Player Models (with flags)

В този раздел можете да подавате всякакви заявки за намиране, изработка или преработка на плъгини/модове.
Аватар
AfterLife
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 112
Регистриран на: 07 Юли 2021, 23:38
Се отблагодари: 42 пъти
Получена благодарност: 8 пъти
Обратна връзка:

Player Models (with flags)

Мнение от AfterLife » 10 Авг 2022, 20:38

Добър вечер. Искам да попитам дали имам как с отделен код да се направи да има още един допълнителен модел за Founder? В момента има един такъв, на флаг ADMIN_RCON е, но на мен идеята ми е понеже сме двама с всички флагове, за единия един модел, за другия друг. Днес намерих един код, реших да тествам и на пръв поглед работи, обаче при влизане те пуска с модела който вече е направен в zombieplague.ini, като станеш зомби и дотнеш, тогава те пуска с другия модел (който искам да е втория реално.) Той е на флаг ADMIN_CFG, но според мен другия флаг нещо пречи да се изпълнят нещата, поне така си мисля. Гледах и тук в търсачката още кодове, но честно казано не знам кое би ми свършило работа, затова реших да пусна тема. И все пак късно, макар че се подразбра за какъв мод става дума - Zombie Plague 4.3fix5a. Надявам се да съм обяснил максимално разбираемо :д Благодаря предварително, хубава вечер.

  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Обратно към “Заявки за плъгини”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта