Препоръчайте ми читав Windows 10 без бъгове и максимално оптимизиран добре работещ

Аватар
MaPaXyuA
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 162
Регистриран на: 08 Ное 2016, 16:29
Местоположение: Горна Оряховица
Се отблагодари: 5 пъти
Получена благодарност: 18 пъти
Обратна връзка:

Препоръчайте ми читав Windows 10 без бъгове и максимално оптимизиран добре работещ

Мнение от MaPaXyuA » 06 Ное 2020, 07:30

Аз си сложих Windows 8 Pro и съм много доволен.. Когато сложа WIn 10 и не пипам лаптопа, вся някоя програма започва да товари процесора или хард диска... и си казах без SSD никакъв WIn 10... Сега съм с 8 pro със спрени ъпдейти, с инсталирани драйвъри и ми върви на 700-800МБ РАМ от 4ГБ.

А това при теб със синия екран е, че е от биоса или HDD грешка. Заслушай се и виж дали издава шум като стържене. Ако стърже, засмяна е.. износен е.
summertime vibes написа: 05 Ное 2020, 14:36 Как така крашва? Няма как е така да си крашва и да е от Windows.. Кажи с какви характеристики си на компютъра (CPU, GPU, RAM)

Windows 10 го свали от официалният сайт на Microsoft - https://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=691209. От инсталатора можеш да си избереш дали да го инсталираш на компютъра ти или да го качиш на флашка примерно.
Тук колегата ти е дал най-лесния и простия вариант да минеш на Windows 10 легално и то без да ти иска Key.
Изображение

Публикувай отговор
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Обратно към “Помощ и въпроси / Поддръжка”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта