темата ви е свързана с AMXX или плъгини за AMXX, пуснете я в този раздел.
Аватар
kvoetvae
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 2
Регистриран на: 11 Май 2021, 17:19
Получена благодарност: 1 път

AMXX 1.0 или AMXX 1.9

Мнение от kvoetvae » 11 Май 2021, 17:25

Здравейте!
Успях да сглобя сървър ползвайки steamcmd, с ReHlds и другите компоненти, които са посочени в една тема от този форум. Сървърът ползва най-модерните компоненти до момента. Мода е Zombie Plague, обикновеният не е съвместим, така че използам ReZombiePlague. До момента всичко работи без нито една грешка. Коя AMXX версия е по-добра? В момента ползам 1.9.0.5271. Стана ми носталгично, преди 12 години хоствах един ZP сървър, който тогава беше един от най-добрите в България. Реших да го пресъздам с най-модерното до момента. Тази АМХХ версия и този ReZombiePlague мод ще могат ли да ползват старите плъгини, съвместими със стария АМХХ мод и стария Zombie Plague?

Аватар
digitalbg
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 124
Регистриран на: 07 Май 2019, 13:13
Местоположение: Добрич
Се отблагодари: 119 пъти
Получена благодарност: 13 пъти

AMXX 1.0 или AMXX 1.9

Мнение от digitalbg » 11 Май 2021, 18:46

Незнам бро... Аз използвам Last-а я сподели само "името" от едно време да се усмихна :))
45.144.155.100:27020

Аватар
kvoetvae
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 2
Регистриран на: 11 Май 2021, 17:19
Получена благодарност: 1 път

AMXX 1.0 или AMXX 1.9

Мнение от kvoetvae » 11 Май 2021, 19:19

digitalbg написа: 11 Май 2021, 18:46 Незнам бро... Аз използвам Last-а я сподели само "името" от едно време да се усмихна :))
Ако си достатъчно дърт xD , веригата беше zm-nation, имаше няколко сървъра които горе/долу бяха 32/32. Иначе съм хоствал и за други вериги.

Публикувай отговор
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Обратно към “Помощ и въпроси / Поддръжка”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 12 госта