Какви познания ми трябват за online бизнес ?

PHP, MySQL, JavaScript, HTML, CSS и др.
Аватар
Silata
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 14
Регистриран на: 29 Сеп 2018, 12:50

Какви познания ми трябват за online бизнес ?

Мнение от Silata » 14 Дек 2018, 22:19

От заглавието е ясно , че ще засегна темата за online бизнес и по-точно какви умение ни трябват за успешно начало и продължително развитие.

Имам интересна идея и реших да започна с работата по нея . Като цяло е свързана с предлагане на някаква стока от конкретен потребител и купуването й от друг , нещо като olx , обаче свързана към Gaming .


Имам познания по C# , C++ , MySQL и BASIC познания по Python . Ще ми трябва модерен website ( сигурно ще трябва да науча всичко с HTML , CSS и PHPP) , добра реклама ( най-вероятно ще запиша платени курсове за online marketing ) , и умения за подръжка на цялата работа .Искам да започна и направя всичко сам . Не искам да си купувам готов продукт от конкретна фирма с идеята да я промена малко и всичко да ми е готово . Ако може да ми отговорите на тези въпроси адекватно , които ще изброя , найстина ще съм ви благодарен . :lol:

С научаването на HTML , CSS и PHPP ще мога ли да създам модерен website пригуден за бизнес ?
Трябват ли ми други познания за оптимизиране на сайта ?
Можете ли да ми препоръчате конкретен курс за HTML , CSS ?

Ще ми е интересно да чуя историята на някой от вас , който се е опитал или в момента има такъв бизнес .

Аватар
Smok3Pot
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 256
Регистриран на: 08 Фев 2018, 23:52
Се отблагодари: 9 пъти
Получена благодарност: 11 пъти

Какви познания ми трябват за online бизнес ?

Мнение от Smok3Pot » 17 Дек 2018, 22:13

Не намирам връзка с онлайн бизнеса и програмирането?
Въпроса е да имаш бизнес идея която да реализираш,второ да имаш пари и време да инвестираш,а трето сайт можеш да направиш и без много усилия.
В днешно време има всякакви готови платформи, които ще са ти от полза за лесна направа на сайт.
А и в повечето случаи ще ти трябва фирма и да я караш по закон работата.

За да имаш клиенти ти трябва стока,такава която да предлагаш на добра цена сравнимо с конкурентната и услугата/стоката да се предоставя бързо,но това е само началото.За да имаш допълнително клиенти ще ти трябва реклама на правилното място,всичко зависи с какво ще се занимаваш,например ако продаваш steam акаунти влизаш в фейсбук,търсиш БГ гейминг групи с по над 40 хиляди члена и започваш или плащаш за да те рекламират.Имам работа,но се опитах да ти обясня което мога за това кратко време,успех!

Публикувай отговор
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Обратно към “Уеб Програмиране”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 11 госта