Голям проблем, който няма решение...

В този раздел можете да задавате всякакви въпроси свързани със самата игра или сървъри за нея в случай, че въпросът ви не се отнася за AMXX.
Правила на форума
ВАЖНО

В този раздел се пускат теми само и единствено свързани с играта или сървъри за нея в случай, че темата не се отнася за AMXX. Ако темата ви е свързана с AMXX или плъгини за AMXX, пуснете я в този раздел.
Аватар
TRU TO THE ORIGINAL
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 3
Регистриран на: 02 Юли 2017, 23:05

Голям проблем, който няма решение...

Мнение от TRU TO THE ORIGINAL » 02 Юли 2017, 23:11

Добър вечер писах в каквили не сайтове, нито един неможа да ми помогне за проблема.. Реших да се обърна към вас защото знам, че тука има
доста хора, който се занимават с играта от доста дълги години.. Значи Самия проблем е такъв, че до преди 2 дена играех в каквито искам сървъри, но изведнъж не знам какво стана и не ме пуска във нито един сървър .. Зарежда 2,3 чертички и ми искарва Ерор в Конзолата: kicked :error! idle timeout (2). Много гнусен ерорр с който немога да се справя вече 5-ти ден умолявам ви ПОМОГНЕТЕ МИ..
Прейнсталирах дори компа писах какви ли не команди от сорта на : cl_timeout 100,9999 Не се получава нищоооо HELP MEEEEE !!!!!!!!!! :headbang: :headbang: ;-( ;-( ;-( ;-(

Аватар
1fRaNkkK
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 776
Регистриран на: 09 Окт 2016, 15:21
Се отблагодари: 8 пъти
Получена благодарност: 55 пъти

Re: Голям проблем, който няма решение...

Мнение от 1fRaNkkK » 02 Юли 2017, 23:31

Тук има такава тема за този проблем - цък, погледни мненията, но обърни внимание на мнението на Extreme.
Извън темата
Няма да е зле да си оправиш заглавието.

Публикувай отговор
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Обратно към “Помощ и въпроси / Поддръжка”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта