Master-Servers Само с Български Сървъри

Тук можете да намерите/качвате всякакви ресурси на играта, като модели, карти, спрайтове, звуци и прочие.
Аватар
FPS-Gam3r
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 110
Регистриран на: 27 Фев 2019, 18:29
Местоположение: България
Се отблагодари: 12 пъти
Получена благодарност: 34 пъти
Обратна връзка:

Master-Servers Само с Български Сървъри

Мнение от FPS-Gam3r » 07 Юни 2019, 10:07

1. Изтеглете BG MasterServer (1 КБ) и разархивирайте!
2. Копирайте MasterServers.vdf в папка config и заменете старото с новото (направете Backup на старото си MasterServers.vdf)
* в игра No-Steam: D:\Games\Counter-strike\platform\config\MasterServers.vdf
* в игра Steam: D:\Games\Steam\config\MasterServers.vdf
3. Променете свойствата на файла MasterServers.vdf на «Само за четене» (read-only file)
* промяната е много проста: поставете курсора върху файла MasterServers.vdf и кликнете с десния бутон на мишката,
в прозореца, който се показва, изберете "Свойства",в прозореца, който се отваря, ще откриете "Атрибути", и служете отметка на «Само за четене» (read-only file).

Аватар
iv69
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 744
Регистриран на: 17 Мар 2018, 15:34
Се отблагодари: 214 пъти
Получена благодарност: 39 пъти

Master-Servers Само с Български Сървъри

Мнение от iv69 » 07 Юни 2019, 11:38

МНЕНИЕТО Е СКРИТО ОТ СТРАНА НА МОДЕРАТОР! ЦЪКНИ ВЪРХУ ЛЕНТАТА ЗА ДА ГО ПРЕГЛЕДАШ.
Последно промяна от Huehue на 09 Юни 2019, 11:29, променено общо 1 път.
Причина: Спам! Трупане на мнения!

Аватар
FPS-Gam3r
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 110
Регистриран на: 27 Фев 2019, 18:29
Местоположение: България
Се отблагодари: 12 пъти
Получена благодарност: 34 пъти
Обратна връзка:

Master-Servers Само с Български Сървъри

Мнение от FPS-Gam3r » 07 Юни 2019, 11:54

Не мисля че има нещо общо тази отметка с връзването към сървъри извън България ( поне не съм се сетил да пробвам в конзолата да напиша connect и чуждестранно IP) обеснил съм че е само с Български сървъри, защото не смятам да има чуждестранни. Ще пробвам това което каза, и ако е така ще едитна темата. Read-only поне аз го слагам заради зачестилите се slowhack и заменящи моят файл с друг

Аватар
iv69
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 744
Регистриран на: 17 Мар 2018, 15:34
Се отблагодари: 214 пъти
Получена благодарност: 39 пъти

Master-Servers Само с Български Сървъри

Мнение от iv69 » 07 Юни 2019, 12:52

FPS-Gam3r написа: 07 Юни 2019, 11:54 Не мисля че има нещо общо тази отметка с връзването към сървъри извън България ( поне не съм се сетил да пробвам в конзолата да напиша connect и чуждестранно IP) обеснил съм че е само с Български сървъри, защото не смятам да има чуждестранни. Ще пробвам това което каза, и ако е така ще едитна темата. Read-only поне аз го слагам заради зачестилите се slowhack и заменящи моят файл с друг
Мисля, че на този принцип се "сглобяват" игрите Counter-Strike 1.6 , които се предлагат на сайтовете за boost-ване... Поне така е на сайта на fullserver- свалял съм Counter-Strike 1.6 от сайта им - във ИНТЕРНЕТ-графата най-напред излизат боост-ваните сървъри, а после само ония които не са сред БАН-натите. пробвал съм да вляза в бан-нат сървър от техния сайт, с техен ЦС и не ме пуска такъв , не знам как го правят ? А и баннат сервер никъде не излиза- дори да се добавя във фаворитите - не се появява... Предполагам тоя номер го правят чрез Master-Servers, и предположих , че си направил това и ти. Не знам ?

p.s. За слоухакинга съм напълно съгласен с теб-писнало ми еи на мен -особенно е разпространен в румънските сървъри (90%) а и в някой руски. Харесвам в това отношение БГ-сървърите, сръбските(до голяма степен), както немските и чешките и словашките.

Аватар
FPS-Gam3r
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 110
Регистриран на: 27 Фев 2019, 18:29
Местоположение: България
Се отблагодари: 12 пъти
Получена благодарност: 34 пъти
Обратна връзка:

Master-Servers Само с Български Сървъри

Мнение от FPS-Gam3r » 07 Юни 2019, 13:24

Добре ще се опитам да ти отговоря и да ме разбереш. Аз тук не говоря за бууст, нищо че го има и работи. Не смятам обаче, че реално ще ви напълня сървърите до момента в който и малко играчи където са останали не разберат за този файл ( поне до момента в който осъзнаят че сървърите тук няма да им прецакат играта). Колкото до бан-натите сървъри, аз си ги банвам ръчно в сайта и автоматично те не се виждат в листа и до там, ти пак може да влизаш в сървъра които аз съм баннал.
И като заключение едно мое виждане: сървър буустнат в gt.rs с всякакъв вид slowhack, след времето което е предвидено играч не се връща. И тук ме навежда на мисълта, че тези "хора" до голяма степен са ботове

Аватар
Autumn Shade
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 269
Регистриран на: 14 Мар 2019, 13:20
Се отблагодари: 48 пъти
Получена благодарност: 150 пъти

Master-Servers Само с Български Сървъри

Мнение от Autumn Shade » 07 Юни 2019, 14:19

iv69 написа: 07 Юни 2019, 12:52
FPS-Gam3r написа: 07 Юни 2019, 11:54 Не мисля че има нещо общо тази отметка с връзването към сървъри извън България ( поне не съм се сетил да пробвам в конзолата да напиша connect и чуждестранно IP) обеснил съм че е само с Български сървъри, защото не смятам да има чуждестранни. Ще пробвам това което каза, и ако е така ще едитна темата. Read-only поне аз го слагам заради зачестилите се slowhack и заменящи моят файл с друг
Мисля, че на този принцип се "сглобяват" игрите Counter-Strike 1.6 , които се предлагат на сайтовете за boost-ване... Поне така е на сайта на fullserver- свалял съм Counter-Strike 1.6 от сайта им - във ИНТЕРНЕТ-графата най-напред излизат боост-ваните сървъри, а после само ония които не са сред БАН-натите. пробвал съм да вляза в бан-нат сървър от техния сайт, с техен ЦС и не ме пуска такъв , не знам как го правят ? А и баннат сервер никъде не излиза- дори да се добавя във фаворитите - не се появява... Предполагам тоя номер го правят чрез Master-Servers, и предположих , че си направил това и ти. Не знам ?

p.s. За слоухакинга съм напълно съгласен с теб-писнало ми еи на мен -особенно е разпространен в румънските сървъри (90%) а и в някой руски. Харесвам в това отношение БГ-сървърите, сръбските(до голяма степен), както немските и чешките и словашките.
Едно не мога да разбера, нито имаш акъла, с извинение, нито опита, нито знаеш какво се случва, че да коментираш как е "сглобена" играта и все пак коментираш. Също друго не мога да разбера, защо пускаш някакви безсмислени мнения, теми и разни коментари, които даже не са на място, просто ей така или да създаваш проблеми/напрежение, или колкото да има нещо сложено. Айде, ако обичаш, започни да се сдобиваш с информация преди да пуснеш нещо подобно и да се изложиш.

По темата:
Браво, че си си направил труда да направиш нещо и да подпомогнеш с развитието на сайта чрез споделяне на ресурси за играта.

Аватар
FPS-Gam3r
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 110
Регистриран на: 27 Фев 2019, 18:29
Местоположение: България
Се отблагодари: 12 пъти
Получена благодарност: 34 пъти
Обратна връзка:

Master-Servers Само с Български Сървъри

Мнение от FPS-Gam3r » 02 Яну 2021, 16:59

Добавена е статистика за трафика на реални играчи.
Може да я видите от ТУК, не е много голям, но се стремим на трафик да е предимно от Български играчи

Поздрави от екипа на FPS-Games.BG

Аватар
EMOTO2.COM
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 344
Регистриран на: 11 Яну 2018, 17:02
Се отблагодари: 26 пъти
Получена благодарност: 31 пъти
Обратна връзка:

Master-Servers Само с Български Сървъри

Мнение от EMOTO2.COM » 02 Яну 2021, 17:22

Според мен тази статистика е фалшива или невярна. Ако имаш на ден по 800-900 заявки от различни ип-та към мастер сървъра то ще има ефект върху сървърите който си добавил.
Присъедини се към най-доброто място за игра!
https://emoto2.com/

Аватар
FPS-Gam3r
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 110
Регистриран на: 27 Фев 2019, 18:29
Местоположение: България
Се отблагодари: 12 пъти
Получена благодарност: 34 пъти
Обратна връзка:

Master-Servers Само с Български Сървъри

Мнение от FPS-Gam3r » 02 Яну 2021, 21:48

EMOTO2.COM написа: 02 Яну 2021, 17:22 Според мен тази статистика е фалшива или невярна. Ако имаш на ден по 800-900 заявки от различни ип-та към мастер сървъра то ще има ефект върху сървърите който си добавил.
ами толкова вкарва MasterServer-a в базата, аз лично не съм се мъчил да го декриптирам за да манипулирам нещо в него и логовете сам си ги сездава, За ефект не мога да кажа тъй като имам 72 сървъра X 32 играча това е = 2304 ....
Оставя варианта да седна и да гледам конзолата :D, но нямам 24 часа свободно време

Аватар
Botche
Извън линия
Рекламатор
Рекламатор
Мнения: 40
Регистриран на: 14 Ное 2016, 21:28
Се отблагодари: 26 пъти
Получена благодарност: 10 пъти

Re: Master-Servers Само с Български Сървъри

Мнение от Botche » 20 Дек 2023, 15:51

:pepo_think2:

Публикувай отговор
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Обратно към “Ресурси за играта”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта