Проблем със HLDS сървъра

Въпроси и проблеми свързани с AMXModX.
Аватар
Jivotnoto84
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 2
Регистриран на: 01 Фев 2023, 20:52

Проблем със HLDS сървъра

Мнение от Jivotnoto84 » 01 Фев 2023, 21:21

Здравейте на всички!
Ще гледам да бъда кратък. Направих си собствен сървър с много мъка,понеже за последно се занимавах с тези неща преди 20години. Сървара не съм го направил за да се играе с други хора,а аз да играя само срещу ботове,просто убивам малкото свободно време. Така,в началото ми спираше сървъра и в log файла ми изписваха кои плъгини са давали грешка,спрях ги и вече не се изписваха грешки в конзолата,НО като сменя картата на de_dust2 или de_dust, няма и 5 мин.и сървъра спира без да се записват грешки.Интересното е,че като стартирам сървъра с начална карта de_inferno 30 min.,докато неизтече картата няма никакви проблеми,как се смени мапа и спира,после като реша да го пусна пак глася картата да е de_dust2 ,влизам и след 5 мин.игра спира,пускам пак сървъра на de_inferno пак нямам проблеми,ще откача. Някой да има на идея какво става и къде да търся проблема,или да почвам да спирам плугини 1 по 1 ,ако въобще е от тях проблема?

Аватар
Siska
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 771
Регистриран на: 03 Дек 2019, 22:29
Местоположение: Bedrock
Се отблагодари: 157 пъти
Получена благодарност: 48 пъти
Обратна връзка:

Re: Проблем със HLDS сървъра

Мнение от Siska » 01 Фев 2023, 21:43

Защо не ползваш ботове на LAN ???
Търсих врага и го открих : това съм аз , трябва да се победя...
Изображение
WWW.CSMEGAGAMING.COM Изображение Изображение Skype : Sisi-1_1

Аватар
Dennis
Извън линия
AMXX Скриптър
AMXX Скриптър
Мнения: 177
Регистриран на: 25 Дек 2018, 04:14
Се отблагодари: 4 пъти
Получена благодарност: 10 пъти

Re: Проблем със HLDS сървъра

Мнение от Dennis » 01 Фев 2023, 22:46

Jivotnoto84 написа: 01 Фев 2023, 21:21 Здравейте на всички!
Ще гледам да бъда кратък. Направих си собствен сървър с много мъка,понеже за последно се занимавах с тези неща преди 20години. Сървара не съм го направил за да се играе с други хора,а аз да играя само срещу ботове,просто убивам малкото свободно време. Така,в началото ми спираше сървъра и в log файла ми изписваха кои плъгини са давали грешка,спрях ги и вече не се изписваха грешки в конзолата,НО като сменя картата на de_dust2 или de_dust, няма и 5 мин.и сървъра спира без да се записват грешки.Интересното е,че като стартирам сървъра с начална карта de_inferno 30 min.,докато неизтече картата няма никакви проблеми,как се смени мапа и спира,после като реша да го пусна пак глася картата да е de_dust2 ,влизам и след 5 мин.игра спира,пускам пак сървъра на de_inferno пак нямам проблеми,ще откача. Някой да има на идея какво става и къде да търся проблема,или да почвам да спирам плугини 1 по 1 ,ако въобще е от тях проблема?
Let's break that down.

When the server "stops", it should always have a crash message in either two ways.
1. When the server "stops", your process of hlds (console) should still be visible with a crash message at the end.. even if it does not log.
2. Or if you are suggesting the whole process is shutdown (no console anymore) it could be either in the following files:
  • debug.log
  • sys_error.log
  • cstrike/amxmodx/logs/
You could always choose to use ReHLDS along with a basic AmxModX from here: https://rehlds.ru/index.php?id=rehlds_game_server

Аватар
Jivotnoto84
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 2
Регистриран на: 01 Фев 2023, 20:52

Re: Проблем със HLDS сървъра

Мнение от Jivotnoto84 » 02 Фев 2023, 02:34

Siska написа: 01 Фев 2023, 21:43 Защо не ползваш ботове на LAN ???
Защото така ме ми работи мода,а аз искам като играя да имам мод/плугини

Аватар
nikolaydong
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 69
Регистриран на: 26 Яну 2019, 00:42
Се отблагодари: 1 път
Получена благодарност: 3 пъти
Обратна връзка:

Re: Проблем със HLDS сървъра

Мнение от nikolaydong » 02 Фев 2023, 22:10

Ъпдейтни си необходимото от официалния сайт на ReHLDS. Инсталирай си 1.10 AMXX и си сложи YaPB ботове.

Иначе как сменяш картата на друга? Откъде си свалил HLDS/ReHLDS? Какви са ти плъгините, които си добавил?

Публикувай отговор
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Обратно към “Поддръжка / Помощ”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта